Heroina + Amfetamina | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 33 Strona 2 z 4
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
 • 672 / 111 / 0

lepiej z kokaina mieszac niz z bialkiem na pewno, bo chodzi o ten poczatkowy rush tylko w stanie ujebania, czyli niemozliwe staje sie mozliwe (opiatowy haj ze tylko lezec chcesz, ale jestes nakrecony na dzialanie i sila jest). wejscie jest bardziej extremalne, inne. nie wiem czy to zalezy od proporcji, ale niewazne jak bym mieszal jednak na poczatku bardziej przebija mi sie koko/feta zawsze, dopiero kilka sekund pozniej czuje ze jednoczesnie jestem nakrecony i sie rozplywam. feta dlugo dziala i mi psuje jednak odczucia po helu, wole krotki ostry poczatek i dlugo plynac. a psychoz nie odczulem, chyba ze z okresow masowej "kokainizacji" swojej, ale to wtedy czysta - znaczy sie bez mieszania z innymi uzywkami, fety bardzo malo w zyciu i glownie w tym miksie bralem, wiec nawet nie wiem czy mialo to jakis wplyw, ogolem zawsze schizuje na zjezdize a szczegolnie gdy atmosfera robi sie napieta.
Rejestracja: 2010
 • 577 / 2 / 0

Nie wiem jak H ale Majka+Białe+Klonik dla bezpieczeństwa wypas mix na mnie działa bardzo euforycznie noi niema kłopotów ze snem ani zjazdu jak po samych stymulantach itp ale w odpowiednich ilosciach i z umiarem :-) Ogólnie opio głównie majka + dobry stymulant (amf,koks,mef) w moim przypadku w nie wielkiej ilosci raz na jakis czas dobry mix dla urozmaicenia fazy na opio...

Amerykanie biorą coraz więcej LSD, czemu winne mogą być ponure prognozy dla świata

Fali przewodzą milenialsi i starsi, podczas gdy pokolenie Z się dystansuje.

John Wick pomógł policji rozbić kokainową szajkę. Nie uwierzycie, gdzie spece ukryli narkotyki

John Wick to nie tylko bohater kina akcji, ale również postać, która pomogła policjantom zatrzymać dilerów narkotyków. Mimo sprytnego sposobu szmuglowania gangsterzy wpadli przez małe niedopatrzenie.
Rejestracja: 2010
 • 237 / 1 / 0

do tematu: to najlepszy mix jaki poznalem:P
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
 • 672 / 111 / 0

a myslal ktos zeby fentanyl mixowac z czyms? teoretycznie pytam, sam bym sie bal. ale ciekawski jestem wiec pewnie bym sie przekrecil po prostu.

Blu

Rejestracja: 2007
 • 3005 / 215 / 0

Miksowałem fenta z fetą (200ug + 100mg) i było miło.
Rejestracja: 2010
 • 577 / 2 / 0

większosc opio + stymulat to dobry mix oczywiscie w odpowiednich dawkach dla danego osobnika :) noi nie za często ja raz na jaki czas dla urozmaicenia codziennego opio solo brania...
Rejestracja: 2007
 • 867 / 5 / 0

pamiętam jak ktoś coś mówił o szkodach na sercu po tych różnych wydumanych "spidbolach", ale ale to dobre przecież.
czy to kodeina z efedryną, tramal z fetą, majka z metkatem (! <3), hel czy to brązowy czy odpał zazwyczaj są przyjemne i ludzie żyją jeśli nie przesadzają.
Mi bardzo pasował odpał z fetą.
Rejestracja: 2010
 • 577 / 2 / 0

dobre ale dla urozmaicenia nie za często bo na codzien takie mixy to rzeczywiscie nie tylko zapewne szkody na sercu...
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
 • 672 / 111 / 0

mam arytmie i dziesiatki gram kokainy i helu nie spowodowaly odczuwalnego pogorszenia.
Rejestracja: 2007
 • 369 / 9 / 0

Konkretnie amfetaminy (tj. (2S)-1-fenylopropano-2-aminy) nie pakowałem z heroiną w jednej pompce, ale metamfetaminę tak. Porównania ze speedballem to nie zrobię, bo ciężko - ogólnie kiepsko to wypada, ale tak samo jak i wejścia po amfetamie w porównaniu z po kokainie. Po prostu na miły opioidowy haj nagle wjeżdża brudna stymulacja, w głowie czuć, że euforia inna, ale takie skutki uboczne od meth jak tachykardia np. to były kompletnie zniwelowane przez heroinę, tzn. jest to obecne, ale nie bardzo przebija się przez haj po heroinie. Co do paranoi i zjazdów to nie wypowiem się, bo następnego dnia znów załadowałem hel, więc jak miałem myśleć o zjeździe... Tak czy siak z mieszania amfetamin z morfiną czy pochodnymi nigdy nic ciekawego nie wynika. No i w życiu bym nie ładował dożylnie meth czy zwykłej amfy od dilera, tylko >99% lab grade.
Posty: 33 Strona 2 z 4
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1471 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości