Za handel narkotykami przed sąd

Członkowie grupy handlującej narkotykami w okolicach Wysokiego Mazowieckiego staną przed sądem.

Anonim

Kategorie

Źródło

Google Alert

Odsłony

1574

Prokuratura Okręgowa w Łomży zakończyła postępowanie w sprawie grupy ludzi handlujących narkotykami w powiecie wysokomazowieckim. Aktem oskarżenia objęto piętnaścioro mieszkańców tego powiatu , w wieku od 19 do 30 lat, w tym trzy kobiety. Co najmniej sześcioro z tej grupy działało wspólnie pod kierownictwem 30-latka z Wysokiego Mazowieckiego- uważa prokurator. Kontrolowali cały handel narkotykami w mieście i jego okolicach- sprowadzali marihuanę i amfetaminę (rzadziej extasy i haszysz), rozprowadzali narkotyki wśród co najmniej kilkunastu osób i bronili swoich wpływów przed konkurencją.

Do transakcji wartości od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych dochodziło w dyskotekach, w pobliżu szkół lub wręcz na ulicach. Część podejrzanych przyznała się do zarzucanych im czynów i chciała dobrowolnie poddać się karze, jednak prokurator nie zgodził się na to, ponieważ udostępniali narkotyki także nieletnim co jest uważane za zbrodnię i zagrożone karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bromo-DragonFLY
  • Etanol (alkohol)

Wiek: 22 lata

  • Dekstrometorfan

Środek: Acodin w tabletkach - 450mg DXM HBr

Okoliczności: dom, noc, sam

Psychika: negatywnie nastawiony do DXM, wcześniejsze próby z DXM poniżej 300mg.

22:15 - 23:00


Zjadłem 10 tabsów i po 5 co kilka minut. (w sumie 30)

  • Etanol (alkohol)
  • MDMA (Ecstasy)
  • Pierwszy raz
  • Tytoń

Piątkowa impreza w domu kolegi. Od kilku dni wszyscy czekają na te imprezę, ja jestem zrelaksowany, lecz również delikatnie spięty - to w końcu mój pierwszy raz z MDMA.

Nigdy nie myślałem, że spróbuję MDMA. Do teraz nie mam pojęcia, co, a raczej kto, wpłynął na zmianę mojego zdania. Do samego końca wahałem się w swoim wyborze. Z drugiej strony, nie miałem nic do stracenia. Ludzie którzy byli zaproszeni, są mi bardzo dobrze znani - idealne otoczenie.

  • LSD-25


zaraz po przebudzeniu::
[komentarzy `w trakcie` nie wysylam, przezycia wywolane lsd kloca

sie ze strukturami jezyka, wyszedl z tego belkot, z ktorego samemu

trudno mi cos wnioskowac]randomness