Zamiast bezdomnych znaleźli narkotyki

Zamiast bezdomnych, policjanci z Obornik znaleźli w opuszczonym budynku kasetkę z narkotykami oraz broń.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt24.pl

Odsłony

631

Zamiast bezdomnych, policjanci z Obornik znaleźli w opuszczonym budynku kasetkę z narkotykami oraz broń.

Patrol policji kontrolował opuszczone budynki, w których mogły się schronić osoby bezdomne. W jednym z pomieszczeń na ścianie zamontowana była kamera monitoringu. To wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy na miejsce wezwali kolegów z wydziału kryminalnego. Po przeszukaniu miejsca znaleziono ukrytą metalową kasetkę, w której były ukryte narkotyki, 53 g amfetaminy, ponad 5 g marihuany oraz 314 g nieznanej substancji.

Mundurowi zabezpieczyli też broń. Po przeszukaniu całego budynku, okazało się, że jest do niego nielegalnie podłączony prąd i znaleziono skradziony wcześniej rower górski. W czasie trwania śledztwa policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Obornik. Dostał zarzut posiadania narkotyków i środków odurzających i psychoaktywnych. Za poręczeniem majątkowym został zwolniony z aresztu, ale ma dozór policyjny. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 6.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Wiek: 17

Doświadczenie: alkohol, THC, gałka, DXM, różne ziółka etnobotaniczne z większym lub mniejszym powodzeniem

S&s: zacisze własnego pokoju i spokój w domu

Zamówione 10g powoju (Ipomoea tricolor) leżało i kusiło dłuższy czas. W końcu w sobotę nadeszła okazja - reszta domowników wybyła na weekend poza miejsce zamieszkania, dając ku mojej uciesze możliwość odurzenia się :D

  • Damiana
  • Mieszanki "ziołowe"
  • pFPP

pokój, ciemno, forum-dopalacze i mega dobry humor, muzyka,

Info o mnie - 20 lat, 72 kg, 176 cm

  • Etanol (alkohol)
  • Marihuana
  • Marihuana
  • Miks

nastawienie pozytywne, oczekiwanie na chillout, totalną głupawę, a może nawet jakieś kreatywne akcje. po zażyciu: chwilowa euforia pomieszana z natłokiem problemow

Niejednokrotnie miałem doczynienia z marihuaną, nigdy natomiast nie doświadczyłem fajnej fazy. Zazwyczaj kończyło się na braku fazy lub totalnej, niemiłej zamule. Zawsze natomiast zachwycają mnie smaki i to chyba o nich bedzie w tym tripie najwiecej.

Dzień wolny, 2g które od dawna czekały na swoją kolej. Jako jedyny z 3 osobowej ekipy kiedykolwiek paliłem, dbam o to, by nowi przezyli to jak najlepiej.

  • Inne
  • Pozytywne przeżycie

Spontanicznie zaplanowany wypad do lasu na świeżo zamówionym 3-CMC. Dobry humor, perspektywa pierwszego zarzucenia empatogena od dłuższego czasu.

Po ostatniej delegalizacji polski rynek RC bardzo zbiedniał. Zastanawiając się, czy cokolwiek z nowej fali beta-ketonów może dorównać poprzednim, spędziłem dużo czasu na czytaniu opinii i w końcu zdecydowałem się zamówić 3-CMC. Metaklefedron. Odkąd paczka do mnie przyszła, już wiedziałem, że trafił mi się prima sort. Białe, duże kryształki, które po lekkim pokruszeniu był wręcz przeźroczyste.

randomness