REKLAMA
Zamiast bezdomnych znaleźli narkotyki

Zamiast bezdomnych, policjanci z Obornik znaleźli w opuszczonym budynku kasetkę z narkotykami oraz broń.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Fakt24.pl

Odsłony

617

Zamiast bezdomnych, policjanci z Obornik znaleźli w opuszczonym budynku kasetkę z narkotykami oraz broń.

Patrol policji kontrolował opuszczone budynki, w których mogły się schronić osoby bezdomne. W jednym z pomieszczeń na ścianie zamontowana była kamera monitoringu. To wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy na miejsce wezwali kolegów z wydziału kryminalnego. Po przeszukaniu miejsca znaleziono ukrytą metalową kasetkę, w której były ukryte narkotyki, 53 g amfetaminy, ponad 5 g marihuany oraz 314 g nieznanej substancji.

Mundurowi zabezpieczyli też broń. Po przeszukaniu całego budynku, okazało się, że jest do niego nielegalnie podłączony prąd i znaleziono skradziony wcześniej rower górski. W czasie trwania śledztwa policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Obornik. Dostał zarzut posiadania narkotyków i środków odurzających i psychoaktywnych. Za poręczeniem majątkowym został zwolniony z aresztu, ale ma dozór policyjny. Śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Oceń treść:

Average: 4 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana

  • Marihuana
  • Tripraport

Pozytywne

WSTĘP

  • Marihuana

Substancje - MDMA, marihuana i Tussipect + alkohol


Poziom doświadczenia - MDMA raz, THC i tussi kilkanaście razy


Dawki i metody zażycia - MDMA połknięta jedna, różowa dropka z sercem; THC spalone około 0,5g; Tussi połknięte 6 tabletek


Set&setting - napalony na imprezkę;)Przyjemności

randomness