Bóle amfetaminowe

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Ile najwiecej wciagneliscie na raz?

29%
0.5 g
39
27%
1 g
36
16%
1,5 g
22
9%
2 g
12
19%
więcej
26

Liczba głosów: 135

• 1 / / 0

Przedwczoraj wciągnąłem z kumplami 5g amfetaminy na 3 osoby.
Na początku miałem bardzo mocnego kopa i panowałem nad wszystkim (czułem sie tak jak po połówce).
Po godzinie załączyła mnie mocna szwędaczka i byłem roztrzęsiony jak galareta, oczy myślałem że mi wyskoczą podobnie jak serce. Zacząłem trochę się bać bo nigdy mnie tak mocno nie wystrzeliło. Po 12 godzinach zaczęło mnie powoli puszczać ale zaczęły sie trudności z oddychaniem, bóle w klatce piersiowej i czułem że mam bardzo podrażnione gardło przez spływy. Do teraz mam takie bóle. Czy to normalne po takiej dawce? Mieliście tak już?
Może to przedawkowanie? Proszę o wasza pomoc w tej sprawie.

• 575 / 5 / 0

Gardlo to normalna sprawa masz zwykle zwalicho nie cpaj fety bo to jedno z najwiekszych gowien jakie moze byc cpalem to 3-4 lata uzaleznia w huj ale to nic przy tych dziurach ktore sobie narobilem przez to gowno. Schizy w bani mam do teraz z nikim nie rozmawiam bo mam schizy. U mnieto bylo tak ze wciaglem max gdzies 0.5 g albo 1 g i mialem dosyc taka schiza mnie zlapala ze w nocy zamiast spac to stalem przy oknie i sie jak debil patrzylem cala noc czy policja po mnie nie jedzie OKRUTNE uczucie FETA TO SKURWIELSTWO WYJEB TO W PIZDZIEC

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Przyniósł kokainę do przedszkola. Zatrzymano bliskich 5-latka

Policja zatrzymała dwie dorosłe osoby, które mogły podrzucić narkotyki 5-letniemu chłopcu. Sprawa wyszła na jaw, gdy torebkę z białym proszkiem zauważyła jedna z przedszkolanek.

• 86 / / 0

ogólnie to 0,5 w klamkę i gieta z bombki. Ogólnie to gardło zawsze mnie boli jak meeting robię no i nos bo wale cały czas w klamkę a rzadziej jem bombkę bo bombki chujowo kopia.

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

1,5g, miałam podobne objawy ale mi bóle minęły, więcej tego kurwa już nie powtórze %-D
Czy to normalne po takiej dawce?
Zależy od organizmu i towaru;p Widocznie trochę przesadziłes..

• 86 / / 0

1,5g, miałam podobne objawy ale mi bóle minęły, więcej tego kurwa już nie powtórze %-D

zależy w jakim stopniu ten towar był zanieczyszczony to też robi swoje :-p ....

• 480 / 2 / 0

ja nie lubie w spawie tego jak juz sie lage zajebie i spłynie i sie zaladuje juz i potem jakis blant to kapec straszny w papie jak nie ma czym zalać i po tym spływie jak jest praktycznie 0 śliny to ja mam mimo wszytsko troche gili i chcąc je odcharknac i wypluc nie moge tego zrobic gdyz groziłoby to przy tym kapciu odruchem wymiotnym byc moze z wymiotnym skutkiem ;/

• 86 / / 0

najgorzej jest jak na zwałku mam taką flegmę przyklejoną do płuc i w chuj ciężko jest ją potem
wypluć wkurwia to najbardziej
  • 11 / / 0

Paradoksalnie zanieczyszczenia (szczególnie w stymulantach) mogą być równie jak nie bardziej szkodliwe od samej fety. Całkiem możliwe że różne objawy nie pochodza bezpośrednio od towaru a od zanieczyszczeń właśnie.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata