Beta-ketony + Opioidy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 189 Strona 19 z 19
Rejestracja: 2018
 • 237 / 31 / 0


3cmc+fu-f ( najlepiej w 1 pompce) daje piękny efekt
Aczkolwiek zawsze należy pamiętać że nie mają takiego samego czasu działania więc nie jest to połączenie bezpieczne ( jak pierwsze zejdzie opio- serce może nie dać rady, zejdzie stim- depresja oddechowa)
To tyle co do bhp i tak kocham speedballe a i.v. są nieziemskie trzeba tylko dobrze proporcje dobrać żeby nie zmarnować potencjału żadnej z substancji
Rejestracja: 2016
 • 7 / / 0


900 mg kody, 1,5 mg alpry i dobrej jakosci klef
Czy t bezpieczne polaczenie?
Najpierw koda, a potem na peaku krecha?

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Nevada: marihuana to nie powód, by odrzucać kandydata do pracy

Od 2020 roku w amerykańskim stanie Nevada pracodawcy nie będą mogli odrzucić kandydatów do pracy tylko dlatego, że w ich krwi ujawniono marihuanę – podaje CNN.
Rejestracja: 2018
 • 237 / 31 / 0


Nigdy nie jest bezpiecznie
Zmniejszyłabym chyba kodę ale nie wiem jak u Ciebie z tolerką
Rejestracja: 2011
 • 41 / 6 / 0


Najlepszy mix opio + ketony to Majka + metylon(bk-MDMA).
A tak apropo klefedron i opio to nie jest za dobre połączenie a jeśli już niech to będzie metaklef. jego warto łączyć np z fu-fem lub PEPPPem.
Rejestracja: 2017
 • 363 / 22 / 0


A czy kodeina pomaga obniżyć wysokie ciśnienie tętnicze krwi po spożyciu stymulantów (nie beta-ketonów)?
Rejestracja: 2013
 • 225 / 7 / 0


oxy + metkat piękny mix, fajny wjazd, dzialanie dluzsze i lepsze niż osobno
u mnie to było 40mg oxy (przy niskiej tolerce, dobrze robi taka dawka) + metkat z paczki akataru (niestety na to już trochę tolerancje miałem, więc mogłoby być go więcej, zwłaszcza, że miałem spore straty przy reakcji, pierwszy filtrat wyszedł brązowy czyli niedokończona reakcja, musialem wydlubac ile sie da z pompy, zalac żur filtratem i mieszać jeszcze trochę, a potem druga filtracja inną pompą bo pierwszą dalej szło brudnawe)
Ogólnie połączenie przyjemne, euforyczne, pobudza kreatywność i chęć do działania, daje dobry nastrój, wjazd też jest super, gdyż wejścia obu substancji dobrze do siebie pasują, podejrzewam, że taki mix mogłby być najbardziej zbliżony do klasycznego hel + koko, ale wiem tylko z opisów i porównaniu do innych biedaspeedballi które próbowałem, a troche tego było.

Majka + 4cmc (testowane dawno), też fajny mix jeśli ma się dobry sort klefa, ale nie aż tak przyjemny jak opisany powyżej, majka ma zbyt agresywny wyrzut histaminy, a i działania się średnio komponują.

Majka + 4mmc (ew. bardzo dobre 3mmc, nie jestem pewien czy to na 100% był mef bo tylko raz mi wpadł w ręce 2 lata temu, ale działaniem bił na głowe wszystkie inne ketony i pasowało one do opisów, był też sporo droższy więc wydaje mi się, że legitny) - świetne połączenie, przeleciałem 2 lata temu w styczniu na nim z tydzień, mef bardzo fajnie wywala z butów razem z grzaniem majki. Jeden z lepszych mixów jakie próbowałem, ale i tak stawiam go poniżej oxy + kota, bo jednak wjazd majki jest trochę zbyt agresywny i ogółem działanie trochę za bardzo wprawia w nieogar, a nie rozpływanie się w euforii. Chociaż może dlatego tak oceniam, bo teraz, przy bardzo niskiej przerwie, gdy nie biore opio w ciągu i miałem przerwe ponad pół roku, oxy daje mi super stan i bardzo przyjemny wjazd, a o takie wrażenia w ciągu przy ogromnej tolerce było ciężko więc zawsze wybierałem majke.
Rejestracja: 2019
 • 934 / 98 / 0


Spidbole faktycznie są tak niebezpieczne fizycznie dla organizmu? koko + hel?
Rejestracja: 2018
 • 6 / 1 / 0


mefedron + morfina w jednej pompce? Jakie dawki? Mefu 150 mg nosem mnie zamiata, 100 mg robi mocno. Zaznaczę też że iv tylko opio wielokrotnie przyjmowałam, ketonów nigdy nie brałam w ten sposób. Majki na raz po 40 mg mniej więcej robi idealnie, 60 robi zajebiście nadal ale jednak za mocno bo nie wstanę, a jak już wstanę to przejście nawet do kibla stanowi wyzwanie.
Rejestracja: 2010
 • 1970 / 38 / 0


mefedron i.v. sam wywali Cię w inną czasoprzestrzeń. Majka na pewno to zredukuje, dlatego majkę bym podał z ostatnią dorzutką mefa, żeby umilić sobie zjazd.
Posty: 189 Strona 19 z 19
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości