Ego-Drop Kraków

Moderator: Knajpa

• 271 / 7 / 0

Też byłem na tym nieszczęsnym Egodropie w Studio. Ostałem się tak długo w kolejce do wejścia, że musiałem się wyłamywać na sikanie gdzieś obok, bo już byłem po piwkach :P Też spotkałem się z sytuacjami nachalnych przeszukań i obwąchiwania papierosów na palarni. Na szczęście ja wrzuciłem to co miałem i spokojnie spędziłem sobie tą imprezę grając w szachy i gadając ze znajomymi :P
  • 361 / 37 / 0

10 marca 2019FajnieJest pisze:
Chetnie. A na Serotonine w Warszawie jezdzisz? Zapraszam :)
:extasy:
Kojarzę jedynie z nazwy te imprezę.
Na psaje chodzę praktycznie tylko w moim mieście, bo przychodzę w równej mierze dla ludzi, co dla muzyki. Dziwnie bym się czuła przychodząc na party, na którym nikt mnie nie zna :alergia: :niewiem: :fuj:

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Nastolatki z Londynu wykorzystywane do handlu narkotykami w Walii

Nastolatki były werbowane w Londynie, kiedy stały się już częścią grupy przestępczej wywożono je do miasteczka w Walii, gdzie ich głównym zadaniem było wypracowanie sieci sprzedaży narkotyków.
  • 1758 / 65 / 18

10 marca 2019Reisende pisze:

Jakby ktoś się wybierał i miał ochotę pogadać poznać się irl to proszę do mnie napisać, bo na 90% wybieram się na kolejny.
Na kolejny chyba też się wybiorę, dawno mnie nie było... Jakoś w połowie maja jest, nie?
  • 1501 / 159 / 0

zabawa to si e zaczyna jak się impreza powoli kończy i każdy ma zjazd
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata