DXM/MXE - Czosnek

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 237 Strona 22 z 24

k3o

Rejestracja: 2015
  • 188 / 4 / 0

Czosnek jeśli już to zaraz przed peakiem. Można nieźle polecieć, kosztem mniej przyjemnego zjazdu
Rejestracja: 2011
  • 1749 / 94 / 18

Raz próbowałem z czosnkiem, zjadłem cały czosnek + trochę granulowanego(3 dni później jeszcze zdarzało mi się śmierdzieć czosnkiem %-D) i trip był bardzo słaby, zero CEVó, zero fraktali, jedynie czarna dziura przed oczami. Natomiast fizycznie dosyć średni ogar. To było dawno temu, spróbuję jeszcze. Ale to tylko moje odczucia? Warto ten czosnek stosować? Wpływa on w ogóle pozytywnie na nazwijmy to mistyczność tripu? Wiadomo że nie po to się żre 900mg dexa żeby mieć miły zjazd. ;p

W ogóle trochę to imo dziwne, bo czosnek blokuje enzym rozkładający DXM do DXO, czyli powoduje większe stężenie DXM, jednak trip po grejfrucie(grejpfrut blokuje rozkładanie DXO i zwieksza jego stężenie) moim zdaniem był ciekawszy i bardziej mentalny/mistyczny, natomiast po czosnku było jakoś tak 'pusto'. Jednak sam DXO podobno jest nieciekawy i prawie nie działa. Nie rozumiem trochę tego...

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

14-latek pod wpływem marihuany ukradł samochód i jechał nim dopóki nie urwał koła

Policjanci z Komisariatu Policji w Rychwale (pow. koniński) zatrzymali 14-latka, który ukradł samochód i prowadził go pod wpływem narkotyków. W trakcie zatrzymania, nieletni posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany. Sprawą nastolatka zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
Rejestracja: 2014
  • 2002 / 236 / 1

Raz robiłem z czosnkiem i było stalowo-zimno-trzeźwo-bezemocji-smutno.
Myślałem, że to w strone sigmy szło.
Większy ogar. Nie po to się je deksa, żeby go z czosnkiem mixować, imo,

RIP Wintermute! <3
Rejestracja: 2016
  • 168 / 6 / 0

Duce pisze:
Warto ten czosnek stosować? Wpływa on w ogóle pozytywnie na nazwijmy to mistyczność tripu?
Szczerze? Jeśli chcesz podczas DEXowej czapy porozmawiać z kimś, wyjść na miasto itp, to wtedy czosnek się przydaje, problem tkwi tylko w koślawym chodzeniu :v

Jeśli chcesz odlatywać z łóżkiem przy muzyce, widzieć CEV'y oraz mieć ogólny rozpierdol (chociaż nieraz DEXiu wejdzie tak, że czuję się naspidowany i radosny niczym na MDMA) to polecam GREJP + DEX + MJ jak już mocno wejdzie na głowę. Moim zdaniem wtedy DXM wystawia nam całą swoją moc niczym na talerzu (;
Rejestracja: 2012
  • 438 / 11 / 0

Ja tam Grejpa nie wale bo to za dużo zachodu, zresztą i tak 90% ćpaków robi to źle bo piją sok z kartonu i myślą, że to coś daje. Natomiast DXM + mj to coś pięknego. Generalnie nie tykam już samej mj jak już to do browarów lub do DXM i z tym jest najlepiej. Dobrze podbija fazę, a do tego nie występuje potężna gastrofaza jak to po jaraniu. Nie ma też tego zmęczenia i niechęci do choćby wylania się jak to bywa po samej mj.
Rejestracja: 2011
  • 1749 / 94 / 18

kalafon pisze:
Ja tam Grejpa nie wale bo to za dużo zachodu
Serio? Obranie i zjedzenie owoca wymaga tak wiele zachodu? %-D

Poza tym teraz jest sezon na cytrusy i nawet u mnie w sklepie 24h są grejpfruty po 4 złote za kilo, więc nic tylko brać :cool:
Rejestracja: 2016
  • 168 / 6 / 0

Jak dla mnie żaden problem, rozkroić w odpowiedni sposób Grejpfruta, wyciśnąć na wyciskarce i wypić. Dodam, że nieraz trafiają się Grejpfruty które aż chce się pić, smaczne, zdrowe a do tego nieziemsko podbijają fazę!
Rejestracja: 2014
  • 625 / 43 / 13

Dobry sklepowy sok wypity wcześniej też pobija fazę.

k3o

Rejestracja: 2015
  • 188 / 4 / 0

Zgodzę się, że tripy z grejpem są o wiele lepsze. Działanie czosnku jest bardzo specyficzne i zmienia profil tripa, podczas gdy grejp wzmacnia działanie i umila nieco zjazd. Próbowałem parę razy z czosnkiem i faza zrobiła się taka ostra jak czosnek, zrobiło się tak mistycznie, jakby zwiększa się szansa na jakieś dziwne jazdy, jest faktycznie trochę sigmowo. Mnie osobiście po czosnku wróciły jakieś cevy, ale były trudne do ogarnięcia. Polecam spróbować, starczy myślę 1 świeży ząbek w jakimś lekkim posiłku.

@Ćbvn: zjadłem mnóstwo gejfiutów i ani jeden nie był smaczny, chociaż zawsze wybieram najbardziej dojrzałe. Gorzki to jeszcze spoko, ale przeważnie trafiam na takie co wypalają kwasem japę i żołądek. Takie są właśnie najlepsze:)
Rejestracja: 2013
  • 445 / 26 / 1

Grejpfrut może być dobry, o ile zje się go odpowiednio szybko. Sam nie przepadam za tym owocem, ale na potrzeby DXM nauczyłem się, jak zjeść go omijając goryczkę i wyciągnąć pełnię specyficznego smaku. Czasem nawet mam ochotę na ten owoc. Podpowiem, że najlepiej pociąć go na małe kawałki i miażdżyć językiem o podniebienie :)

Tak, czosnku wystarczy jeden ząbek, by trip był zauważalnie inny. Tylko trzeba mieć doświadczenie, żeby wyczuć moment na wrzucenie tegoż warzywa. Tylko nie ważcie się potem rzygać, bo czosnek skutecznie zabija całą frajdę z tego :P
Posty: 237 Strona 22 z 24
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1502 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości