4-HO-DET; Etocyna

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

• 87 / 3 / 0

kakashi pisze:
Jak wypada w porównaniu do 4-HO-MET, 4-ACO-DMT albo grzybów? Tęsknie najbardziej za hometem i chciałbym ożywić tamte czasy :( Nada się?
W porównaniu z 4-HO-METem wypada jak dla mnie słabo.
Bodyload jest po tym straszny, działa dużo krócej i nie ma tej klarowności umysłu podczas działania. Szansa na badtrip'a po 4-HO-DET jest dużo większa niż w przypadku hometa.
Użytkownik nieaktywny
  • 71 / 10 / 0

Myślicie, że można polecić tę substancję początkującemu w dziale sajko? Ponad rok temu miałem niemiłą przygodę z hometem z cut i od tamtej pory obawiam się psychodelików. Jednak chciałbym ich spróbować, bo tak na dobrą sprawę miałem styczność tylko z hometem i meskaliną. Za każdym razem byłem niezadowolony. Ciężko powiedzieć czy ja nie czułem fazy, czy zbyt obawiałem się o mojego towarzysza, który miał 'mocno' i to mogło mi ją psuć. Także ponawiam pytanie, czy ho-det byłby dobrym wyborem gdybym chciał spróbować czegoś z psychodelików? :cheesy:

Nie rozmawiamy o źródłach!
warn- na forum istnieje zakaz rozmów na temat źródeł
@Witkacy

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Chipsy w zestawie z marihuaną, czyli Ursynów narkotykowym zagłębiem

Nie ma dnia, by ursynowscy policjanci nie zatrzymywali posiadaczy narkotyków. Na ulicy Dereniowej policja wylegitymowała przechodnia, 40-latka, który nerwowo zachowywał się na widok radiowozu...
  • 2026 / 322 / 9

Zajebistym. Imho najlepsza tryptamina. Tylko nie wiem gdzie to dostaniesz teraz.
  • 3193 / 362 / 0

Dysozwierz pisze:
...
Zraziles sie bo ten homet cutto nie byl prawdopodobnie homet, tylko mieszanka 25c nbome i chuj wie czego... Homet to dla mnie najbardziej przyjazny psychodelik. Proboj etocyny powinno byc ok, 4 podstawione tryptaminy to imho najlepsze psychodeliki moim skromnym zdaniem ;)

Nie rozmawiamy o źródłach
warn - źródło
@Witkacy
Użytkownik nieaktywny
  • 71 / 10 / 0

@up
Substancja załatwiona, a na dniach testy i raport. Kolega opisany wyżej próbował i wychwala :D mnie lekki stres jeszcze trzyma, ale skoro homet cut mógł być niepewny to warto się otworzyć na hodeta. Nie powiem, że zachęciłeś mnie ^_^

Przypominam, nie rozmawiamy o źródłach

@Witkacy
  • 3193 / 362 / 0

Zapewnij sobie dobre S&S tak zebys sie nie stresowal i miejsce na tripa bylo ok, w znaczeniu bez przypalowe, pozwol substancji sie poprowadzic , nie panikuj co najwazniejsze bo wtedy latwo o BT.
Użytkownik nieaktywny
  • 1477 / 20 / 0

Narzekacie na bodyload a jak go porównacie choćby do bodyloada z nbome'ów ?
Użytkownik zbanowany
  • 243 / 5 / 0

Co będzie bardziej wizualne? 4-ho-det czy 4-ho-mipt? Szukam czegoś bardziej nastawionego na wizualne wow, przy czym mipta już trochę znam. Planuje to jeść z moklo.
  • 2026 / 322 / 9

Jeszcze raz pochwalę tę tryptaminę. Żadna inna nie dała mi takiego wizualnego wpierdolu.
Użytkownik nieaktywny
  • 71 / 10 / 0

Substancja zjedzona i muszę pochwalić. Fajne efekty wizualne i przyjemny stan który wiązał się u mnie z niemal nieustannym śmiechem ze wszystkiego. Nie wiem czy akurat tak miało być, ale niewątpliwie przypadło mi to do gustu :D jedynie bodyload dał mi trochę w kość, bo zrobiło mi troszkę niedobrze, ale było to znośne, a co do zejścia to nie czuć wcale. Substancja po prostu stopniowo osłabia z działaniem. Samo zaśniecie po hodecie było bezproblemowe. Pierwsza próba i od razu wysokie notowania :D
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata