Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 2 z 2
  • 1 / / 0
Biorę w tabletkach, po 1-2 tyg. wyczuwalna poprawa koncentracji, mniej "dziur" po paleniu i spokojniejszy chodzę
  • 649 / 285 / 0
Ashwaganda skuteczna przyjmowana codziennie rano w moim przypadku. Kopa może mi nie daje takiego jakbym chciał ale Czysty Umysł na 100 % :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 3 / 2 / 0
Przyjmowałam parę tygodni, no może 2 miesiące i szczerze mówiąc przy całej gamie innych specyfików, które lądowałam w siebie w dużych ilościach to działania ashwagandy nie odczuwałam. Jestem ciekawa efektów na czysto, ale o to będzie ciężko..
  • 3648 / 563 / 1816
26 lutego 2023Krzysiu86Dr pisze:
Ashwaganda skuteczna przyjmowana codziennie rano w moim przypadku. Kopa może mi nie daje takiego jakbym chciał ale Czysty Umysł na 100 % :)
U mnie najlepiej w korzeniu. Ostatnimi czasy nie brałem, ale na dniach wrócę. Został mi jeszcze kilogram. Pierwsze efekty widziałem po pierwszym wypiciu strzała z korzenia. Rozluźnienie, fajna regeneracja podczas snu, oraz czuć było, że kortyzol zdecydowanie się zmniejsza. Było to widoczne już podczas 2-3 dnia, co za tym idzie, byłem z tego bardzo, ale to bardzo zadowolony. Ashwaganda niesie ze sobą zbawienne skutki, ale nie wiem, czy z tabletkami jest podobnie, bo ja suplementuje korzeń i piję napar z tego.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 15 / 2 / 0
Wszystko zalezy od tego kto bierze, jaki ma wyjsciowy zazwyczaj poziom kortyzolu. Ashwa potrrafi zbic kortyzol do zera. Wtedy bedzie miec odwrotne dzialanie do zalozonego bo kortyzol tez jest potrzebny do funkcjonowania. Jak jest zbyt nisko to tez beda ataki paniki, moze byc bradykardia, i zbyt niskie cisnienie. Poza tym trzeba brac cyklicznie np 4-5 dni on potem off i tak w kolo. Ja teraz testuje grzybowa kawe. W skladzie:
3750mg Reishi
1500mg ashwy
1500mg mct
Ilosc kofeiny nie znana, ale jakas certyfikowana arabica (RFA)

Scalono ~ Atro

W skladzie sie walnalem, 1500mg kakao, nie mct. Mozna scalic poproszs
  • 425 / 50 / 0
Jak najbardziej, u mnie 640mg skutecznie reguluje sen, znosi lęki (pomimo ze jem duzo kofeiny i tauryny) oraz pomaga dojsc do siebie juz prawie rok po ostrych ciagach na alprze choc i tak jeszcze nie jest jakos super
Uwaga! Użytkownik Rs3mati nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1055 / 262 / 12
Czy możliwym jest żeby ashwa podbijała nasenne działanie benzo? Dwukrotnie stosowałem wraz z dawka 20mg diazepamu to mnie dosłownie zwaliło na ponad 12h z niemożliwością dobudzenia. Podczas gdy mniejsze dawki ledwo co działały.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 449 / 167 / 1
Ashwa zmniejsza kortyzol czyli taki naturalny budzik
rolki wiadomo jak mogą ujebać
Działa pewnie poniekąd synergistycznie i cię uwaliło do snu
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3648 / 563 / 1816
@Czoug sama z siebie ashwaganda jeżeli jest mocna, to w większych ilościach potrafi zwalać do snu. Pytanie tylko jaka. Ja jestem zwolennikiem picia w korzeniu (z tabeletek ashwy nie biorę, szkoda mi kasy i czasu na takie zabawy). No i działa świetnie, rzekłbym książkowo. Tylko robię pewny mały myk/zabieg. Geneza gotowania jest taka, że powinno się wrzucić te korzenie i +/- gotować 5 minut.

Ja finalnie robię zabieg rzędu ok. 10 minut gotowania i dopiero nalewam. Napar jest mocniejszy, lepszy, oraz bardziej kopie (mocniej czuję jego działanie).
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.