Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 1450 / 15 / 0
Siemka,

[ external image ]
http://en.wikipedia.org/wiki/Ethylamphetamine

jak myślice.. jest możliwość podstawienia do grupy aminowej amfetaminy grupę etylową zamiast metylowej. Wiadomo, że meth różni się tylko tą grupą a jest o wiele mocniejsza. A zastanawiam się jak by na człowieka wpłynęła grupa etylowa w fecie tworząc... eth?

dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii - surveilled
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 3450 / 103 / 8
Im dłuższe łańcuchy węglowe na pozycjach alfa i N, tym mniejsza moc - taka jest generalna zasada. W dzialaniu to będzie podobne do amfetaminy, dawki trochę mniejsze. N-propyloamfetamina ma już znacznie mniejszą moc.
  • 1863 / 64 / 80
W działaniu palone działa bardzo podobnie do mety, ale krócej. Generalnie w działaniu to taki poziom przejściowy między metą a klasyczną amfetaminą.
Podczas palenia najpierw wypierdala 20-30min peak, potem działanie sie stabilizuje na ~2h, a potem jeszcze około 3h czuć lekkie działanie wymieszane ze zjebem.
Pobudzenie głównie psychiczne, prawie czysto dopaminowo podniesiony nastrój.
  • 444 / 29 / 0
Legalne tak? Czy też źle przetrzepałem ustawę..
Uwaga! Użytkownik rencznik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2451 / 79 / 0
Nie przypominam sobie żeby w ustawie widniało co kolwiek o tym, ale mogę sie mylic, jamam za to inne pytania e Anon skont Ty żeśto wytrzasnoł? jest togdizes dostępne ?
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1863 / 64 / 80
Nielegal, jest w grupie IV-P Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
Nie jest też nigdzie dostępne, miałem to od znajomego który sam to zrobił i została mu malutka ilość którą jako fan egzotyków odkupiłem bo moja ciekawość wygrała.
Miałem zamiar stworzyć rzeczowy TR z działania ale koniec końców spróbowałem tego w ciągu normalnego dnia, 2h przed pójściem do pracy i warunki w których byłem zrobiony nie były dobre żeby potem z tego pisać TR, nie robiłem notatek i nie mogłem sie skupić odpowiednio na fazie.
Ale pamiętam sporo szczegółów.
  • 100 / 2 / 0
Lepsze niż krajowa z ulicy? Bardziej stim psychiczny euforyczny czy bardziej jak fetka pusty spid
  • 549 / 90 / 7
Nie wiem jak eta, ale jak feta dla mnie zawsze byla calkiem euforyczna.

Warto nadmienic ze nigdy nie naduzywalem, a ostanio bralem w 2003.
Uwaga! Użytkownik kupagowna6 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.