25I-NBOH

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 7 / 1 / 0

1mg miałem napisane, za tydzień postaram sie przetestować 1,5 już bez tolerki, dam znać co i jak... ale jeśli mam być szczery, to chcę tego więcej ;)
  • 420 / 1 / 0

cisnieniowiec!;) napisz jak peak

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Narkotykowa Wojna Światów w ONZ

W tym roku w klimatyzowanych salach wyłożonych drewnem mogło dojść do zmian, które miały szansę wzbudzić emocje poza wąską grupką entuzjastów, ekspertów i urzędników. Ale nie doszło.
  • 420 / 1 / 0

zjadlem ostatnio 1mg sam w nocy, w łóżku. Bardzo ciekawe, odmienne oevy, nie podobne do tych nbomowych, do tego słabo wyraźne ale strasznie pokręcone cevy przy muzyce, ogólnie było słabo, maybe 1.5-2mg powinny być Si
  • 2835 / 198 / 0

Brałem na podkładzie z ~~100mg 6apb
Też mi się wydaję że substancja jest bardzo subtelna, bodyloadu nie uświadczyłem, wizualizacje nawet nawet, szczególnie cevy właśnie. Umysł bardziej w stronę trzeźwo niż mindfuck. Długo wchodzi, oj długo
  • 420 / 1 / 0

brałem też dwa razy w miksach z 2cp i DOC, czuć lekkie działanie tej substancji w tle, ma wdg mnie lekki potencjał dysocjacyjny
  • 10 / 1 / 0

1 mg z 2 tygodniowa przerwą od psycho.Zarzuciłam o 13 efekty zaczełam czuć po okolo godzinie lecz najmocniejsze działanie odczułam po 1,5 - 2 godzin. Spore poprawienie humoru śmianie się bez powodu . Postanowilam wyjsć chociaż nie było dość przyjemnie mokro i zimno, na zewnatrz wszystko wydawało w się byc w miare normalne dopoki nie zaczynałam sie w coś wpatrywać wtedy to wydawało się mnie wciągać jak wir momenatmi mięsiste wytwory i glut z mozgu ale nie ciagle tylko w momencie grubych rozmin ktore zaczynaja nachodzic na siebie plus mocne efekty wizaulne bardzo powyginane dające wrażenie pochłaniania w inny wymiar. Ogólnie pieknę i zmienne Cevy czesto wirujace tunele Oevy tez niczego sobie troszke inne niz przy wiekszosci nbomow na poczatku niepozorne ale potrafia zaskoczyc.Substancja ma potencjał na pewno jeszcze spróbuje.
1. Substancja jest dośc mocna wizualnie(wizuale wciagająco falujące) ale myślę że można spróbować np z 1,5
2,Substancja jest niepozorna momentami jest delikatna psychodela a momentami przenosi w inny wymiar są przerwy więc tak nie męczy.
3.Jeżeli chodzi o ciało nie zauważyłam dużej rożnicy pomiędzy 25I-NBOMe być może jest troszke łagodniejsza.
4.Daje lekkiego kopa mialam problem z zasnieciem okolo 23 wiec poratowałam się benzo.
  • 1407 / 62 / 0

NIkt nie bada tego teraz?
  • 430 / 42 / 0

Pojawiło się właśnie u jednego vendora, więc niedługo pewnie wątek ruszy :D
A ja już teraz nawołuje: Kto próbował z bezpiecznej szafy tegoż specyfiku?!
  • 3151 / 257 / 0

Czekam na pieniazki. Z opisów to candyflip w jednej substancji :)
  • 430 / 42 / 0

Mmmm, robi się ciekawie... Ale dawka 500mcg to chyba za mało, co?
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata