Współpraca CBŚP i NAKA

W siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji odbyło się spotkanie kierowników komórek pionu zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej z Polski oraz Słowacji. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz wyznaczenia planów wspólnej współpracy w prowadzonych sprawach.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja.pl

Odsłony

47

W siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji odbyło się spotkanie kierowników komórek pionu zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej z Polski oraz Słowacji. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz wyznaczenia planów wspólnej współpracy w prowadzonych sprawach.

W spotkaniu roboczym, które odbyło się w ramach wspólnej inicjatywy, wzięli udział nadkom. Michał Aleksandrowicz Naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Centralnego Biura Śledczego Policji oraz ppłk. Ján Dragún, Dyrektor Centrali Antynarkotykowej Krajowej Agencji Kryminalnej Słowacji (NAKA).

Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia związane ze wspólnymi przedsięwzięciami w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej, dotyczące przede wszystkim produkcji, przemytu oraz wprowadzania do obrotu narkotyków syntetycznych oraz nowych substancji psychoaktywnych. Należy podkreślić, że CBŚP oraz NAKA od wielu lat współpracują w ramach różnego rodzaju platform współpracy o charakterze bilateralnym oraz inicjatyw o charakterze regionalnym i międzynarodowym.

Warto zaznaczyć, że Policja Republiki Słowacji, reprezentowana przez NAKA, bierze aktywny udział w implementacji działań w ramach europejskiej platformy EMPACT NPS / Narkotyki Syntetyczne, której przewodniczy Centralne Biuro Śledcze Policji.

Spotkanie było doskonałą okazją do wyznaczenia dalszych kierunków współpracy, ze szczególnym uwzględnieniem bieżących trendów na rynkach narkotykowych. Zakończyło się wspólną deklaracją o intensyfikacji działań w zakresie przeciwdziałania przemytowi prekursorów wykorzystywanych do produkcji metamfetaminy.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

~Narkoza~

Poziom doświadczenia (0.-10.): -10... nie mam doświadczenia, choć pare razy miałam zamiar wziąść, jednak stara mnie kontroluje.

Metoda zażycia: zastrzyk+gaz+tabletki


  • Heimia salicifolia

...tak oto śpiewał w refrenie wykonawca krajowy bodajże w latach 80 XX wieku. Ale chyba tylko na zasadzie prekognicji ogólnej przeczuwać mógł ,że tak trafnie opisze mój stan czyli :


subst: sun opener (heima s.)


ilość: ok. ponad gram (tłusty gibon)-uwaga! przy kręceniu trudności bo materiał włóknisty


doświadczenie: mnich/złodziej poziomu piątego ;),


s&s:niewiara (czyni cuda).
  • Kodeina
  • pFPP
  • Pozytywne przeżycie

Gorszego nie było, wszystko w tekście.

Poniedziałek. Otwieram oczy, na zegarku ślini się godzina 7:50. Świetnie, za 10 minut zajęcia, dlatego odwróciłem się na drugi bok i poszedłem spać dalej, wszak spałem całe trzy godziny. Po chwili jednak dopadły mnie "wyrzuty sumienia" i zwlokłem dupsko z barłogu. Jako "chwila" mam na myśli 30 minut, oczywiście. Zaczołgałem się do łazienki. Stary, wyglądasz jak gówno. Szast-prast, OK, doprowadzony do stanu używalności. Budzik wskazuje 8:45, faaak.

  • 4-HO-MET
  • Pozytywne przeżycie

Pokój na piętrze w moim domu. Noc. Rodzice śpią piętro niżej. Ekscytacja na myśl o tripie, połączona z lekką obawą przed pierwszym w życiu podaniu i.v.

T+0 (23:50)
Pomysł wzięcia 4-ho-meta właśnie teraz, wpadł mi do głowy spontanicznie, niecałe pół godziny temu. Siedziałem na gg i pisałem z dwoma kumplami. Miałem zdawać im relację z tripa, który za chwilę się zacznie. Wszystko już było gotowe. Strzykawka z 2 ml roztworu leżała na biurku. Trochę się bałem, bo miało to być moje pierwsze w życiu podanie i.v. Dominowała jednak ekscytacja na myśl o zbliżającej się podróży.

randomness