Z czym pijecie giebla?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 3047 / 174 / 0

GHB smakuje jak slone gowno. Doslownie jak gowno. Nigdy nie jadlem gowna, ale jesli mam sobie wyobrazic jak smakuje, to smakuje jak NaGHB. Szczegolnie jak jest skoncentrowane, bleeeee
Użytkownik nieaktywny
  • 46 / 1 / 0

Jak GHB to tymbardziej tylko i wyłącznie z wodą, smakuje jak mineralka czyli bdb. Takim drineczkiem to ja sie nawet potrafię delektować. :D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Fałszowanie leków bardziej opłacalne niż wytwarzanie narkotyków

Internetowi oszuści parający się sprzedażą fałszywych leków mają się świetnie w dobie kryzysu lekowego. Jak twierdzą eksperci podrabiane są zarówno leki specjalistyczne, jak i powszechne typu Aspiryna. Stało się to bardziej opłacalne niż produkcja narkotyków.

PEA

• 2335 / 247 / 3

26 stycznia 2017FajnieJest pisze:
GHB smakuje jak slone gowno. Doslownie jak gowno. Nigdy nie jadlem gowna, ale jesli mam sobie wyobrazic jak smakuje, to smakuje jak NaGHB. Szczegolnie jak jest skoncentrowane, bleeeee
To coś zjebałeś w syntezie. :P
Moje ostatnio smwkuje prawie jak woda. Zgaduję, że zbyt długo gotujesz. Ma żółty kolor?
BTW, może w końcu zaliczę..., :(

PS Zapomniałeś chyba o 'czymś'. ;)
  • 1 / / 0

Wracając do GBL'a to zawsze piłam z energetykami - dobrze maskują smak. Niestety po jakimś czasie można się nabawić wstrętu :D
  • 3047 / 174 / 0

31 stycznia 2017Fenetylamina pisze:
26 stycznia 2017FajnieJest pisze:
To coś zjebałeś w syntezie. :P
Moje ostatnio smwkuje prawie jak woda. Zgaduję, że zbyt długo gotujesz. Ma żółty kolor?
BTW, może w końcu zaliczę..., :(

PS Zapomniałeś chyba o 'czymś'. ;)
Gotuje 30min na malym ogniu. Nie ma zoltego koloru.
Podejrzewam, ze zbyt malo wlewam giebla do gara, bo teraz NaGHB ktore mi wyszlo oddzielilo sie od wody. Tzn nie wiem czy to NaGHB sie oddzielo, czy nieprzereagowany sod, ale stawiam na to drugie.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Ja leję zawsze około 15-20% więcej. Zresztą, napisałem Ci wszystko i pamiętaj, co Ci wtedy mówiłem. :D
Jejku, napisz mi mejla, to Ci wszystko powiem. Zresztą, chyba napisałem Ci łopatologicznie. :P
  • 21 / / 0

Kubusie, Leony, Pysie, Witaminki, Karotki itp. dają radę ;)
  • 3309 / 312 / 0

Jak ja zaczynałem pić GBL, a było to w czerwcu 2015 roku to kupując butle 250 ml wychodziło mi 40 groszy za 1ml. Teraz ceny są takie że 250 ml kosztuje 220 zł. Jak ktoś dawkuje 2 ml na start to wychodzi mu prawie 2 zł za 2 ml. Za to już można piwko kupić.
Dodać do tego jakieś soczki to już w ogóle czapa.

Dlatego zapijam tylko wodą.

PEA

• 2335 / 247 / 3

Ja tam litra kupowałem za 450 zł, ale nie gadamy o źródłach. ;)

Zapijanie wodą to najobrzydliwsza rzecz na świecie IMO, ale znam takiego, co wypije i jeszcze się uśmiechnie.
  • 989 / 40 / 0

Fakt, wstrętne ale zdarzało się na przypale poza domem w jakimś publicznym kiblu po 1ml i zapijane kranówą xD
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata