Benzodiazepiny donosowo?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0

mam pytanie czy benzodiazepiny można zarzucać do nosa?? właściwie z grubsza się nad tym nie zastanawiałem i zaszturmowałem przed chwilą 1 estazolam w klame i jakby szybciej wwszedł w porównaniu do podania doustnego.... tak samo jak jest z frytą z resztą......, nie mam dużego doświadczenia z benzo, więc proszę o jaknajbardziej fachowe wskazówki

P.S wypiłem jeszcze 3 dębowe i kopciłem, dorzuciłem do tego Fluanxol ale z tego co sie dowiedziałęm na forum to neuroleptyków się nie ćpa...:-/ no trudno...... i sory ale jeszcze jedno pytanie, czemu benzodiazepiny mozna walić rekreacyjnie, a neuroleptyków podobno nie mozna cpac.....

Użytkownik nieaktywny
  • 85 / 1 / 0

Można wciągać rozkruszone i lekko zwilżone benzodiazepiny które rozpuszczają się w wodzie np. midazolam.

Neuroleptyków się nie ćpa, bo nie mają żadnego działania narkotycznego.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Jak działają halucynogeny?

Taaak, kolejna relacja z Focusa. Wiadomo, czego można się spodziewać, niemniej sam opis przebiegu badania ciekawy.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0

dzięki, wszystko jasne, a jeśli chodzi o ten estazolam to oczywiście pokruszyłem go dokładnie ale nie zwilżałem i huknąłem w klame, a Ty ćpasz czasem benzodiazepiny?? wolisz łykać czy wąchać??

Użytkownik nieaktywny
  • 85 / 1 / 0

estazolam się chyba nie rozpuszcza w wodzie, bez sensu to wciągać.
Ja benzodiazepiny wole jeść, ewentualnie strzelić IV.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0

aha dzięki, in vein jeszcze nic nie strzelałęm mam nienaruszone kable, ale i tak jestem paskudnym ćpunem, szczególnie od klamy (nocha) :-/, benzo pomagają mi trochę na fobie......, a pytałem czy da sie je walić w klame bo jak nie wale fryty to mam popierdoloną chęć żeby cokolwiek innego odurzającego zajebać właśnie w klame a nie doustnie :nuts: pzdr

Sol

Użytkownik nieaktywny
  • 53 / 1 / 0

heh jakos ta chec rozumiem :nuts: tez wole wszelkie benzo czy usypiacze typu zolpidem, zopikoln podawac donoswo... nie wiem czemu, dzialania przeciez nie wzmacnia. chyba kwestia psychiki- " do nosa znaczy sie dobrze bedzie" ze tak trywialnie strawestuje.

powiedziala Sol po wciagnieciu ladniutkiej gribiutkiej kreski z zolpidemu + alprazoramu (czy tam jak sie to odmienia)

Użytkownik nieaktywny
  • 29 / 2 / 0

Nie wiem jak to jest z typowymi beznzodiazepinami, ale "usypiacze" jeśli chodzi o zażywanie rekreacyjne bardziej opłaca się podawać donosowo. Fazka może nie jest wiele mocniejsza, z tym że wchodzi szybciej i nie trzeba wtedy zarzucać na czczo...

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 5 / 0

Sol pisze:
heh jakos ta chec rozumiem :nuts: tez wole wszelkie benzo czy usypiacze typu zolpidem, zopikoln podawac donoswo... nie wiem czemu, dzialania przeciez nie wzmacnia. chyba kwestia psychiki- " do nosa znaczy sie dobrze bedzie" ze tak trywialnie strawestuje.

dzięki, dodał mi otuchy Twój post widzę że nie tylko ja tak mam ;-), i w pełni zgadzam się że to kwestia psychy... "że huknę w trąbę to będzie lepiej" - ja takie myślenie mam ewidentnie od fety.
PS niedawno odkryłem że benzodiazepiny fajnie wchodzą wrzucone pod język i w ten sposób konsumowałem clonazepam 2 mg, Po co psuć i tak skaraną klamę?? %-D

pozdro!

Użytkownik nieaktywny
  • 72 / 2 / 0

zolpidem fajnie wchodzi w nocha

• 1199 / 1 / 0

Nop, szybciutko niczym moj maly puies uciekajaby na widok wiekszego ;)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata