GBL - skutki uboczne

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 1605 Strona 161 z 161
Rejestracja: 2016
  • 27 / 2 / 0


Skutkiem ubocznym jest czasmi mania, w tym rozwinięcie sie CHAD (choroba afektywna dwubiegunowa, wczesniejsza nazwa to maniakalno-depresyjna).
Sama mania może wystąpić po prostu gdy jesteśmy pod wpływem giebla, w ciągu.
Znacznie częściej może wystąpić lżejsza wersja, czyli hipomania. Objaw to np mania zakupów, gdy kupujemy rzeczy zupełnie niepotrzebne, droższe niż nas zdroworozsądkowo stać, lub w nadmiarze.
Jeśli mamy predyspozycje do CHAD, to ciągi gieblowe mogą nam ją uaktywnić. Czyli będziemy mieli okresy manii także wtedy, gdy już odstawilismy giebelsa. A po okresach manii przyjdzie pogłębiona depresja.

Powyższe opieram na przykładzie własnym, 'analizie' setek postów, i obserwacji innego przypadku.
Rejestracja: 2010
  • 3151 / 257 / 0


Tez to mam. Zreszta, jest kilka srodkow ktore to powoduja m.in DXM w umiarkowanych dawkach. Wszystko co miesza w dopaminie moze wywolac manie.
Potem sie budze z reka w nocniku i zerem na koncie. Skulony jak zbita spina. co naodpierdalalem.
Patrze na buty za 400 zl z firmy najk jedzac pasztet - bo na tyle mnie stac :D

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Medyczna marihuana mogła być tańsza. Producent wybrał wyższą stawkę VAT

Nawet 10 zł taniej mogłaby kosztować medyczna marihuana, gdyby producent wybrał 8-procentową stawkę VAT. Zdaniem farmaceutów, wybór opodatkowania 23-procentowego zaszkodzi pacjentom.
Rejestracja: 2016
  • 27 / 2 / 0


28 lipca 2018ledzeppelin2 pisze:
Tez to mam. (..)
Wszystko co miesza w dopaminie moze wywolac manie.
Ale w jakim stopniu jeszcze zależy?
A dokładniej, to czy masz wersję standard (hipomania w ciągu) czy premium edition (pelna mania*), czy wręcz tą extended (ze nawet nie przechodzi Ci po odstawce - zakładając, że robisz czasem przerwy ;))?

*) a różnica między hipomanią a manią bywa zasadnicza, pełna mania czyli psychoza maniakalna to np akcje typu: bylem na drugim końcu miasta, do domu godzina dojazdu, to stwierdzilem, że nie opłaca się wracać, i znajdę sobie jakieś zaciszne miejsce na drzemkę. I znalazlem: w środku miasta, przy drodze, między ekranami dzwiękoszczelnymi a gęstym szpalerem drzew. Zacząłem kopać sobie norę :nuts: nogami i rękoma, żeby odgrzebać jakąś starą sciółkę, gałęzie itd. Był listopad. :-D
Ostatecznie porzuciłem ten pomysł, bo zrobiłem się głodny, i zacząłem żebrac na ulicy i pod Biedrą, bo skończyła sie kasa; a bylem cały upierdolony ziemią. :scared: Nawet coś uzbierałem.

A buty.. też kupowałem. Ponad 20 par w ciagu dwóch dni, bo stwierdziłem, zdroworozsądkowo, że skoro już poświęciłem z 10h, przeglądając setki ofert na alledrogo, to szkoda żeby wysiłek sie zmarnował, i kupiłem wszystkie, które mi się spodobaly :nuts:)
Rejestracja: 2017
  • 872 / 110 / 0


u mnie GBL nie powodował żadnych skutków ubocznych, gdy był brany z głową. mówię poważnie, musiałbym się na siłę czegoś doszukiwać teraz, żeby powiedzieć coś przeciwko niemu. krótkofalowych skutków ubocznych, spowodowanych działaniem substancji nie odnotowałem. giebel to jeden z moich ulubionych narkotyków.

sprawa ma się inaczej, gdy brany jest regularnie, bez "rozpiski" potrafi nieźle namieszać w mózgu i tych wszystkich neuroprzekaźnikach. po nawet krótkim ciągu, będąc pod wpływem całymi dniami przy odstawce należy spodziewać się bezsenności oraz niepokoju. ja po takim ciągu odczułem taką sztywność mięśni również. powinno minąć w niedługim czasie, nie brałem na tyle długo, aby nabawić się jakiegoś delirium, mimo wszystko daje się to we znaki. pierwszy raz tak poleciałem, że czuję coś na ciele. zazwyczaj było to tylko zdenerwowanie, że się skończył i ew. trudność w powrocie do rzeczywistości taka dziwna. jakby być w bańce przez pewien czas, a potem ten bąbel pęka i trzeba się przestroić. no i sama świadomość niebycia na bombie strasznie doskwiera.

póki co muszę zrobić krótką przerwę, potem pewnie ponownie wrócę do G jak mi tolerancja spadnie, a organizm wypocznie.

pozdrawiam
Rejestracja: 2010
  • 158 / / 0


Ja w czasie ostatniego ciągu w czasie orgazmów miałem ogromne uciski w głowie (ciśnienie?)
Do dzisiaj (2 miesiące po ciągu) mam takie jakby uciski od czasu do czasu, ale już nie podczas orgazmów.
Ktoś miał podobnie?
Posty: 1605 Strona 161 z 161
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jevv i 0 gości