Buprenorfina - uzależnienie

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 179 / 9 / 0

06 kwietnia 2019promil6 pisze:
Dobra moje pytanie brzmi: co jaki czas walić tą zajebaną bupre, żeby nie występowały objawy skręta?
Po około 48 godzinach od ostatniej dawki już potrafiły występować objawy skrętowe. Trzeciego dnia już czuć, że organizmowi czegoś mocno brakuje. Zazwyczaj trzyma właśnie te 2-3 dni.

Chyba, że pytasz, jak często możesz brać, żeby organizm się nie uzależnił i nie było skręta? To ma dość długi okres półtrwania, więc pewnie coś około tylko raz w tygodniu można by brać.
  • 429 / 50 / 0

to co ile brać buprę, to całkiem indywidualna sprawa.
zależna od dawki, sposobu podania, organizmu. ona się usuwa z organizmu stopniowo, okres półtrwania to 22-36 godzin, co zmienia się razem z tolerancją.
dla mnie raz na dzień jest optymalnie. po 48 godzinach już nic nie czuć, choć jeszcze nie ma skręta, więc można niby robić dzień przerwy.

Narta specjalizuje się w wykrywaniu narkotyków. Dzień pracy psa do zadań specjalnych

Imię: Narta. Rasa: Owczarek belgijski. Wiek: 8 lat. Przewodnik: st. sierż. sztab. Marek Meksuła z Aresztu Śledczego w Lublinie. Specjalizacja: Wykrywanie narkotyków.
  • 60 / 7 / 0

@Machro tak chodziło mi o to jak często mam brać bupre, żeby organizm się nie uzależnił. jutro mam zamiar wziąć bupre iv, 5 dni od ostatniego strzału i raczej potem przez następne parę dni nic nie będę z opio walił (to kiedy biorę buprę, zależy od tego kiedy widzę się z pewnymi osobami). dzisiaj jeszcze po południu czułem lekkie objawy skręta, teraz wieczorem w ogóle i zapowiada się raczej dobrze przespana noc.

dam znać za parę dni, czy po jutrzejszym strzale, objawy skręta wystąpiły, jakby kogoś interesowało moje wcześniejsze pytanie.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 120 uczestników Wejdź na czata