Współpraca CBŚP i NAKA

W siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji odbyło się spotkanie kierowników komórek pionu zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej z Polski oraz Słowacji. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz wyznaczenia planów wspólnej współpracy w prowadzonych sprawach.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja.pl

Odsłony

21

W siedzibie Centralnego Biura Śledczego Policji odbyło się spotkanie kierowników komórek pionu zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej z Polski oraz Słowacji. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz wyznaczenia planów wspólnej współpracy w prowadzonych sprawach.

W spotkaniu roboczym, które odbyło się w ramach wspólnej inicjatywy, wzięli udział nadkom. Michał Aleksandrowicz Naczelnik Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Centralnego Biura Śledczego Policji oraz ppłk. Ján Dragún, Dyrektor Centrali Antynarkotykowej Krajowej Agencji Kryminalnej Słowacji (NAKA).

Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia związane ze wspólnymi przedsięwzięciami w zakresie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej, dotyczące przede wszystkim produkcji, przemytu oraz wprowadzania do obrotu narkotyków syntetycznych oraz nowych substancji psychoaktywnych. Należy podkreślić, że CBŚP oraz NAKA od wielu lat współpracują w ramach różnego rodzaju platform współpracy o charakterze bilateralnym oraz inicjatyw o charakterze regionalnym i międzynarodowym.

Warto zaznaczyć, że Policja Republiki Słowacji, reprezentowana przez NAKA, bierze aktywny udział w implementacji działań w ramach europejskiej platformy EMPACT NPS / Narkotyki Syntetyczne, której przewodniczy Centralne Biuro Śledcze Policji.

Spotkanie było doskonałą okazją do wyznaczenia dalszych kierunków współpracy, ze szczególnym uwzględnieniem bieżących trendów na rynkach narkotykowych. Zakończyło się wspólną deklaracją o intensyfikacji działań w zakresie przeciwdziałania przemytowi prekursorów wykorzystywanych do produkcji metamfetaminy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Moje doświadczenie z innymi dragami jest raczej niewysokie, mam na koncie DXM, thc, amfe i efedrynę jako świadomie zapodane używki, a MJ intensywnie palę już 3 lata.


Zapragnąłem zobaczyć co jeszcze jest na tym świecie i jakoś spontanicznie padło na gałkę.
17.00
Technicznie zapodanie wyglądało tak:


  • Kodeina

Postanowilem dodac moj trip-report ze wzgledu na zaledwie 3 reporty w tym dziale.


nazwa subst. - kodeina (200 mg)


doswiadczenie - THC , alk, feta, grzyby, xtc
sposób zazycia - doustnie


doswiadczenie z ta substancja - zadne (moj pierwszy raz)

  • alfa-PVP
  • Ketony

Różnie.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

 

Kolejną z opisywanych przeze mnie substancji będzie α-Pirolidynopentiofenon, znany również jako a-Pirolidynowalerofenon, a także (RS)-1-fenyl-2-(1-pirolidyno)-1-pentanon.

  • Szałwia Wieszcza

Autor: Hitori

S&S: Sam w nocy w pokoju, Zdałem akurat ostatnią maturę

Doświadczenie: chyba duże, nie chce mi się pisać

randomness