Euforyzująca benzodiazepina

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 581 / 82 / 6

nie mam wielkiego doświadczenia, ale miłego stanu po benzo w życiu nie nazwałbym euforią. Mimo to najmilej było mi po deschloroeti i clonazolamie.
  • 66 / 1 / 0

Clonozepam + 2 piwka

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Suwałki. Matka chciała przekazać synowi narkotyki

Funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Suwałkach udaremnił próbę przemytu środków odurzających na teren jednostki.
  • 268 / 8 / 0

Jak dla mnie najbardziej euforyzująco działąją;
etizolam
Bromazepam
alprazolam
Wszystkie 3 też dobrze łączą się z alkoholem oczywiście w rozsądnych dawkach.
  • 50 / / 0

Dla mnie calkiem euforyzujące wydaje się być eti :)
  • 45 / 2 / 0

etizolam, bezsprzecznie jest jak dotąd najbardziej euforyzującą benzodiazepiną, którą zażywałam, jednakże jeśli chodzi o odstawienie opioidów, lepsza będzie bardziej sedatywna benzodiazepina, lub subtelnie odczuwalna w działaniu, jak RC Flubromazepam, czy apteczne Relanium (diazepam).
  • 18 / 1 / 0

Dla mnie Lorazepan miejsce pierwsze,potem alpra,a na trzecim bromek.
  • 9 / / 0

Najbardziej euforyzujący był dla mnie clonazolam iv ale nie polecam skończyło się to dla mnie 3 miesięcznym ciągiem, drgawkami i wizytą na pogotowiu
  • 1621 / 328 / 0

tylko Klonazolam, pozdrawiam wjebanych. %-D
  • 490 / 8 / 0

a nie zamula was czy to diazepam, bromek czy nawet klon? na mnie moze i fajnie dziala , gadatliwy sie robie ale oczy mi sie zamykaja i bez energetyka po kazdym benzo musialbym isc spac
  • 4200 / 604 / 16

Na mnie alpra,
Ale ulubione są rolki.
Pozdro benzożerców.
>Bez spiny, są benzodiazepiny.
>Na tiki są neuroleptyki.
Riki tiki.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 144 uczestników Wejdź na czata