REKLAMA
Włochy: Rozbito siatkę przemytników narkotyków - 27 osób aresztowano

Po trwającym półtora roku śledztwie policja w Como na północy Włoch rozbiła siatkę przemytników narkotyków.

a.

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

792
Po trwającym półtora roku śledztwie policja w Como na północy Włoch rozbiła siatkę przemytników narkotyków. Aresztowano 27 osób, głównie Albańczyków, a także Włochów, Greka i Polaka - poinformowała policja. Przejęto 23 kg kokainy i 11 kg heroiny, a także 100 tysięcy euro, broń i amunicję.mWedług włoskiej agencji prasowej Ansa kokaina pochodziła z Ameryki Południowej i została przewieziona do Włoch przez Szwajcarię.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan


SUBSTANCJA:Dekstrometorfan (DXM)

POGODA: neutralna

DOŚWIADCZENIA: trawa, bialko, grzybki

ZDARZENIE 1: niewiele ponad 200mg, ZDARZENIE 2:niewiele ponad 300mg.

DRAMATIS PERSONAE: ja, Duch Gaji i kolega K.S.

OTOCZENIE: mieszkanie, wieczór

NASTRÓJ: niezadeklarowany.
  • Marihuana


Substancja:

Marihuana bliżej nieokreślonego pochodzenia.Doświadczenia:


mj i hasz wiele razy, amf i meth spróbowałem, xtc, grzyby cubensis, san pedro, salvia, trochę aptecznych specyfików i ronson swojego czasu (ech, ta młodość...), CLONAZEPAM parę razy (zaznaczam, bo może mieć to wpływ na opisywane doświadczenie). Do wszystkiego podejście eksperymentalne (poza mj ofkoz:). Ostatnimi czasy przystopowałem i staram sie żyć w trzeźwości (po pewnym grzybowym bad-tripie, ale to już inna historia...)


  • DMT
  • Pierwszy raz

Nastrój: Jak zwykle podniecenie towarzyszące chęci spróbowania nowej używki. Miejsce: ulubione do spożywania narkotyków czyli pokój. Z trzech tripów podczas dwóch towarzyszyły mi zaufane osoby.

Opiszę tu trzy tripy po DMT, jako że wszedłem w posiadanie gargantuicznej ilości pół grama tejże substancji, a każdy z nich było jakościowo inne od poprzednich. A więc: