3,4-DMMC

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 1099 / 24 / 0

iluminazi pisze:
W 2011 roku to był hit
Doklanie w 2011 mailem sampla tego, 250 yebniete 200 PO + 50 sniff dalo fajna fazke, laske tak bardzo milusio sie przytulalo, dzialanie tez dlugie. Ehh..
  • 102 / 2 / 0

zaraz po delegalu mefedronu, ale nie miało to startu, kardioschizy byly nagminne po zażyciu, kopnięcie miało to dobre (biały kryształek) ale kara okrutna. Lepszy na ówczas był miks metylonu z butylonem oralnie;.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Medyczna marihuana w reklamie i marketingu medycznym

Czyli prawnik o tym, dlaczego nie można reklamować medycznej marihuany i kiedy można ją reklamować ;)
  • 164 / 16 / 0

chuj wie jak sie nazywa analog, w sprzedazy podpisane tylko jako mod :(
  • 1015 / 39 / 0

kamikaze77 pisze:
zaraz po delegalu mefedronu, ale nie miało to startu, kardioschizy byly nagminne po zażyciu, kopnięcie miało to dobre (biały kryształek) ale kara okrutna. Lepszy na ówczas był miks metylonu z butylonem oralnie;.
Oj tęsknię za tym sortem i to bardzo.
Chyba nigdy go z pamięci nie wymażę.
3,4dmmc w drobnym kryształku z dodatkiem clonazepamu - miks idealny.
  • 1794 / 151 / 0

Ja widziałem kiedyś w caymanie 2,4-DMMC nawet temat założyłem na hypie ale ktoś mi uświadomił moją naiwność. Jednak, czy to by przeszło w sensie prawnym?
BTW jeśli chodzi o 3,4 to za granicą chodzą jeszcze żółte sorty
  • 59 / 1 / 0

co powiedzie-mam sort po 3€/g i mysle czy warto :)
sort holenderski ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 67 / 3 / 0

140mg sniffem ehhh dobre sky high
  • 716 / 63 / 0

Co się porobiło z rynkiem rc jeśli takie gówno jak 3,4 dmmc tak fajnie wspominają?
  • 1015 / 39 / 0

Najwidoczniej nie miałeś do czynienia z sortem w kryształkach.
Ten w prochu to był mega syf. Albo były to dwie różne substancje sprzedawane pod taką samą nazwą.
Jak dla mnie kryształ 34dmmc jest na drugim miejscu po mefie zaraz przed alfą.
  • 17 / / 0

3.4dmmc tak wysoko ? jako drugi po mefie? pamiętam czasy vapo bufedronu - a to była ciekawa schiza... Raczej bym stwierdził, że drugie po mefie daje radę bref, ale ze 3.4dmmc ? a co faktycznie warto? bo tego specyfiku nie badałem.
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata