Wstrzyknął koledze narkotyk? Chłopcy przesłuchani

15-latek nadal utrzymuje że podczas sobotniej libacji z kolegą, jego kompan wstrzyknął mu narkotyk. Z kolei oskarżony o ten czyn 17-latek zaprzecza wersji wydarzeń młodszego kolegi.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

888

15-letni mieszkaniec Justynowa (gm. Andrespol) oraz jego starszy kolega w poniedziałek, po wytrzeźwieniu, zostali przesłuchani.

15-latek nadal utrzymuje że podczas sobotniej libacji z kolegą, jego kompan wstrzyknął mu narkotyk. Z kolei oskarżony o ten czyn 17-latek zaprzecza wersji wydarzeń młodszego kolegi. Jak dotąd policjanci nie znaleźli strzykawki, której miał użyć starszy kolega. Jak twierdzi policja, kluczowe w tej sprawie będą wyniki badań toksykologicznych, które zostały wykonane 15-leniemu chłopakowi.

Na oddział intensywnej opieki medycznej brzezińskiego szpitala trafił w sobotę późnym wieczorem 15-letni mieszkaniec Justynowa (gm. Andrespol). Chłopak powiedział swojej mamie (a później lekarzom), że jego starszy kolega wstrzyknął mu narkotyk. Policjanci zatrzymali kompana 15-latka i wraz ze strażakami przez kilka godzin szukali strzykawki z resztkami narkotyku.

Funkcjonariusze z Koluszek ustalają, czy do opisanej przez 15-latka sytuacji w ogóle doszło. Wiele wskazuje na to, że chłopak mógł wszystko po prostu wymyślić.

- Bierzemy pod uwagę hipotezę, że nastolatek chciał się wybielić w oczach mamy i oskarżenia są fałszywe - informuje kom. Adam Kolasa z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Póki co wiadomo na pewno, że w sobotę koledzy wspólnie pili alkohol. Gdy młodszy z nich powrócił do domu, dziwne zachowanie chłopaka zauważyła jego mama. Syn wytłumaczył jej, że starszy kolega wstrzyknął mu narkotyk. Zaniepokojona kobieta wezwała karetkę pogotowia i policję. Funkcjonariusze zatrzymali jego 17-letniego kolegę - miał w organizmie 2 promile alkoholu. Wraz ze strażakami przez kilka godzin szukali strzykawki. Nic nie znaleźli. 15-latek został przewieziony do szpitala. Badania wykazały, że poza alkoholem (miał 1,5 promila) w organizmie pacjenta nie ma żadnych niepokojących substancji. Obaj młodzieńcy zostaną przesłuchani po wytrzeźwieniu.

Oceń treść:

Average: 7.2 (9 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana
  • Szałwia Wieszcza

Set & Setting: Ekstrakt 1g Salvia Divinorum 10x ,1g Marihuana, piwko.

Spotkanie ze znajomymi około 5 osób biorących udział w tripie.

Waga: 80kg

Wiek: 28lat

Doświadczenie: MJ,Gałka,Salvia,Kodeina,Benzo.

  • Gałka muszkatołowa

Nazwa Substancji: Galka muszkatowa, Kofeina.

Doswiadczenie: thc az za duzo, alk z umiarem, kawa i herbata, galka pare razy w malych dawkach.Set & Setting: Stan umyslu pozytywny, jestem po dlugiej przerwie jesli chodzi o jakie kolwiek substancje psychoaktywne, moj dom.


  • Katastrofa
  • Marihuana

Wieść gminna niesie, że nie zanotowano żadnej śmierci związanej z marihuaną, poza tym jednym nieszczęśnikiem, którego tona zielska rozgniotła, gdy paczka zerwała się z dźwigu, podczas rozładunku. Nawet jeśli momentami udawało mi się wyłowić ten fakt z szarawej zawieruchy myśli, wiedza ta nie była ani trochę kojąca. Przecież — myślałem sobie — zawsze może być ten pierwszy raz.

randomness