Zlikwidowali plantacje marihuany ukryte w kompleksach leśnych (zdjęcia)

Funkcjonariusze z KWP we Wrocławiu zlikwidowali kilka plantacji konopi indyjskich na terenie powiatu górowskiego. Uprawy zlokalizowane były w kompleksach leśnych, a z zabezpieczonych roślin po osuszeniu można byłoby (ponoć) uzyskać ponad 13 tysięcy porcji handlowych marihuany.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Dolnośląska
nadkom. Krzysztof Zaporowski

Odsłony

348

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania operacyjne wymierzone w przestępczość narkotykową, zlikwidowali kilka plantacji konopi indyjskich na terenie powiatu górowskiego. Uprawy zlokalizowane były w kompleksach leśnych, a z zabezpieczonych roślin po osuszeniu można byłoby uzyskać ponad 13 tysięcy porcji handlowych narkotyków. W tej sprawie zatrzymano trzy osoby podejrzane o uprawę i posiadanie środków odurzających.

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z KWP we Wrocławiu współdziałając z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Górze zlikwidowali plantacje z marihuaną oraz zatrzymali trzy osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze zlikwidowali kilka plantacji konopi indyjskich, które ukryte były na terenie pobliskich lasów. Łącznie zabezpieczono prawie 110 krzewów w różnej fazie wzrostu. Niektóre z nich sięgały wysokości nawet 2 metrów, a po ich osuszeniu można byłoby uzyskać 12 tysięcy porcji narkotyków. Policjanci zabezpieczyli również susz marihuany w ilości ponad 1,1 tysiąca porcji handlowych, a także na poczet przyszłych kar i grzywien pieniądze w kwocie ponad 11 tysięcy złotych.

Pierwszy z podejrzanych został zatrzymany przez policjantów w pobliżu lasu, a kolejne dwie osoby w miejscu swojego zamieszkania, gdzie suszona była pozyskana z plantacji marihuana.

Wszyscy trafili do aresztu i za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

Przypomnijmy, że zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani osobie, która uprawia konopie indyjskie grozić może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

Average: 8.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=---------------------------------------------------------------------------------

waze ok 65 kilo

9:55 , zjadlem 10 tabletek acodinu , w smaku rzeczywiscie

ochydne po rozgryzieniu , nie wszystkie rozgryzlem , popijam

sokiem jablkowym - malo kwasny ale zawsze troche ,

10 tabletek wychodzi jakies 2,3 mg / kg - nawet nie II plateau

efektoow zadnych

  • Inne
  • Tripraport

Tego dnia czułem się spełniony jak nigdy. Nawet nie wiedziałem że taki trip nagle się nasunie. Była idealna pogoda, słonecznie, cieplutko. Nie miałem żadnych intencji ani oczekiwań.

To było jakieś 2 lata temu. Szedłem akurat do garażu po jakieś nieistotne narzędzie i rzuciła mi się w oczy ona - 3 kilogramowa pomarańczowa świeżo napełniana butl gazu. "Trippowałem" wcześniej po izopropanie, ale izo przy tym to chuj. Sprawdziłem dokładnie czy nie ma nikogo, kto może mnie nakryć albo zdemaskować i przystąpiłem do obrzędu. Siadłem po turecku na betonowej posadzce i zacząłem ceremonię. Wziąłem jednego strzała. Nie wiedziałem że po tym ma się tak zajebisty głos.

  • Marihuana

Cześć wszystkim. Chciałbym podzielić się z wami moim wczorajszym przeżyciem

po MJ.

Ale od początku.

Nazwa substancji: marihuana

Poziom doświadczenia: około trzech lat, paliłem już setki :) razy, często

(najdłużej przez miesiąc codziennie), standardowo 1 do 4 razy w tygodniu

Stan umysłu: luzik, nic nie zapowiadało tego co miało

nastąpić

  • Inhalanty

Odpowiednio nastawiony psychicznie, podekscytowanie przed kolejnym zażyciem specyfiku z którym się "przyjaźnię" od kilku miesięcy. Dom, moje osiedle, miasto, plenery, podwórko. Czasami ćpałem sam, ale częściej zdarzało mi się zażywać z ziomeczkiem.

Witam! Chciałbym zaprezentować Wam mój tripraport dotyczący kilku najciekawszych "misji" po zażyciu dezodorantów, ale najpierw krótki wstęp.

Nie widziałem wielu tr o tej substancji, więc postanowiłem się pochwalić własnymi doświadczeniami. Wiem, że ćpanie dezodorantów stawia mnie w złym świetle. Dla wielu z Was, osoby wdychające odświeżacze powietrza kojarzą się z ludźmi z marginesu społecznego, głupiej gimby, zer itd. Nie obchodzi mnie to jak mnie odbierzecie. Mi osobiście jest głupio i czuję się źle z tym faktem, lecz czasu nie cofnę...

randomness