Poza tym mialem 2 rozne sorty 5-htp. Pierwszy klepal na trzezwo w dawce 100mg. Godzine po spozyciu pierwszej kapsulki wyrazna poprawa nastroju, parcie na seks. Zajebiste byly tamte kapsulki.
Innym razem kupilem 200mg i ledwo co bylo to czuc na trzezwo.
Najlepszym zrodlem tryptofanu sa jajka.
spiewaq pisze:Jak na mnie bardziej czuc 5-htp, a tryptofanu prawie nie czuc, chyba, ze cpales cos serotoninowego, wtedy czuc wyraznie.
Poza tym mialem 2 rozne sorty 5-htp. Pierwszy klepal na trzezwo w dawce 100mg. Godzine po spozyciu pierwszej kapsulki wyrazna poprawa nastroju, parcie na seks. Zajebiste byly tamte kapsulki.
Innym razem kupilem 200mg i ledwo co bylo to czuc na trzezwo.
Najlepszym zrodlem tryptofanu sa jajka.
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
Na codzien lepiej tryptofan.
Jaki jest objaw rozregulowanego układu serotoingernicznego? To co napisałeś spiewaq to chyba nie jest typowy efekt.
Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
Mam zamiar dokupic sobie 5-htp. Chocby dlatego, ze zwieksza przyjemnosc z seksu. Stosowalbym to wieczorkiem, doraznie, jednorazowo.
Dopa lezy sobie w szafce i z czasami dorzuce sobie jedna do porannej kawy, jak jestem niewyspany i potrzebuje energii. Nigdy nie bede brac tych dwoch rzeczy w ciagach na codzien. Nie oplaca sie, bo czlowiek sie rozregulowuje.
Czy 5-HTP można przypisać te same właściwości co lekom z grupy SSRI? Czy jeśli jakieś dragi nie wolno łączyć z SSRI, to także niebezpieczne jest połączenie z 5-HTP?
Myślę, że odpowiedź jest istotna dla zdrowia wielu ludzi.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/70233685-7e42-47ee-8f9a-a7d93479c526/SATIVA-INDICA.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250425%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250425T232701Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c9808eed6f738ef110089b444a70a00aca4e401970e211baa2cb48d556fa457a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/image-1-1038x692.png)
Największa w historii analiza potwierdza: marihuana skuteczna w leczeniu objawów nowotworowych
W ciągu ostatnich miesięcy świat nauki zyskał dostęp do największej metaanalizy dotyczącej zastosowania marihuany w terapii nowotworów, przeprowadzonej przez Whole Health Oncology Institute we współpracy z The Chopra Foundation i opublikowanej w prestiżowym czasopiśmie Frontiers in Oncology. Wyniki są jednoznaczne – istnieje przytłaczający konsensus naukowy, że medyczna marihuana skutecznie łagodzi objawy choroby nowotworowej i poprawia jakość życia pacjentów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/3-446297.jpg)
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji
Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.