3-FEA

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 444 Strona 43 z 45
Rejestracja: 2017
  • 4325 / 424 / 0


Ttlko oral zadziala KOMPLETNIE inaczej niz sniff.
Rejestracja: 2016
  • 128 / 14 / 0


Małe dawki 3-FEA właściwie nic mi nie dawały. Sniff w ogóle bezużyteczny, jakieś delikatne spięcie było czuć i to wszystko. Oral w małych dawkach raczej też nic.
W końcu zarzucilem dawkę 180 mg rozpuszczone w napoju.
Pierdolęło mnie mocniej, niż piguła, ale też trochę inaczej. Obraz zaczął całować/klatkować, oczy się zamykały, właściwie zero stymulacji, potop miłości, bardzo sedatywne działanie, mocne uwalenie serotoniną, nic tylko polozyc się na łóżku.
Było tak przyjemnie, że oczy uciekały do tyłu.
Libido mocno podskoczyło.

Gdy to puściło, to włączyły się wizuale. Jakieś jakby azteckie wzory, śnieg z telewizora/wijące się robaczki. Ten stan utrzymywał się przynajmniej 6 godzin. Nigdy nie uświadczyłem wizuali poza psychodelikami, moja narzeczona miała to samo.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Izraelski parlament przyjął ustawę o eksporcie leczniczej marihuany

Parlament Izraela jednomyślnie przyjął ustawę zezwalającą na eksport marihuany wykorzystywanej w celach leczniczych. Zatwierdzenie nowego prawa przez rząd - ostatni krok wymagany do wejścia ustawy w życie - uważany jest za formalność - podała agencja AP.
Rejestracja: 2014
  • 251 / 12 / 0


W ten wikend zjadłem resztę sampla ok 170mg przed imprezą plenerową. Od końca stycznia nie szamałem nic poza psychodelikami. Uderzyło mnie z mocą dobrej piguły, było dość sennie ale także psychodelicznie. Sero zalanie i uszkodzona lekko pamięć krótkotrwała. Dopalenie paru buchów kanna, przejażdżka rowerowa po mieście położyły mnie do spania po 9 godzinach od zażycia.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0


Rozumiem, ze ta substancja to nadal pełen legal?
Rejestracja: 2017
  • 66 / 4 / 0


Tak
Rejestracja: 2016
  • 44 / 1 / 0


Zjadlem na poczatku piec czubatych lyzeczek bialych od noteptu, nic, pozniej znow piec, lepiej, pozniej znow piec, juz spocony zaczalem sprzatac, niby przyjemnie ale niby czegos brakuje, pozniej znow piec, i przypomnialy mi sie komentarze o przedawkowaniu ze jakies poty pikawa, i wyjebalem do kibla bo pewnie tak by sie skonczylo jakbym dojadal cala noc, nawet najslabsza osiedlowa feta bedzieprzyjemniejsza od kazdego stima z dopow, amen
Rejestracja: 2016
  • 2140 / 268 / 3


%-D
Może to i lepiej dla Ciebie.
Rejestracja: 2014
  • 139 / 7 / 0


@up Przy takim podejściu to nawet na pewno lepiej %-D

Porówna ktoś wapo do orala i sniffa? Niby testowałem wszystkie trzy drogi, a jednak jakoś nie mogę dojść do konkluzji (i wiem jak to głupio brzmi) %-D
Rejestracja: 2016
  • 2140 / 268 / 3


Wapo - najmocniejsza euforia, najkrótszy czas działania, największy nieogar na wejściu.
Rejestracja: 2014
  • 139 / 7 / 0


Czyli coś jakby skoncentrowany oral?
Edit: I z uwagi na krótki czas działania, powinno być najłagodniejsze od strony toksykologicznej?
Posty: 444 Strona 43 z 45
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości