Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 360 / 41 / 0

Spróbuj na początek 10 mg jak będzie za mało to możesz zwiększać.
  • 223 / 8 / 0

Po ciągu benzo dawka 100 mg pozwoliła zasnąć.Mogę napisać jedno lek na skręcie zadziała, ale no właśnie jest, ale jest mały haczyk lek traci swoje właściwości po czwartym-piątym użyciu i nawet 300 mg nie daję wtedy snu.Jest ogólnie kapryśny taki, jednak hydro zawsze bardzo wzmacnia morfinę oraz benzo i to bardzo.To tylko moje osobiste doświadczenie jakby co.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Firma z USA chce wprowadzić kontrakty terminowe na marihuanę

Firma z USA chce wprowadzić kontrakty terminowe na marihuanę. Poznaj najbardziej egzotyczne instrumenty finansowe na świecie!
  • 1644 / 269 / 154

Zgadzam się, morfinę (także m.in. kodeinę i DHC) wzmacnia w dużym stopniu. Co do tolerancji - dlatego zaleca się, by leczenie hydroksyzyną trwało jak najkrócej. Osobiście preferuję zażywanie doraźne, wtedy nawet 20 mg potrafi solidnie uśpić.
  • 929 / 126 / 0

Ja potrafię zjeść od razu 3 razy 25 mg, a przez tydzień lub więcej zapomnieć żę hydroxyzyna wogóle istnieje.
  • 1644 / 269 / 154

Moja mama przykładowo już po 10 mg nie potrafi powstrzymać się od snu.
  • 1 / / 0

26 października 2018Pan Cietrzew 69 pisze:
Spróbuj na początek 10 mg jak będzie za mało to możesz zwiększać.
Wziąłem 15mg, fizycznie czułem się uspokojony, ale na nudności nie pomogło :( Więcej się bałem bo i tak już wolno biło mi serce. Hydro też niby uspokoiło ale głownie senność, jeść dalej nie mogę. Chyba muszę iść w końcu do psychiatry po benzo, czytałem że fest ryzykowne, ale w takiej sytuacji chyba nie mam wyjścia. :-(
  • 360 / 41 / 0

Spokojnie możesz zwiększyć dawkę do 40 mg, co do benzo to uważaj aby Ci się zabardzo nie spodobało. Możesz jeszcze spróbować validolu albo mocnego naparu z melisy.
  • 36 / 4 / 0

Taka jest reguła: zaczynać od najmniejszej skutecznej dawki leku. Jak bierzesz przy odstawce od benzodiazepin to 10mg ci nie wystarczy,ani na sen ani wyciszenie. Mnie pomogło 150mg żeby dobrze się zamulić/uspokoić kiedy brakło Clonazepamu. Fakt na ten lek tolerancja rośnie szybciej niż na benzo.
  • 3395 / 540 / 0

29 października 2018taurinnn pisze:
Zgadzam się, morfinę (także m.in. kodeinę i DHC) wzmacnia w dużym stopniu. Co do tolerancji - dlatego zaleca się, by leczenie hydroksyzyną trwało jak najkrócej. Osobiście preferuję zażywanie doraźne, wtedy nawet 20 mg potrafi solidnie uśpić.
hydroksyzyna prawdopodobnie nie ma potencjału uzależniającego. Na wzrost tolerancji też trzeba sobie zapracować, dlatego przyjmowanie codzienne przez dłuższy okres ma szansę działać cały czas. Poza tym, wszystko zależy czy przyjmujemy jakieś substancje przed snem. kwasa, czy mocnego stymulanta nie zagłuszy. Jedyną pomocą w takiej sytuacji będzie benzo.
  • 1644 / 269 / 154

[mention]blackgoku[/mention] Wiadomo, że hydroksyzyna z pewnością nie uzależnia fizycznie. Ale psychicznie… Psychicznie na dobrą sprawę można się uzależnić od wszystkiego. Wystarczy nawyk. Sama znam parę osób, którym branie hydroksyzyny po prostu ,,weszło w krew” i jak idą spać, to koniecznie musi być i hydro. A tolerancja tak samo może wzrosnąć m.in. na działanie sedatywne neuroleptyków. Przy hydroksyzynie jednego dosłownie kładzie 10 mg, a inny bierze nawet 300 mg (i tacy bywają…).

Stimy na umiarkowanych dawkach oczywiście działają, kwas zapewne też, chociaż ja nigdy nie kwasiłam na hydro.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata