USA: 2-latek pojawił się w żłobku z kokainą

Dwuletni chłopiec pojawił się w żłobku w Filadelfii z kilkoma paczkami kokainy - poinformowała w sobotę policja w USA

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

2599

W piątek chłopiec przekazał swojej opiekunce w żłobku dwie paczki narkotyków, a gdy ta go przeszukała, okazało się, że ma przy sobie kolejnych dziewięć opakowań - tłumaczyła policja. Według policji, dziecko ściągnęło paczki ze stołu w domu

Matkę dziecka zabrano na przesłuchanie. Może zostać oskarżona o stwarzanie zagrożenia dla dobra dziecka

Nie wydaje mi się, że jakikolwiek dwulatek zdaje sobie jasno sprawę z tego, co posiada - powiedział kapitan policji John Darby. Chłopca, a także jego 5-letnią siostrę umieszczono w miejskim ośrodku opieki dla dzieci.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

przesadysta (niezweryfikowany)

akcja typowa dla przerytych crackiem nacpusow-nieodpowiedzialnosc na nobla. jeszcze fajniej by bylo, jakby przyniosl do tego giwere, albo kurwa granat reczny.gotowe argumenty przeciw legalizacji czegokolwiek -bo wszystkie drugsy to jedno i to samo przeca- dla ustawodawcow. wiecej kurwa odpowiedzialnosci!
taka jest prawda (niezweryfikowany)

dzieciak wiedzial co ma, zabral z domu zeby sie sfrajerzyc nauczycielce czym sie mamusia zajmuje
Szposzczegawczy (niezweryfikowany)

&quot;Nie wydaje mi się, że jakikolwiek dwulatek zdaje sobie jasno sprawę z tego, co posiada - powiedział kapitan policji John Darby. &quot; - To mi wygląda, jakby glina się tłumaczył dlaczego nie aresztował smarkacza :D <br>Pop....ona Ameryka - u niech to nie jest oczywiste... Jeszcze trochę i u nas też tak będzie...
Ojciec Rydzyk (niezweryfikowany)

Czy wiesz gdzie teraz jest i co robi Twoje dziecko?
Zajawki z NeuroGroove
  • Retrospekcja
  • Szałwia Wieszcza

Jak na szałwię przystało- sprzyjające pod każdym względem :)

Cześć wam. Chcę dołączyć do neuro grona pisarzy i pisarek, to podzielę się z wami swoją wspomnieniową zupą z przeszłości :) Raporty czytam od dłuższego czasu i tak na dobrą sprawę z założeniem konta i spisaniem własnego ociągałam się aż po dziś dzień. Mam nadzieję, że się spodoba :)

  • LSD-25

Ja i kolo musieliśmy odebrać papierki ze studiów w poznaniu bo nas wyjebali,

więc wzieliśmy moją dziołchę i wyruszyliśmy rano. Na przystanku rozdałem

papierki (Hoffman) i dalej. Po pół godzinki jak już wsiadaliśmy do pociągu

kręciło nas juz ostro (0 halu tylko humor). Siedzieliśmy w przedziale z

dwoma dziadkami i rechotaliśmy się aż wszystkich kichy bolały. Jako że

otworzyliśmy okno a deszcz lunoł znienacka (nam to nie przeszkadzało)

dziadek nr 1 uprzejmia nas poprosił o zamknięcie - popatrzyliśmy na niego a

  • Benzydamina

Moje mieszkanie, od niecałych 2 miesięcy wolne od rodziców, mała posiadówka, zero jakichś większych komplikacji :)

Kilka godzin wcześniej....

  • Benzydamina
  • Metkatynon (Efedron)
  • Miks

Oczekiwałęm naprawdę zakręconej jazdy.

Siema dzisiaj opisze Wam mojego niezykłego tripa.

 

Na początek pewnie zadajecie pytanie JAK MOŻNA POMIESZAĆ 

 

Deliriant ZE STYMULANTEM ?!?