Cena opium

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 1474 / 7 / 0

Opium tylko paliłem w dawkach rzędu 10 główek od zapałki (musze to kiedyś zważyć bo ta miara zapałkowa mnie wkurwia...) i 5 gł. plus 300mg kodeiny z hydroksyzyną i było całkiem miło.
Ale myśle że palić to opłaca sie jedynie dobrze oczyszczone, a nie brązowe już o odpowiedniej fajce nie wspominając...

Ale do rzeczy...
Jeśli chce podać opium do dupalka to jakiej dawki na początek najlepiej użyć? 3 główki zapałek starczą?
Jeżeli tak to w jakiej ilości wody to rozpuścić żeby było najlepiej?

Z góry dzięki.

A co do tematu to mi sie udało rok temu sprzedać debilowi ćwiartke opium za 5 dych :-D
Wkręciłem mu ze gram kosztuje 250 hehe

• 237 / 1 / 0

buhahahahaha :D dobry typ:D ja sprzedałem najdroższe kakao na świecie za 350 zł:P haha kiedyś, <przecież nie dam gówniarzowi 14 lat mocnego towaru> gdybym wiedział , że chce w kabel kazał bym mu się jebać ale , że chcial palić to mówie sobie> a zarobie:)

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Narkotyki sprzedawali w hurtowych ilościach, głównie powyżej kilograma

Sukcesem zakończyło się wiele miesięcy wytężonej pracy policjantów CBŚP i prokuratorów z podkarpacia. Efekt to zatrzymanie 12 podejrzanych, "zabezpieczenie" ponad 21 kg różnych narkotyków, w tym amfetaminy czy marihuany.
  • 2030 / 51 / 0

Kurde mimo wszystko to trochę chamskie kakao sprzedać za 350. opium to co innego mógł sprawdzić po ile stoi cena ale kakao ?. A co do dawki opium jacok pisał ze z czeskiego to nawet 60 makóeg ,to chyba kurwa jakis mieszko czy inny michałko , ja jak z moich maczkó zlizywałem to miejsce z którego zebrałem opium ( ZAWSZE SIE TROCHE ROZMAZAŁO ) i po zlizaniu kilkunastu makówek miałem leciutką banię. A po zjaraniu opium w objętosci mniej więcej 1 główki od zapałki czułem sie trochę jak na kodeinie. Z tym że na kodę mam jako taka tolerancje ( 200 mg kody z tchiocodinu prawie nie czuję ) , nie było to mocne pewnie cos jakby se wzioł coś ponad 100 mg , ale fakt że działa.
  • 618 / 3 / 0

No to skoro 200 prawie nie czujesz, a po spaleniu czułeś się jak po 100, to może było po prostu SŁABO, albo wręcz na granicy PLACEBO? Żeby porządnie się porobić, potrzebne jest opium z tych 40-60 główek, w zależności od tolerki. Wcale nie musi być to żaden mieszko.
  • 2030 / 51 / 0

Masz racje to chyba było jednak placebo :( . Dzisiaj rano zjarałem o wiele wiecej i nie było to mocne uczucie - spodziewałęm siejakiejś konkretnej bani , ze to mnie zmiecie , a była lipa ;( nie wiem czy nie słabsze od kody z antidolu którą próbowałem w sumie tylko raz bardzo dawno temu , jutro jednak sie chyba pokuszę na kodę z Antka by to porównać do tego opium. ( przeżycia napisałem w dziale : morfina - wątek ogółny )

ooo

Użytkownik nieaktywny
  • 1244 / 3 / 0

opium pali sie zwyczajowo zbijajac mala kulke wielkosci groszku (malego) i to jest dawka dla poczatkujacych wprawny palacz pali kilka takich kulek na jeden raz ... a wy opium na glowki od zapalek ??? tez chcial bym zeby mnie takie ilosci skladaly ( nie mowie tu o iv czy im)
  • 2030 / 51 / 0

Wielkie dzięki ooo. Teraz ziomek nie będzie mi pierdolił że : a mówiłem ze chuja wyjdzie z tego opium...
Użytkownik nieaktywny
  • 148 / 7 / 0

Ktokolwiek jeszcze bierze opium?
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

opium jest za darmo. Jeździ się do Czech na tzw. ZIELONE.
  • 273 / 27 / 0

W sezonie na pewno, mówię tu o domorosłych rolnikach wysiewających mak. ;-) A tak programowo jak drug of choice to raczej nie szczególnie. Przynajmniej w Polsce. Niemniej w dark marketach jest sporo zainteresowanie, jak i ofert sprzedaży opium. Rozważam nawet kupienie hiszpańskiego towaru dobrej jakości, ale to bardziej jako fanaberia, żeby sobie wpisać do cv i zobaczyć jak to jest palić opium z tych fajek opiumowych niczym w nielegalnych teatrach opiumowych w latach 30. w Nowym Jorku, jak w Dawno temu w Ameryce. :-D W sumie satysfakcjonowało by mnie stosowanie opium jak głównej używki, gdyby nie jego niska jednak opłacalność.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata