Buprenorfina– podanie dożylne

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 78 Strona 6 z 8
Rejestracja: 2014
  • 7096 / 789 / 0


Ja szukałem w necie i znalazłem Rpw (w ogóle niewiele informacji o tym leku) - ale nie o to chodzi. Oczywiście, że dużo lepiej byłoby mieć B w tabletkach chociaż po 1mg, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi nawet bunondol. Na szczęście szybko się rozpuszcza :-)
Rejestracja: 2014
  • 670 / 39 / 0


Pisałem to w wątku ogólnym, ale to pasuje tutaj więc:

Mówimy tu o dawkach pod język. Tak samo ta granica 16 mg, po której przekroczeniu bupra zaczyna działać w drugą stronę, też jest dawką podjęzykową (2 tabsy po 8 mg pod jęzor)
bupry w żadnym wypadku się nie połyka bo się wchłonie tyle co nic.


A teraz pytanie za 100pkt:
Próbował ktoś tabletki bunorfin 2 mg przerobić na roztwór do iniekcji i podać iv? Interesuje mnie konkretnie ten lek, bo tabletki mają po 2 mg bupry, a są 2 razy większe niż morfiny MST 200mg, czyli jest tam w chuj wypełniaczy.

W jednej tabletce 2 mg leku bunorfin występuje:
* Chlorowodorek buprenorfiny 2mg
* Laktoza jednowodna
* Mannitol (E421)
* Skrobia kukurydziana
* Kwas cytrynowy
* Cytrynian sodu
* Powidon K 30
* Stearynian magnezu

Da się to przerobić na w miarę czysty roztwór, albo żeby chociaż nadawał się do strzału? Pozdr :)

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Maciejewski: Hippisi w białych kołnierzykach

Sąd ukarał koncern Johnson & Johnson karą 572 mln dolarów za „ocieplanie wizerunku" leków przeciwbólowych. To odpowiedź na szalejącą w Ameryce epidemię.

4p

Rejestracja: 2014
  • 950 / 38 / 0


Wiedziałem, że w końcu znajdę taki temat. I że sam się w nim znajdę. Belialoss, czytam Twoje posty z 2012. :D A miało być tak pięknie. Przerabiałeś w końcu sam do iv, czy nie? Jutro zdam swoją relację.
Rejestracja: 2010
  • 2647 / 128 / 0


Sinner_ pisze:
Da się to przerobić na w miarę czysty roztwór, albo żeby chociaż nadawał się do strzału? Pozdr :)
Spróbuj skruszyć tabsa na jebany pył, zalać ciepłą wodą, wymieszać aż się wszystko rozpuści, następnie przefiltrować przez filtr od szluga i jak roztwór będzie klarowny to puknąć.

Ja dzisiaj przerobiłem dwa tabsy bunondolu 0,4 tą metodą, po rozkruszeniu dałem 4 centy wody i wszystko wyszło tak jak trzeba. Od razu lepiej się czuję, chyba sniff ma mniejszą biodostępność niż te 70% o których wspominałem (jednak i tak wygrywa w porównaniu z podaniem pod język), bo różnica jest naprawdę odczuwalna.
Rejestracja: 2014
  • 670 / 39 / 0


Czyli jednak przy padaniu iv jest mocniej, niż podjęzykowo/sniff? Tak też mi się wydaje, raz to puknąłem, ale za szybko bo morfina jeszcze była w receptorach to nie było za fajnie. Ale zamierzam na dniach spróbować jeszcze raz. Ciekawe też jest to, że po strzale ładuję się tak z 3 minuty zanim zacznie działać hehe :) A powiedz mi, jakiś mini wjaździk jest ciepełka, czy tylko czuć działanie?
Rejestracja: 2010
  • 2647 / 128 / 0


Jasne że mocniej, biodostępność 100% :cool: Fakt, ładuje się dopiero po chwili a nie natychmiast co jest dość ciekawym i niespotykanym zjawiskiem. Czy jest wjazd.. ciepełko czuć, powiem tyle że momentami mi się oczka przymykały do tego stopnia, że musiałem odchylić głowę żeby je otworzyć :D
Rejestracja: 2014
  • 670 / 39 / 0


Będę musiał spróbować jeszcze raz jak już będę wyzerowany z morfiny i oksy. Co ciekawe na ulotce piszą, że bupre można ładować już 6 godzin po ostatnim zaaplikowaniu silnych opio. ale raczej nie będę ryzykował skręta i strzele sobie jutro rano jeśli dziś nic nie ruszę :) Dodałeś mi trochę nadziei, bo strasznie ciężko mi przerzucić się z majki/oksy iv właśnie na buprę (po prostu nic nie czuję). Podejrzewam, że potencjał bupry zacząłby się po kilku dniach po odstawce morfiny.

Nie, że nic nie czuję, ale nie czuję tego co chciałbym odczuwać i czuję się zawiedziony. Musi minąć kilka dni, zanim zacznę doceniać buprę, tak mi się przynajmniej wydaje :)
Rejestracja: 2010
  • 2647 / 128 / 0


Najpierw musisz się "nasycić" (w moim przypadku za pierwszym razem to było 2mg - w gratisie ugrzało jak cholera :cheesy: ), dopiero w kolejnych dniach dajesz dawkę podtrzymującą (u mnie to było 0,4mg, teraz tolerka wzrosła i czuję lekkie niedogrzanie.. ale lepsze to niż skręt).
Rejestracja: 2014
  • 670 / 39 / 0


A co brałeś wcześniej i jaką tolerancję na to miałeś? Rozumiem, że to 2mg właśnie iv poszło? Ja mam tolerke na morfinę 200mg iv i ciężko mi mimo wszystko się przestawić. Jednak teraz twardo postanowiłem, że nie tykam majki do momentu, aż sam będę od doktorka ją dostawał (a pewnie w chuj czasu minie, może odechce mi się latania po lekarzach jak już się przyzwyczaję do bupry).
Rejestracja: 2010
  • 2647 / 128 / 0


Wcześniej koda, ciąg od ładnych paru lat dzień w dzień po 300mg, ostatni miesiąc przed buprą to już dwa razy dziennie 300mg leciało. A te 2mg bupry to pod język dałem (sugerując się rozpiską draga, zmniejszyłem tylko dawki o połowę) i zaskok mocny :D Dobra, styka tego offa tu :-P
Posty: 78 Strona 6 z 8
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość