Z narkotykami bez prawa jazdy

Zatrzymana 20-letnia mieszkanka Myszkowa, przy której znaleziono narkotyki została zwolniona do domu.

Alicja

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

1695
Zatrzymana 20-letnia mieszkanka Myszkowa, przy której znaleziono narkotyki została zwolniona do domu. Wpadła w czwartek w czasie kontroli drogówki, kiedy jechała oplem przez Wolę Libertowską. - Kiedy okazało się, że nie ma prawa jazdy, przewieziono ją do komendy. Tam została przeszukana przez policjantkę. Znaleziono przy niej trzy woreczki z zawartością około trzech gramów amfetaminy - mówi podinspektor Jacek Świderski, oficer prasowy zawierciańskiej policji. Z takiej ilości narkotyku, można zrobić około 30 działek dilerskich. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, 20-latce przedstawiono zarzuty: posiadanie środków odurzających i kierowanie samochodem bez uprawnień.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)

Komentarze

Maniak_17 (niezweryfikowany)
<b>3 x 3 gramy = 9 gram X 2 (0,5 g) = 18 półówek, mniejszych działek się zrobić nie da, chyba że by to zmieszać, ale wątpie żeby brano to pod uwage licząc to. Skąd wzięło się 12 działek? Kurwa z dupy, jak zawsze.</b>
moff_triphop (niezweryfikowany)
3 gramy to 30 tzw setek, które większość ćpunów pierdoli i woli wjebać od razu połówkę na dwie dziurki. a jak masz zryty beret to polecam leczenie. najlepiej długie i męczące bo kto ćpa i traci rozum ten za ćpanie brać się nie powinien. mam napisać bardziej przystępnie ??
joe_white (niezweryfikowany)
tak tak, setki... kiedys tak sie sprzedawalo.. hehe
Maniak_17 (niezweryfikowany)
<b>Weź jeb sie w dupe. Nie chodzi tu o działki które sie wpierdala tylko sprzedaje, a nikt po 100 mg nie puszcza, chyba że tobie baranie, więc sam sie naucz czytać ze zrozumieniem i nie wkurwiaj ludzi.</b>
kursant (niezweryfikowany)
Nie rozumiem dlaczego za brak prawa jazdy zabrali ja na komisariat. Normalnie daja mandat 5 stow i jedziesz dalej, znam z autopsii.
Bysy (niezweryfikowany)
taaa jasne... i puszczaja cie dalej bez prawa jazdy... jak nie masz PRZY SOBIE prawka to 50zł, a jak nie masz WOGOLE go to 700zł i na komisariat, bo co z autem? (chyba ze masz ze soba kogos z prawkiem)
Anonim (niezweryfikowany)
też chciałbym zauważyć, że ten serwis jest, ma być przyjazny dla osób mających skłonności do używania, więc odpowiedzi takiego typu jak przedstawił moff triphop nie powinno być w stronę młodzieży tu zaglądającej - swoją drogą po tonie wypowiedzi nie sądzę abyś wiedział czym jest trip hop... co do reszty się nie wypowiadam, bo nie biorę anfy i już nie będę jej brał bo szkodzi... a poza tym to co słyszałem odnośnie zakazu uzewnętrzniania listka na t-shirt's, lighters, pipes, etc - TO KOMPLETNA BZDURA WYMYŚLONA PRZEZ KOLEJNEGO J....GO IDIOTĘ KTÓRY Z PIERD....NEJ ZAWIŚCI (BO ON NIE SPRÓBOWAŁ I NIE SPRÓBOJE, NIE CZAI I W W CAŁYM SWOIM ZAKŁAMANYM ŻYCIU NIE WYCZAI - TYLKO BĘDZIE SIĘ KARMIŁ TYM PI......NYM KŁAMSTWEM, KTÓRE W OKÓŁ NIEGO W TYM P......M SEJMIE SIĘ PANOSZY)...
kurzyAMF (niezweryfikowany)
bu heheheh bu hehehe te setki to se w dupe wsadzcie. mi by bylo wstyt do ludu z takim czyms wyjsc. z tego co ja jem i widze to tam sa 3 dobre przekatne szyby od piekarnika bu he ehhehe (sprawdzcie sam)
Zajawki z NeuroGroove
  • DMT
  • Przeżycie mistyczne

Samotnie na gralni. Wielka chęć kolejnej sesji z DMT w roli głównej.

   Witajcie wszystkie duszyczki. Pragnę podzielić się z wami kolejnym doświadczeniem. Tym razem czystego surrealizmu (a może lepiej - nadrealizmu). Postaram się jak najdokładniej opisać to, czego nie da się nawet wyobrazić, a co dopiero uchwycić w ramy słowne. Zyskując choć na (wieczny) moment dostęp do kronik Akashy, hiperprzestrzeni - widziałem. 

 

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Ogromne podekscytowanie perspektywą pierwszego tripa, nastawienie na głębsze, mistyczne doznania. Chęć zajrzenia wgłąb siebie, dotarcia do najgłębiej skrywanych warstw własnej psychiki, zmotywowania się, przeżycia czegoś przełomowego. Pragnienie przemyślenia dotychczasowego życia w innym stanie świadomości, wyciągnięcie wniosków. + odzyskanie i pogłębienie kapryśnej weny. Dom, głównie mój pokój, momentami na dworze. Właściwie cały trip w samotności, chwilami obecny jedynie Kot.

21.03.2013

Dopiero teraz, prawie rok od opisywanych zdarzeń, zebrałam się na odwagę, aby wrzucić tego trip raporta na neuro. Relacja jest dokładna i rzetelna, bo dużo pisałam w czasie tripu, a opis na jej podstawie ogarniałam przez następne 2-3 dni. Wersja pierwotna ma 28 stron i zawiera bardzo dużo osobistych kwestii, dlatego też wrzucam wersję znacznie okrojoną.

  • Grzyby halucynogenne
  • Tripraport

saska

Ja i mój adwokat znaleźliśmy sie w przyciemnionym pokoju, na jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, wcześniej zaopatrzeni w piwka, kilka blantów i sto sztuk grzybków. Za oknami powoli się ściemniało, więc pokroiliśmy nasz skarb na kawałeczki, wcześniej dzieląc wszystko na pół i zalaliśmy te cuda wrzątkiem z zielonej herbaty.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Absolutny spokój umysłu wynikający z pobytu w bajkowej lokalizacji położonej w górach. Oczekiwania ograniczały się do chęci przeżycia refleksyjnego doświadczenia.

Obudzony po 4 godzinach snu o godzinie 0:15 przyjmuje kartonik serii Voidrealm w między czasie przygotowując niezbędne przedmioty : kartke, kredki , butelke wody i słuchawki. Pamiętając swoją pierwszą podróż, która okazała się być okrutną konforntacją mojego ego. Postanawiam poddać się medytacji w intencji spokoju oraz totalnemu poddaniu się nadchodzącym przeżyciom.