Uczestnicy – M (poznany na Ozorze), P (dziewczyna M, same story), L (kumpel P i M), E (z którym już swoje wyćpałem :D). No i ja.
8 kg amfetaminy przejęli policjanci CBŚP w Świętochłowicach. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że osoby związane ze środowiskiem śląskich pseudokibiców przygotowują się do transakcji i zatrzymali handlarza narkotyków oraz jego klienta.
8 kg amfetaminy przejęli policjanci CBŚP w Świętochłowicach. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że osoby związane ze środowiskiem śląskich pseudokibiców przygotowują się do transakcji i zatrzymali handlarza narkotyków oraz jego klienta.
Policjanci chełmskiego CBŚP ustalili, że w Świętochłowicach dojdzie do sprzedaży pewnej partii amfetaminy. Transakcję przygotowali śląscy pseudokibice. Gdzie dokładnie miały trafić narkotyki, tego nie wiadomo, ale pewne jest, że piłkarscy chuligani mają rozbudowane siatki dilerskie.
Funkcjonariusze wespół z kryminalnymi ze Świętochłowic dyskretnie obserwowali mieszkańca Chorzowa, który swoim oplem przyjechał po narkotyki. Gdy mężczyzna odebrał towar i miał wracać do domu, doszło do zatrzymania. W skrytce w drzwiach pojazdu znaleziono kilogram amfetaminy wartej ok. 50 tys. zł.
W tym samym momencie ujęto także handlarza ze Świętochłowic. W czasie przeszukania mieszkania i „dziupli” używanych przez mężczyznę znaleziono kolejne 7 kg amfetaminy, pół kilograma marihuany i trzy maczety.
W ręce stróżów prawa wpadło także kilkadziesiąt tysięcy złotych. To była zapłata za amfetaminę, która miała trafić do Chorzowa.
W Prokuraturze Rejonowej w Chorzowie obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty udziału w obrocie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających i trafili do aresztu.
Wynajęty domek na zielonym zadupiu, nastawienie 110% pozytywne
Uczestnicy – M (poznany na Ozorze), P (dziewczyna M, same story), L (kumpel P i M), E (z którym już swoje wyćpałem :D). No i ja.
Autor: Pokolenie Ł.K.
Substancja: 4-HO-MiPT w ilości odmierzonej na oko, ~20mg.
Doswiadczenie: pierwszy biały proszek jaki w zyciu zażyłem, jeśli by nie liczyć paru podejsć do ścierwianu amfetaminy w latach młodzieńczych. pierwsza syntetyczna tryptamina, jeśli nie liczyć (nie wiem czy liczyć...) LSD.
S&S: patrz opis tematu, ponadto nic mi szczególnie tego dnia nie wadziło. miła perspektywa nastepnego (dzisiejszego) dnia również wolnego.
Set: Pozytywny nastrój, lekka ekscytacja ale utrzymuję wewnętrzny spokój. Setting: Piątek wieczór, senne kilkutysięczne miasteczko. Miejscówka nr1: kilkuosobowa posiadówa przy browarze w zacisznym miejscu koło szkoły i bliskości lasu. Miejscówka nr2 (docelowa): Miniobóz gdzieś w polach, ok 1 km od miejsca nr1.
Prolog
S&S: Mój pokój,samotne popołudnie,humor raczej bierny.
Co:0,25g Palonka Bobby Sence.
Wiek: 18
Doswiadczenie: Kodeina,Dxm,Feta,Mj,Mieszanki ziołowe,jakieś bzdury.
Z góry uprzedzam,nie jest to typowy TR.
Jeżeli jesteś zamknięty w określonych ramach - daruj sobie czytanie tego tekstu,jest bardzo osobisty. W dragach szukam nie dobrej zabawy, nawet nie psychodelicznych podróży w odległe zakątki świata,a samego siebie - studiuje swoją psychikę.