REKLAMA
Wielka europejska akcja przeciwko producentom narkotyków syntetycznych

W ubiegłym tygodniu policja w Islandii, Polsce i Holandii przeprowadziła wielką akcję skierowaną przeciw producentom syntetycznych narkotyków. Działania te koordynowane były przez Europol.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

naszportal.nl

Odsłony

276

W ubiegłym tygodniu policja w Islandii, Polsce i Holandii przeprowadziła wielką akcję skierowaną przeciw producentom syntetycznych narkotyków. Działania te koordynowane były przez Europol.

W akcji tej, skierowanej przeciw organizacji produkującej i rozprowadzającej po Europie syntetyczne narkotyki, aresztowanych zostało osiem osób w trzech różnych krajach Europy. Przeszukano również trzydzieści budynków, w których znaleziono różne rodzaje narkotyków. Ponadto policja zajęła rachunki bankowe, samochody i mieszkania o łącznej wartości przeszło 1,8 miliona euro. Według przedstawiciela Europolu, gang składa się głównie z przestępców z Polski.

Dochodzenie w tej sprawie trwa od co najmniej roku i nie zostało definitywnie zakończone. W związku z tym Europol nie chce ujawniać szczegółów dotyczących tożsamości zatrzymanych czy lokalizacji miejsc, w których przeprowadzano przeszukania.

Według rzecznika Europolu, w nadchodzącym okresie oczekuje się większej liczby zatrzymań. Nie wiadomo jednak, czy może to być w ciągu najbliższych dni, tygodni czy miesięcy.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Efedryna


wiek: 18 lat

wzrost: 196cm

waga: 92kg

Wybieraliśmy się ze znajomymi na ognisko do lasu, a że wcześniej naczytałem się na hyperrealku o tych tajemniczych tabletkach na kaszel jakimi są tussipect, więc postanowiłem tego spróbować.Godz. 17.30

  • Muchomor czerwony

Substancja: Amanita Muscaria (po raz drugi, tym razem 4 cap ok. 10g)

EXP: Trawa, Hasz, LSD? (kto to wie), BrDf, Clonazepam, Nitrazepam, DXM, xtc, salvia, benzydamina, ayahuasca, LSA, Amanita Muscaria

S&S: Domek, przytulnie, pusto i spokojnie.

Wiek: 23, Waga: 89kg

  • Marihuana

Zaczęło się wszystko o godzinie 18:30 kiedy spotkałem się z kolesiem który miał dla mnie workeczek białego i woreczek zielonego. Spodziewałem się fajnej jazdy bo koleś zawsze ma fajny materiał, ale wszystko i tak przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tak przy okazji to powiem jeszcze, że praktycznie wszystkie osoby biorące udział w tej jeździe miały około dwóch tygodni przerwy w paleniu (bo nie liczę świństwa z wrocławskiej Bramy Oławskiej czy Samego życia).

  • Efedryna