Wpadli dilerzy

W Środzie Śląskiej mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostawie energii ;)

Anonim

Kategorie

Odsłony

1943

Pięć osób podejrzanych o handlowanie narkotykami na terenie Środy Śląskiej trafiło do aresztu.

Zatrzymali ich funkcjonariusze z wrocławskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego. - Wszyscy znają miejscowych policjantów, więc jakakolwiek próba rozpracowania przez nich handlarzy byłaby od razu widoczna. Dlatego sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze - mówi rzecznik dolnośląskiej policji komisarz Sławomir Cisowski.

Przestępcy byli przekonani, że w młej miejscowości będą bezkarni. Ale do czasu. Policjanci ustalili, że handlarze oferowali narkotyki w dyskotekach, pubach i w okolicach szkół. Oferowano ekstazy, amfetaminę, marihuanę, haszysz i LSD. Mimo że policjanci CBŚ nie byli znani w Środzie, nie ułatwiło im to pracy. Każdy obcy od razu zwracał uwagę.

- Najpierw trzeba było przełamać mur niechęci i milczenia - mówi jeden z policjantów. Udało się. Do aresztu trafił 42-letni mężczyzna, na co dzień zajmujący się sprzedawaniem samochodów. Policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu, które wynajmował w Legnicy. Zatrzymano też jego współpracowników. Mają po 20, 21 lat.

Policjanci cały czas pracują nad zatrzymaniem następnych dilerów. Nie ujawniono, jakie ilości narkotyków wprowadzili na rynek zatrzymani handlarze. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest to mniej niż kilogram. Nie ujawniono inicjałów podejrzanych. Policja przypomina, że każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o handlarzach narkotykami, może anonimowo zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu infolinii policji dolnośląskiej 0 800 283 107.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Inne

tym razem jadę na całego: ujawniam czas, miejsce, adresy i ilustracje:

w ostatni dzień 2002 zapadło mocne Postanowienie. troszkę dziś sobie obniżę ciśnienie i nie tylko wewnątrzgałkowe!!

11:00 set & setting
  • Dekstrometorfan

nazwa substancji - Bromowodorek dxm (Tussidex 450 Mg + Acodin 450 Mg)


poziom doświadczenia użytkownika - ganja,dxm,amfetamina,extasy,signopan


dawka, metoda zażycia - 5 Tussi + 10 Acodinów co 5 minut


set & setting - pełen luzik,na powietrzu
  • Szałwia Wieszcza

Hello ,Zmeczony wrocilem do domu i wpadl mi do glowy szalony pomysl.Salvia, zaraz po szkole!

Tym razem mialem zamiar przesadzic, bo zauwazylem ze mniejszeilosci przyjmowane w rownych, dluzszych odstepach czasu daja lepszyefekt. No wiec na poczatku wypalilem 2. lufy. Polozylem sie,zaczalem glebiej oddychac i wsluchalem sie w rytm. Tak, w wewnetrznyrytm, ktory zawsze pojawia sie po szalwi. Takie rytmiczne dudnieniebebnow, polaczone z typem szamanskiego zawodzenia. Bardzo mistycznie:)

  • Efedryna

Moja przygoda z Tussim zaczęła się wczoraj :) Wcześniej wyżerałam tylko Tramal, pozostawiony przez babcię w spadku :), ale Tramal się skończył i zmuszona zostałam do szukania innych tableteczek. Poczytałam sobie trochę waszych tekstów i postanowiłam następnego dnia wybrać się na spacer po aptekach, aby kupić Antidol i Tussipect. Niestety Antidolu nigdzie mi nie sprzedali ("lek z kodeiną bez recepty Pani chciała?"), no więc kupiłam 3 opakowania Tussiego. Jedno dla mnie, pozostałe 2 dla dwóch kumpeli.