alfa-PiHP

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 476 Strona 1 z 48
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


Nazwy: α-PiHP; α-Pirolidynoizoheksafenon; 4'-Me-PVP, 4'M-PVP
IUPAC: 1-fenylo-4-metylo-2-(pirolidyn-1-ylo)pentan-1-on

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Czyli bardziej euforyczna(dopaminowy rzeźnik to za słabe określenie, tu jest dopaminowa rzeźnia) oraz lekko mniej noradrenegiczna wersja a-PVP. Zalecana ilość na pierwsze podejście to 10mg do maksymalnie 25mg dla doświadczonych ludzi.

Mam za sobą kilka testów na tym związku i rezulataty jakie otrzymałem były jedyne w swoim rodzaju. Jedyna substancja, która przy waporyzacji tak mną zawładnęła, że straciłem 40h nad żarówą, zapomniałem o jedzeniu, piciu, rodzinie, znajomych, dziewczynie, cyklu dobowym i o tym, że w ogóle muszę wrócić na święta do domu. Liczyła się tylko żarówa i kolejne porcje oraz pisanie nieskończenie długich opowiadań, zagadywanie losowych lasek na portalach społecznościowych, grzebanie po wikipedii, a wszystko okraszone dramenbejsami. Po prostu beztrosko waporyzowałem sobie co godzinkę jakieś 10-20mg, było to BOOM z dopaminy, a dalej oddawałem się tym czynnościom, które zwykle robię na stymulantach z tą różnicą, że w porównaniu do a-PVP nie było wkurwiającej wazokonstrykcji, przestymulowania, paranoi i innych krzywych jazd. 40h zajęło mi ogarnięcie, co ja właściwie wyczyniam, że cała chata śmierdzi alfą, zużyłem 5 zapalniczek, przypaliłem stół i że czas jechać do domu. No i jak gdyby nigdy nic, wyjebałem 200zł na taksówkę do domu, wróciłem i nie zostałem rozpoznany przez rodzinę. :moody:

Podsumowując: wreszcie godny zastępca alfy. Każda droga podania jest dobra, przy czym jest to związek bardziej wybaczający głupotę i po tych czterdziestu-paru godzinach nie odnotowałem tak okrutnego zjazdu jaki powinien być po przerobieniu blisko grama w dwie doby przez osobę bez tolerancji. Ot po prostu po 2x4mg flubromazepamu udałem się na 10h snu i wstałem z apetytem. Alfiarze - zapinajcie pasy. %-D

Poniżej dane dla ludzi ogarniających się w chemii mózgu:
Spoiler:
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2016 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2014
  • 1602 / 307 / 0


Brzmi dość... przerażająco. Krzysio będzie miał zajęcie, jak go wypuszczą. Obym ja nie miał. :scared:

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Odurzony ojciec opiekował się synem. Na terenie posesji miał plantację konopi

"Policjanci pojechali na miejsce. Zastali odurzonego i woniejącego paloną marihuaną 22-latka"
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


PS. Oczywiście paranoje pojawiają się po takiej jeździe bez trzymanki, ale nie mają charakteru manii prześladowczej. Bardziej ma się wrażenie, że nasze otoczenie knuje bliżej nieokreśloną rzecz, a my chcemy być koniecznie wdrożeni w to co się dzieje. Podejrzliwość lvl 1000, ale w moim przypadku nie czułem się ofiarą niczyich akcji, po prostu łączyłem wątki ze sobą niezwiązane i ostatecznie zrobiłem z siebie debila. Na szczęście szybko zdałem sobie sprawę z tego, że przemawia przeze mnie resztka a-PiHP i wszystko odkręciłem do stopnia, do którego się dało. :wall:
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2016 przez artur019, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0


Artur co jest bardziej dopaminowe a mniej noradrenalinowe a-PiHP czy MDPHP ?
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


a-PiHP zdecydowanie.

MDPHP to to samo co MDPV tylko właśnie bardziej noradrenergiczne.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 177 / / 0


IUPAC: 4-methyl-1-phenyl-2-(pyrrolidin-1-yl)pentan-1-one

czy to nie jest czasem 4-metylo-pvp?
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


The Bill pisze:
IUPAC: 4-methyl-1-phenyl-2-(pyrrolidin-1-yl)pentan-1-one

czy to nie jest czasem 4-metylo-pvp?
Jest, ale nie jest to Pyrovaleron, gdyż w tym wypadku grupa metylowa jest podstawiona przy łańcuchu pentanowym, a nie jak w przypadku Pyrovaleronu - przy benzenie.
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0


A jak byś porównał do hexenu, co bardziej dopaminowe? Szukam dobrego dopaminowego stymulanta między innymi do miksów z MDMA itp.
Rejestracja: 2013
  • 1662 / 176 / 0


Nie mieszałbym żadnego beta-ketona z MDMA na twoim miejscu. Do klasycznych empatogenów zostaje 2-FA, które robi robotę w każdym wypadku.

A w porównaniu HEX-EN vs a-PiHP to bardziej dopaminowy jest ten drugi związek. Dopaminowy aż do przesady.

Ciekawym jest to, że w trakcie testów próbnego batchu a-PiHP miałem wrażenie, że w mniejszych dawkach podawanych oralnie może działać nawet jako funkcjonalny stymulant. Natomiast po zmianie drogi podania na sniff/PR/vapo... Wtedy dopiero ta substancja pokazuje pazur. Coś ala MDPV ze znacznie krótszym działaniem.
Rejestracja: 2011
  • 355 / 3 / 0


Myślałem nad 2-FA, ale chciałbym uzyskać mocne uderzenie dopaminy. Dodam że nie próbowałem jeszcze typowo dopaminowych ketonów, jako że używam ich typowo rekreacyjnie to zawsze wybierałem bardziej serotoninowe.
Posty: 476 Strona 1 z 48
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość