Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
Sniff, połknięcie czy pod język ?
Sniff ?
0
Połknięcie ?
0
Pod język ?
1
100%

Liczba głosów: 1

Zablokowany
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 231 / 6 / 0
No właśnie jakie są wasze odczucia ? wg. mnie klon pod język klepie trochę mocniej ale może mi się tylko wydaje ? Innych benzo pod język nie biorę bo są ohydne w smaku, co najwyżej walę sniffem np estazolam. Jakie sa wasze odczucia ? :cheesy:
Btw. wiesiołek zbija ciśnienie i cholesterol. LECZNICZNA MARIHUNAE
  • 2115 / 625 / 0
Tylko pod język, w wielu miejscach wyczytałam że biodostępność jest (co prawda nieznacznie, ale zawsze) wyższa niż oralnie, poza tym osobiście jem miętuski i lubię te ciekawe wrażenia smakowe, Bromazepam też się genialnie rozpuszcza. ;]

klony można walić snifffem, ale - mogę się mylić - nie są rozpuszczalne w wodzie, przez co i tak nie przejdą przez śluzówkę, działać będzie tylko "spływ", a wrażenie rushu bierze się z uczucia mięty w nosie.
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 1329 / 58 / 0
Wątek poświęcony snifowaniu benzo już istnieje: benzodiazepiny-donosowo-t13760.html Jeśli chodzi o trzymanie pod językiem, to temat wiele razy był poruszany w knajpie i wątkach ogólnych. Przy rozpuszczeniu tabletki pod językiem, substancja odrobinę szybciej wchodzi, a moc działania jest nieznacznie większa/bez zmian. Osobiście nie czułem zbyt dużej różnicy.

Pozwolę sobie zamknąć, bo temat był wielokrotnie omawiany na forum.
A oto bazy na dalekiej orbicie ZIEMI i poza orbitą KSIĘŻYCA oraz na samym KSIĘŻYCU, które zbuduję sobie w przyszłości. LUDZKOŚĆ będzie słuchała wtedy MNIE
Zablokowany
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.