NEB; N-etylonorbufedron

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

neb.png
alfa-etyloaminomaślanofenon

Niedawno wpadł mi w ręce etylobufedron. Wygląda tak samo jak mokry kryształek mefedronu. Zamierzam rozpocząć testy z tą substancją. Może ktoś z was miał wcześniej do czynienia z tą substancją i wie jaka porcja badawcza jest najbardziej optymalna?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 5015 / 179 / 8

Jeśli to para-etylobufedron, to jest duża szansa, że będzie nieaktywny. Prędzej jednak wrzucili ci α-etylaminobutyrofenon, a ten będzie słabszy pewnie o jakieś 30-40% od zwykłego bufa. Z tym jednak, że na podobnej różnicy 4-MMC - 4-MEC najbardziej ucierpiał efekt dopaminergiczny (przynajmniej przy p.o.), więc hipotetycznie tu powinno być podobnie, a buf ma właściwie tylko działanie dopaminergiczne.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Ostatnio zmieniony 23 marca 2011 przez surveilled, łącznie zmieniany 2 razy.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Znani raperzy na marszu za legalizacją marihuany

25 maja o 16.20 grupa zwolenników legalizacji konopi ruszy pod Pałac Prezydencki. Wśród nich znaleźli się jak co roku raperzy.
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

Właśnie chodzi o α-etylaminobutyrofenon :-)
Mam nadzieję, że zaskoczy mnie mile, aczkolwiek wszelkie przesłanki teoretyczne mówią, że będzie gorszy od zwykłego bufa.
Użytkownik nieaktywny
  • 211 / 1 / 0

Całkiem przyjemny ten E-B :-)
Wczoraj ok. 22 poszło 100 mg sniffem. Spływ był troszkę bardziej nieprzyjemny niż w przypadku bufedronu. Pierwsze efekty pojawiły się po ok. 10 minutach i bardzo przypominały oryginalny bufedron. Stymulacja była nieznacznie słabsza, ale za to poczucie satysfakcji, empatia i chęć na rozmowę była znacznie wyższa niż w przypadku bufedronu. No i problem w tym, że po 30 minutach już praktycznie nie odczuwa się żadnej przyjemności i zostaje tylko psychozfizyczna stymulacja porównywalna do większych ilości kawy z rana. Sen nie był możliwy do godziny 8 rano. Świetnie czytało się książki.

Reasumując to całkiem fajna substancja, działaniem zbliżona do bufedronu, ale za krótko działa, za krótko działa i za krótko działa. Sesji z dociąganiem jeszcze nie próbowałem.
Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 2 / 0

Substancja generalnie bardzo podobna do bufedronu. Murti-Bing sądził, że dłuższy łańcuszek alkilowy przy atomie azotu negatywnie wpłynie na aktywność cząsteczki, jednakże mile się zaskoczył. Co prawda trzeba wziąć nieco większą dawkę niż w przypadku bufedronu, ale sama substancja jest przyjemniejsza niż bufik.

W dawkach 150-200 mg przypomina te najbardziej twarde stymulanty pokroju meth lub 4MAR. Pełno, pełno dopaminowej satysfakcji i podniecenia.

Działa krótko. Główne "podniecenie" trwa od pół do półtorej godziny. Potem przez prawie dwanaście godzin pozostaje taka "kawowa" stymulacja. Generalnie to warto to zbadać.
  • 283 / / 0

rozumiem ze jest to nieco zmodyfikowany bufedron dzieki czemu stanie sie on zammiennikiem bufa po ew delegalizacjii?
Tak jak 4-MEC zmienil 4-MMC
  • 5015 / 179 / 8

bufedron nie jest wpisany w liście substancji do nadchodzącej nowelizacji. Wszedł na rynek najprawdopodobniej z powodu trochę innego profilu działania od jego "krótszego" brata. Prawo niczego jeszcze nie powiedziało a própos bufedronu.
  • 982 / / 0

E-B naprawdę świetny legalny stymulant .wysokie dawki dają mocnego kopa jak przystało na dobrego stymulanta ,po około 2 -2,5 godzin słabnie i zostaje długa przyjemna stymulacja .substancja warta uwagi .a co najważniejsze nie zauważyłem chęci na jescze co jest dużym atutem substancji.

polecam
  • 343 / 1 / 0

Również polecam, tym bardziej komuś, kto zbyt często korzysta z dobrodziejstw bufedronu. Powinien się taki ktoś miło zaskoczyć.
  • 204 / / 0

mam pytanie ten E-B podchodzi moca pod MDPV czy bardziej pod bufa? ogolnie to szukam czegos mocniejszego zblizonego do koksu;) podobno 2dpmp idzie porownac z MDPV moze ktos pizgal i cos wie na ten temat;p
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata