Z czym pijecie giebla?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

PEA

• 2335 / 247 / 3

Aż dziwne, że jeszcze nie ma... :)

Od siebie polecam:
- sok porzeczkowy
- soki marchwiowe typu Kubuś
- i absolutny faworyt: Tymbark Limonka, tudzież Limonka Mięta - najlepiej maskuje smak naszej ukochanej gwałciochy.

Nie polecam:
- coli
- soku jabłkowego(!)
  • 1359 / 44 / 0

Z wodą po ogórkach.

Gostyń - Nietypowe grzybobranie

Sprawcy wpadli w ręce Policji kiedy wychodzili z lasu z workami wypełnionymi świeżo ściętym zielem konopi indyjskich.
  • 194 / 5 / 0

Najczęściej z wodą z kranu. GBL + 150ml wody ma znośny smak. Oczywiście druga szklaneczka z wodą na przepłukanie ryja i przełyku. W trasie buteleczki 20ml wody + dawka G. Też da się pić.
Użytkownik nieaktywny
  • 323 / / 0

Ja piłem z Tymbarkiem jabłko-mieta i był najlepszy IMO.
  • 571 / 33 / 0

Only woda :finger:
1.5ml do 250ml wody i do dzioba :cool:

PEA

• 2335 / 247 / 3

Chyba was z tą wodą pojebało... :D

Człowiek się stara, żeby zabić smak tego gunwa jak najbardziej, a tutaj lokalne, forumowe ćpaki rozcieńczają wodą niczym domorośli koneserzy whisky. :D
  • 194 / 5 / 0

No wiesz drink z GBL jest całkiem przyjemnym doznaniem w porównaniu do rozgryzania 3 paczek thiocodinu :-)
  • 153 / 3 / 0

również polecam wode :D
albo woda + sok np. malinowy(taki do rozcieńczania), słodycz soku zabija smak GBL :)
  • 5305 / 61 / 0

Czyścioch z pompodrzazgi, próbowałem we wódce, ok wypiłem ale wykręciło mordę i raczej nie napiszę bym polecał bo po prostu bym skłamał ;] Sok pomarańczowy próbuje zabić smak, wychodzi mu to trochę ale nie ukryje zawartości. Podejrzewam patrząc spod byka oczami wyobraźni, że zagęszczony kwasek cytrynowy z czymś innem kwaśnym w połączeniu spożywczym mogłoby zabić smak, tylko wtedy roztwór krzywi minę. Dobrze by to było zamaskować jakoś i wtedy z partyzanta płci ładniejszej od tej co ją reprezentuję

PEA

• 2335 / 247 / 3

Panie Tabletkozjadaczu, ktoś napisał kiedyś na forum, że wystarczy do wody z gwałciochą wcisnąć trochę cytryny i smaku praktycznie nie czuć. I chociaż sam nie jestem zwolennikiem takich wyuzdanych zabaw, jak picie czyściochy z wodą, to skłonnym w to uwierzyć, bo soki różne z limonką/cytryną doskonale maskują smak, o czym już wcześniej pisałem.

Jebłem %-D dlatego pogrubiłem. pill@
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata