Zarzuty przeciwko członkom gangu narkotykowego Bacy.

W Katowicach vacaty na posadach dilerów...

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP 26.01.01

Odsłony

3213

Wprowadzenie lub próbę wprowadzenia do obrotu kilograma amfetaminy, 1000 tabletek ecstasy i 3 kg marihuany zarzuciła w czwartek katowicka Prokuratura Okręgowa ośmiu członkom grupy przestępczej Marka C., pseud. "Baca". Jak poinformował PAP rzecznik katowickiej prokuratury, Leszek Goławski, poza handlem narkotykami są oni też podejrzani o udział w związku przestępczym o charakterze zbrojnym, rozboje i wymuszenia. Jeszcze w czwartek sąd ma zadecydować o ich aresztowaniu. Zatrzymanie ośmiu mężczyzn związanych z "Bacą" to część jednej z największych spraw narkotykowych na Śląsku. Do dzisiaj podejrzanych o handel narkotykami jest ok. 40 członków gangu, ok. 30 zostało już aresztowanych. Jak podkreśla prokuratura, zarzuty wprowadzenia takiej ilości narkotyków zarzuca się tylko ośmiu zatrzymanym ostatnio osobom, cały gang handlował na o wiele większą skalę. Gang działający do 1997 roku w południowej Polsce rozprowadził prawdopodobnie kilkadziesiąt kilogramów amfetaminy. Wśród zatrzymanych ostatnio są podejrzani, którzy dbali o dyscyplinę w grupie. "Jeśli któryś z członków gangu miał np. w dach samochodu wbity kilof, znaczyło to, że ma wobec 'Bacy' jakiś dług" - tłumaczył prokurator Goławski. Pierwsze zatrzymania podejrzanych, w tym szefa grupy, miały miejsce w 1999 roku. Za rozboje podejrzanym grozi do 12 lat więzienia, za handel narkotykami - do 10 lat.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, zajebiści ludzie obok mnie, zero stresu.

Faza właśnie odpuściła i na obecna chwię czuję tylko przyjemny lekki zjazd fazy. 

Jakiś czas temu planowałam spróbować Benzy jednak jakoś nie było okazji. Akurat dzisiaj spotkałam się z zaufanymi osobami które w dodatku chętnie również by coś zarzuciły. Mieszkanie było całkowicie puste więc bylismy tylko we 3 bez obawy o przysłowiowy przypał. Z samego rana przygotowałam Benzy do szamania więc na pojawienie sie gości było już gotowe. Spotkalismy sie około 16-17 godziny, zarzuciliśmy praktycznie zaraz po tym. 

  • LSD-25
  • Tripraport

Piękny dzień lata z bratem i dobrym kumplem.

Witam. Raport ten oczywiście jest fikcją literacką, jak można domniemywać. :-)

  • 4-ACO-DMT
  • Pierwszy raz

Nastawienie raczej pozytywne, ogromna ciekawość i chęć przeżycia czegoś nowego. Podmiejski las w chłodny, kwietniowy dzień.

 Obudziłem się rano, wiedząc, że wreszcie spróbuje tryptaminy która czeka w moim pokoju już od miesiąca. Wczoraj umówiłem się z kumplem (nazwijmy go Jaś), że widzimy się po południu na jego osiedlu i wyruszamy w tripa. Nie byłem pewien czy się nie rozmyśli, w ostatnim czasie był dość labilny. Tak czy siak, ja byłem zdecydowany nawet na samotną podróż ;)

 

T~18.00

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana
  • Odrzucone TR
  • Pierwszy raz

Lekkie zmęczenie, dobry humor, pozytywne nastawienie, ciekawość. Wolna chałupa, ja i moja dziewczyna, która towarzyszyła mi pierwszego dnia.

Oto mały raport, w którym będą przeplatały się opisy doświadczeń z dwóch dni, podczas których zniknęło 78 tabletek. Jedna w kawie. :(

Idąc za radą użytkowników [H] wrzucałem tabletki robiąc przerwy, i zagryzałem cytryną. 

T: 0m (~21:30)

[Tutaj popełniłem kardynalny błąd, ponieważ zaniedbałem kwestię S&S]

 Siedząc w salonie przy laptopie poczułem, że Dex powoli "puka do drzwi." Nastąpiły zmiany w odbiorze bodźców, które raczej trudno mi opisać ze względu na to, że był to mój dziewiczy rejs.

randomness