Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
Mówimy tu o dawkach pod język. Tak samo ta granica 16 mg, po której przekroczeniu bupra zaczyna działać w drugą stronę, też jest dawką podjęzykową (2 tabsy po 8 mg pod jęzor)
bupry w żadnym wypadku się nie połyka bo się wchłonie tyle co nic.
A teraz pytanie za 100pkt:
Próbował ktoś tabletki bunorfin 2 mg przerobić na roztwór do iniekcji i podać iv? Interesuje mnie konkretnie ten lek, bo tabletki mają po 2 mg bupry, a są 2 razy większe niż morfiny MST 200mg, czyli jest tam w chuj wypełniaczy.
W jednej tabletce 2 mg leku bunorfin występuje:
* Chlorowodorek buprenorfiny 2mg
* Laktoza jednowodna
* Mannitol (E421)
* Skrobia kukurydziana
* Kwas cytrynowy
* Cytrynian sodu
* Powidon K 30
* Stearynian magnezu
Da się to przerobić na w miarę czysty roztwór, albo żeby chociaż nadawał się do strzału? Pozdr :)
Sinner_ pisze:Da się to przerobić na w miarę czysty roztwór, albo żeby chociaż nadawał się do strzału? Pozdr :)
Ja dzisiaj przerobiłem dwa tabsy bunondolu 0,4 tą metodą, po rozkruszeniu dałem 4 centy wody i wszystko wyszło tak jak trzeba. Od razu lepiej się czuję, chyba sniff ma mniejszą biodostępność niż te 70% o których wspominałem (jednak i tak wygrywa w porównaniu z podaniem pod język), bo różnica jest naprawdę odczuwalna.
Nie, że nic nie czuję, ale nie czuję tego co chciałbym odczuwać i czuję się zawiedziony. Musi minąć kilka dni, zanim zacznę doceniać buprę, tak mi się przynajmniej wydaje :)
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/276946fe-75b7-4318-90f7-2c39af5cd54f/legit-plug-bro.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250813%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250813T154802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f06b9aeeb8c975817c45963516dbc70d832284cadfeff64bc8f9cea0b1662dc6)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.