Wpadli dilerzy

W Środzie Śląskiej mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostawie energii ;)

Anonim

Kategorie

Odsłony

1944

Pięć osób podejrzanych o handlowanie narkotykami na terenie Środy Śląskiej trafiło do aresztu.

Zatrzymali ich funkcjonariusze z wrocławskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego. - Wszyscy znają miejscowych policjantów, więc jakakolwiek próba rozpracowania przez nich handlarzy byłaby od razu widoczna. Dlatego sprawą zajęło się Centralne Biuro Śledcze - mówi rzecznik dolnośląskiej policji komisarz Sławomir Cisowski.

Przestępcy byli przekonani, że w młej miejscowości będą bezkarni. Ale do czasu. Policjanci ustalili, że handlarze oferowali narkotyki w dyskotekach, pubach i w okolicach szkół. Oferowano ekstazy, amfetaminę, marihuanę, haszysz i LSD. Mimo że policjanci CBŚ nie byli znani w Środzie, nie ułatwiło im to pracy. Każdy obcy od razu zwracał uwagę.

- Najpierw trzeba było przełamać mur niechęci i milczenia - mówi jeden z policjantów. Udało się. Do aresztu trafił 42-letni mężczyzna, na co dzień zajmujący się sprzedawaniem samochodów. Policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu, które wynajmował w Legnicy. Zatrzymano też jego współpracowników. Mają po 20, 21 lat.

Policjanci cały czas pracują nad zatrzymaniem następnych dilerów. Nie ujawniono, jakie ilości narkotyków wprowadzili na rynek zatrzymani handlarze. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest to mniej niż kilogram. Nie ujawniono inicjałów podejrzanych. Policja przypomina, że każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o handlarzach narkotykami, może anonimowo zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu infolinii policji dolnośląskiej 0 800 283 107.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Pierwszy raz
  • Tramadol

Cisza i spokój

Poczytałem o tramadolu i same fajne rzeczy są w tym serwisie. Pomyślałem, że spróbuję. Tydzień temu przez fuksa totalnego zdobyłem w przychodni 50 tabletek po 100 mg tramalu retard. Ucieszyłem się, bo miałem w pamięci zwisy mojego kolegi z jednego z serwisów dla ćpaczy na czacie. Zabawnie było... Ale nie o tym.

Tramalu nigdy nie brałem. To był mój pierwszy raz.

  • Marihuana

Czex jak obiecalem tak tez przelewam namiastke moich doznan po

papierku marki Bart Simpson


Podzieliliśmy 2 kwadraciki na 4 rowne polowki. Delikatnie

pincetom i zyletką zeby go nie wytrzec. Na szczescie w sobote

wyszlo troche sloneczka i decyzja zapadla. ok 13.30 przyjelismy

po polowce w samochod i nad morze.Zostawilem zegarek w domu

chcialem sie zgubic w czasie i przestrzeni calkowicie. Do plazy

mam jakies 12 km. Dojechalismy do Uniescia k. Mielna. Brak

  • 25C-NBOMe
  • Pozytywne przeżycie

Impreza Psycho Infinity, nastawienie bardzo pozytywne.

  • Gałka muszkatołowa

Spróbuję streścić tę całą historię jak tylko się da. O gałce muszkatołowej wiedziałem tyle że trzeba zjeść tego dużo i że jest coś na kształt LSD tripu.


Tak więc było to na wyjeździe ze znajomymi do Czech (nie załatwiłem kwasu) i postanowiliśmy z kolesiem zarzucić gałę. Poprosiliśmy więc dziewczyny żeby kupiły nam 10 opakowań. Te spełniły naszą prośbę i kupiły 10 x 15 gram czeskiej gałki.