Detox od Kody

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6434 / 559 / 0

Ponad 3 tygodnie ciągu.Odstawiam Cold Turkey.
Obstawa lekowa jaka mam to klozapina, amisulpryd, kwas walproinowy, biperyden do tego coś kupie sobie na sraczkę.
Dzis spuściłem cala kodę w kiblu.
Ja chce trzeźwości... :płacz:
EDIT: Po jakim czasie pojawiają się pierwsze objawy skręta ?
  • 1539 / 246 / 154

@UJebany Po kodeinie pierwsze objawy u mnie pojawiały się zwykle po ok. 10 godzinach od ostatniej dawki.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Dwóch kurierów ujętych jednego dnia. Mieli przy sobie ponad 200 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Terespolu 9 marca 2019 roku zatrzymano dwie osoby. U jednego z zatrzymanych zabezpieczono prawie 120 kilogramów haszyszu, u drugiego ponad 84 kilogramy narkotyków.

lol

• 2369 / 173 / 0

UJebany parę dni temu pisales, ze bierzesz po 12 tabletek czy jakoś tak
Jesli to pierwszy "ciąg" i braleś takie dawki to nie bedziesz mial skręta

PS następnym razem mi ją wyślij
  • 121 / 6 / 0

U mnie było dziwnie bo skręt trwał tylko 48h przy czym nasilił się dopiero po 24h od ostatniej dawki. Po tych dwóch dniach jedynie psychicznie było strasznie
Teraz znowu ciąg i nie mogę się przemóc by nie brać znowu.. nie mam co ze sobą zrobić, może gdybym miał zajęty czas całkowicie i jakoś odgórnie, nie z własnych planów a z przymusu, to może wtedy by mi się udało. Powiecie, że Monar, ale niestety nie mogę iść do ośrodka zamkniętego
@UJebany Powodzenia!
  • 5460 / 544 / 0

Tylko nowicjusz wyrzuca tabletki do kanalizacji więc ten skręt to będzie łagodny niczym morska bryza. Kolejne będą coraz mniej ciekawe.
P.S. Też kiedyś (jako nowicjusz) wyrzuciłem w ten sposób kodeinę (ze 120 tabletek czystej 20 mg). Brałem jakieś 10 dni i zrobiłem to, bo zaczynałem czuć się uzależniony. O żadnym skręcie wtedy nie wiedziałem i raczej żadnego nie miałem.
  • 121 / 6 / 0

Permazyna może mi cos pomoc w detoksie od kody?
Na fizyczne objawy mam leki, ale pozostało mi znaleźć coś co uspokoi żądzę nagrzania sie
  • 5460 / 544 / 0

Chyba masz na myśli Perazynę? (bo czegoś takiego, jak Permazyna chyba nie ma).
Generalnie zamuli i pomoże zasnąć.
  • 778 / 96 / 0

Prawda też taka, że ja człowiek mniej wie o skręcie tym mniejszego skręta ma. A jak zacznie sobie czytać jego objawy to nagle cudownie wszystkie się u niego pojawiają. Jak przysłowiowe grzyby po deszczu.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata