REKLAMA
Wyeliminowali z rynku "ponad 8 tysięcy porcji" amfetaminy

Ktoś wie ile to konkretnie? No właśnie...

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KMP w Chorzowie

Odsłony

434

Policjanci z wydziału kryminalnego znaleźli w samochodzie i mieszkaniu 70-letniego chorzowianina amfetaminę, z której można było przygotować ponad 8 tysięcy działek dilerskich. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Policjanci z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, namierzyli 70-letniego mieszkańca miasta, który zajmował się handlem substancjami zabronionymi. Kryminalni zatrzymali go, gdy parkował swoje auto pod domem. Mężczyzna zaskoczony wizytą kryminalnych oświadczył, że nic nie wie na temat jakichkolwiek środków odurzających. Przeszukanie szybko jednak pokazało, że mundurowi się nie mylili. Już w jego samochodzie stróże prawa znaleźli narkotyki, a to był dopiero początek problemów chorzowianina. W trakcie przeszukania mieszkania, śledczy znaleźli w lodówce kolejne narkotyki oraz pieniądze.

Badanie przeprowadzone przy pomocy specjalistycznych testerów wykazało, że zabezpieczony proszek, to amfetamina. W sumie mundurowi przejęli amfetaminę, z której można było przygotować ponad 8 tysięcy działek dilerskich. Materiał dowodowy zgromadzony w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie chorzowianinowi zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Czynności nadal trwają, a policjanci nie wykluczają przedstawienia 70-latkowi kolejnych zarzutów. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)

Komentarze

Termos789
Dziadek Władek
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina

|Nazwa substancji|- Benzydamina
  • Etanol (alkohol)
  • Fenazepam
  • Heroina
  • Katastrofa
  • Kokaina

nieznane

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tłumaczę ten raport bo jest to jeden z najlepszych raportów jakie w ogóle czytałem, warte do zapoznania się dla każdego fana Research Chemicals. To historia użytkownika "Piper methysticum" z forum bluelight.ru - Anon

 

Oryginał:

  • Dekstrometorfan

  • Dekstrometorfan
  • Uzależnienie

Nie powinnam tego tu wstawiać, bo nie mam nawet prawa nikogo umoralniać. Wiem jednak, że wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dragami zagląda tutaj. Może to zobaczą, może to przeczytają. Mam nadzieję, że pomoże. Wcale nie uważam się za kogoś w chuj doświadczonego, bo znam osoby siedzące w tym dłużej ode mnie i będące w gorszym stanie. Jednak uważam, że za mało takich tekstów. Uzupełniam. Jeśli znacie kogokolwiek kto Wam powiedział "Chcę być jak "My dzieci z Dworca Zoo", "Chcę być ćpunem" itp. to proszę, pokażcie mu to.

randomness