Bieluń - Doświadczenia

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Posty: 517 Strona 49 z 52
Rejestracja: 2009
  • 1387 / 1 / 0

Jak podzielisz liść na 10 części? Duży czy mały liść?

Po prostu ma być tego niedużo. Szczypta. Trochę.
Rejestracja: 2010
  • 95 / / 0

linijka nie wiesz do czego służy, po prostu zmierzę liść linijką i podzielę go na 10 części wzdłuż. Dobrze bym zrobił czy źle, bo chyba tak zrobię, znajdę średniego liścia i podzielę go na 10 części.

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Nie odpuszczamy do końca

Czyli ciekawy artykuł z "Forum Służby Więziennej" ;)
Rejestracja: 2010
  • 95 / / 0

Już próbowałem, tylko nie z bieluniem, ale z lulkiem czarnym. Urwałem mały kawałek średniego liścia lulka i zjadłem 3/4 tego kawałka. Byłem wtedy po 2 piwach, byłem trochę podchmielony, tj. zamulony, itd. Ale po 15 minutach(czyli zaraz, jak atropina, L-hioscyjamina i inne składniki aktywne lulka dostały się do mózgu) otrzeźwiałem :O Miałem taką samą bombę jak po alko tylko bez tego zamulenia i zamętu(efekty te zawdzięczam lulkowi). Ale po ~ 20 minutach doszło zwiększone pragnienie, które szybko pokonałem wypijając 1/2 1,5-litrowej butelki wody mineralnej. Potem po 3 h zasnąłem, ale nie doświadczyłem tego co chciałem, czyli wiele realnych snów jednej nocy.
Rejestracja: 2006
  • 2312 / 10 / 0

Bieluń to ONA. NIe mówimy : " ile zjadłem bielunia " tylko " ile spożyłeś bielunii dziedzierzawej ". Btw. roślinę tę znam dość dobrze i umiem się umiejętnie z nią obchodzić. Co roku robię tak, że zbieram dojrzałe nasiona i testuję ich moc poczynając od niskich dawek. Dojrzałe nasiona są twarde i CZARNE czyli NAJMOCNIEJSZE. i TUTAJ JEST NAJWIĘKSZE NIEBEZPIECZEŃSTWO ; nigdy nie sugerujcie się czyimiś relacjami po tejże roślinie, że ktoś tam zjadł 200nasion i nic mu nie było a drugi po 50ciu miał super przeżycie. Każdy powinien podejść do prób z tym diabełkiem indywidualnie zaczynając od 5ciu sztuk CZARNYCH NASION na pusty żołądek. Nasionka mona wcześniej zmielić w młynku do kawy aby lepiej się wchłonęły z brzuszka. Po 5ciu sztukach u mnie wystęują już progowe efekty psychoaktywne : odrealnienie, senność, polepszenie jakści snów. Po każdorazowej próbie dobrze jest zrobić kika dni przerwy ( 5-7 ) bo alkaloidy kumulują się w organiźmie, choć ja osobiście spotkałem się ze zjawiskiem tolerancji :-D

Podczas każdej następnej próby można zwiększać dawkę o 5nasion i ten sposób poznajemy bez strachu tenże rośline i znajdujemy odpowiednią dla siebie ilość nasion. U mnie dobre działanie zaczyna się od 20stu nasionek wtedy zaczynają się prawdziwie psychedeliczne efekty, źrenice mamy rozszerzone do granc możliwości, wpadamy w stan upojenia i czujemy się jak maniak, wszystko to podlewane delirycznymi myślami, halucynacje występują, ale od dawek większych ( 30-40nasionek 0, których jednak nie polecam ze względu na ogólne podtrucie organizmu, susze w ustach itp.

Już ne długo pierwsza w tym sezonie próba - zacznę od harbatki z dwóch dużych liśći - pozdrawiam ostrożnych i mądryh użytkowników

powyższy opis dotyczy szeroko wysttępującej w polsce Bielunii dziędzierzawej

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Uploaded with ImageShack.us
Rejestracja: 2009
  • 1387 / 1 / 0

CosmoDo pisze:
Bieluń to ONA. NIe mówimy : " ile zjadłem bielunia " tylko " ile spożyłeś bielunii dziedzierzawej "
Skąd ta pewność? Borrasca jakiś czas uświadomił mnie, że forma TA bieluń dziedzierzawa jest niepoprawna, ponieważ "dziędzierzawa" to nie przymiotnik, tylko rzeczownik. TEN dziedzierzawa. Aczkolwiek, nie dotarłem do w 100% pewnego źródła potwierdzającego którąś nazwę.
Rejestracja: 2011
  • 295 / 1 / 0

gdzie tego czorta znaleźć, złaziłem dzisiaj ze dwie godziny i nic nie znalazłem :wall:

powinno to to teraz kwitnąć czy już kwiatów nie będzie tylko po liściach mam szukać? :-(

J73

Rejestracja: 2007
  • 402 / 2 / 0

Przytaszczylem dzisiaj z Ogrodu Botanicznego liścia i owocnik. Pierwsza próba to 19 nasionek. Cosmo, da sie to połaczyć z deksem?
Rejestracja: 2009
  • 1387 / 1 / 0

Da się, szukaj w DXM w wątkach o miksach. Byle z głową.
Rejestracja: 2010
  • 280 / 1 / 0

mam zachomikowaną pewną ilość nasion bielunia, problem w tym że chomikuje to już rok czasu. Dalej będzie to aktywne?
Rejestracja: 2010
  • 80 / 2 / 0

dlaczego tu nikt nie pisze z sensem, co druga osoba po sobie jezdzi, podwaza zdanie, ze bajki. A ja chce sie tylko dowiedziec: ILE NASION bielunia ZEBY MIEC LEKKA BANIE? 60? 70? 80?
Posty: 517 Strona 49 z 52
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 1345 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość