Złożył interweniującym policjantom niecodzienną propozycję

W zamian za odstąpienie przez nich od czynności służbowych zaproponował 100 złotych i dowolne narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

warszawawpigulce.pl

Odsłony

225

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach podczas interwencji w jednym z hoteli zatrzymali Mateusza M. Policjantom w zamian za odstąpienie przez nich od czynności służbowych zaproponował 100 złotych i dowolne narkotyki.

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z hoteli na terenie gminy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego.

Tam zauważyli mężczyznę, który szarpał i kopał w drzwi wejściowe do budynku, próbując je sforsować. W rozmowie z właścicielem hotelu funkcjonariusze ustalili, że opłacony termin pobytu 20-latka dobiegł końca. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Swoim zachowaniem spowodował straty na kwotę około 7 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali Mateusza M. Wtedy 20-latek w zamian za odstąpienie przez funkcjonariuszy od czynności służbowych, w tym sporządzania dokumentacji i przeprowadzenia postępowania w sprawie uszkodzenia mienia, zaproponował im 100 złotych i dowolne narkotyki. Policjanci nie przyjęli propozycji. Zebrali materiał dowodowy, który pozwolił prokuratorowi na przedstawienie Mateuszowi M. dwóch zarzutów karnych. Mężczyzna odpowie za złożenie obietnicy udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom publicznym w zamian za odstąpienie od czynności służbowych oraz uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Wiek: 22

Doświadczenie: mj, hash, amfa, gałka, DXM

Set & Setting: pokój, wrzut o 20.00, wywalenie na łóżku i jakiś marny film z Gibsonem (Edge of Darkness bodajże). Ostatni posiłek jadłem 2h temu żeby nieco ulżyć i tak katowanemu żołądkowi i przyśpieszyć działanie.

Dawka: 900mg+50g bimbru na 72kg przepite lemoniadą cappy

T+0

Wygodnie ułożony na łóżku wrzucam pierwsze opakowanie Acodinu. Film zaczyna się nieciekawie i dalej będzie tak samo (ale mniejsza z tym)

  • Marihuana

To co przezylem dzis na miescie to totalna porazka. Tak nie przejaralem juz dawno. Zapalilem dzis po szkolce standardowo poloweczke na czterech. Byl spoxik klimat. Gdzies tak okolo 19.30 zdecydowalem sie na powrot do domu. Wysiadlem w centrum miasta przesiadajac sie na inny autobusik. Siedzac na murku pod sadem zaczalem sobie wkrecac, ze czuje sie coraz gorzej. W sumie to nie wiem, czy o byl tylko wkreciol, czy prawda.... w kazdym razie czulem sie coraz gorzej. Ostro napierdalal mnie brzuch. W pewnym momencie poczulem, ze to juz nie zarty i czuje sie na parwde fatalnie.

  • Alprazolam
  • Klonazepam
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

To było wczoraj, poniedziałek, ja wolne, wszyscy czymś zajęci. Siedzę spokojnie na kanapie, z herbatką, okna zasłonięte jak lubię. Ogólnie Miłe, ciepłe, bezpieczne, znajome miejsce.

Info na wstęp:

Kobieta, 22 lata (no już tuż tuż), z jakimś tam doświadczeniem, o którym info po lewej stronie o ile się nie mylę :D (Bo to mój pierwszy raz tu)

0,5 mg xanaxu (alprazolam)lufka dobrej mjDawka alpry nie duża, ale przez poprzedni była jedzona, z klonem też i kodeina się zdarzyła, więc efekt mógł się jakoś utrzymywać

  • Ibogaina
  • Pierwszy raz
  • Tabernanthe Iboga

Przygotowałem sie dość dobrze, przez miesiąć oczyszczałem oganizm. Dużo czytałem na temat Ibogi. W dniu Tripa odczuwałem lekki stres przed zażyciem. Brałem w domu z osobą pilnującą. Ciemny pokój, kilka butelek wody i puste wiaderko obok łóżka. Głównym celem było pozbycie sie depresjii i ciągu do alkoholu.

Trip który opisuję był moim pierwszym i miał miejsce 4 lata temu, od tamtej pory mam już za sobą ponad 6 tripów z Ibogą.

 Piszę te słowa żeby przybliżyć po trochu tą substancję ze względu na jej lecznicze/regulujące działanie.Iboga jest bardzo silną substancją i trip może trwać nawet do 36 godzin, jest to bardzo intensywne doświadczenie zarówno dla umysłu jak i ciała.

randomness