Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 549 / 20 / 0

Potrzebuje czegos do pracy, przyszła mi do głowy pseudoefedryna z sudafedu. Ile mg tej pseudoefedryny do ssri i neuroleptyka? Czy to wogóle bezpieczny miks? Kiedys juz go popełniłem i było okej ale wiadomo kazdy inaczej reaguje
  • 1 / / 0

Raczej nie powinieneś łączyć ssri z pseudoefedryną jeśli dobrze wiem to może zmniejszyć działanie pseudo.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Nowy sposób leczenia zakażonych koronawirusem? Francuscy naukowcy testują... plastry nikotynowe

Nikotynowy receptor acetylocholiny (nAChR) może odgrywać kluczową rolę w zapobieganiu covid-19 – sugerują wyniki badań przeprowadzonych we francuskim szpitalu Pitié-Salpêtrière.
  • 529 / 278 / 2

pseudoefedryna w ogóle nie wchodzi na serotoninę. Można miksować.
  • 1908 / 579 / 0

Nie wchodzi ale jak na swoją moc trochę jednak wpływa na serce, u osób z chorobami tego narządu ostrożnie lepiej, dla zdrowych bez różnicy. Przy części SSRI nie zadziała zbytnio, z kolei już TLPD pefkę wzmacniają na przykład.
  • 1 / / 0

Pytanko... zazwyczaj biore na dzien:
3-4 mg alprazolamu
do 75 mg mianseryny
40mg propranololu

i chcialbym wziazc w pewien magiczny dzien 150-300mg DXM, widzicie przeciwskazania? bo mnie troche ta mianseryna niepokoi, reszta mysle ze spoko
  • 5 / 1 / 0

Można miksować DXM z kodeiną i kwetapiną?
  • 88 / 4 / 0

@WizjaPoryta brzmi słabo, 3 depresanty. W dodatku zarówno koda jak i kwetapina zmniejszą psychodeliczne działanie dexa. Osobiście mieszałem kodeine z DXMem i kwetiapine z DXMem w małych dawkach (to drugie aby szybciej wytrzeźwieć - trudno powiedzieć czy podziałało, ale może zmniejszyły mi się po tym źrenice), koda z DXMem może być ok, ale nie jestem pewien jak jedno wpływa na metabolizm drugiego plus dyso z opio raczej mają sens tylko kiedy chcesz jakoś zmniejszyć tolerkę na opio i trochę wzmocnić to pierwsze małymi dawkami dyso
Użytkownik zbanowany
  • 139 / 20 / 0

Od jakiegoś czasu stosuję Mirtazapinę - głównie w celu lepszego spania. Jestem na 15 mg / doba. Czy połączenie z tramadolem w ilosci do powiedzmy 500 mg jest bezpieczne? Czy należałoby odstawić Mirtazepine i odczekac z tydzien czy dwa?
  • 2 / / 0

Witam wszystkich,
Wiec przychodze z pytaniem (pytanie sie juz pojawialo natomiast nie znalazlem zadnej dosc konkretnej odpowiedzi) od ponad roku biore leki antydepresyjne od 19 czerwca 2019 biore SNRI (wenlafaksyna) 75mg choc przyznam ze nieregularnie bo zdarzalo mi sie zapomniec, na ten moment nie biore ich chyba od tygodnia(?) Ostatnio zdarzylo mi sie rowniez wziac ok. 0.5 pixy. Pytanie brzmi co moze mi grozic jesli chcialbym powtorzyc manewr ze tak powiem (poprzednia pixa byla tydzien temu i nie ukrywam byl to moj pierwszy raz) wiele przeczytalem o zespole serotoninowym i to glownie jego sie boje... Czy ktos jest mi w stanie pomoc? Dodam rowniez ze lubie sobie wypic ze tak powiem jesli to ma jakies znaczenie dla kontekstu.
  • 812 / 42 / 4

@Kretmorderca
jak nie brałeś wenli to nic ci nie grozi bo nawet jak ostatnio brałeś pixe i nic ci nie bylo to teraz jak jeszcze dłużej snri nie bierzesz to tym bardziej nic ci nie grozi.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1074 uczestników Wejdź na czata