Wielka Brytania: ogłoszono 10-letni plan walki z przestępczością narkotykową

W poniedziałek (6.12) przedstawiciele brytyjskiego rządu opublikowali szczegóły 10-letniego planu dla Anglii i Walii mającego na celu zwalczanie przestępstw związanych z narkotykami. Plan przewiduje m.in. możliwość anulowania paszportów i praw jazdy osób, które zażywają lub sprzedają narkotyki.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

wiadomosci.poinformowani.pl
Zuzanna Ptaszyńska
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła. Pozdrawiamy!

Odsłony

49

W poniedziałek (6.12) przedstawiciele brytyjskiego rządu opublikowali szczegóły 10-letniego planu dla Anglii i Walii mającego na celu zwalczanie przestępstw związanych z narkotykami. Plan przewiduje m.in. możliwość anulowania paszportów i praw jazdy osób, które zażywają lub sprzedają narkotyki.

Premier Boris Johnson oraz minister spraw wewnętrznych Priti Patel zapowiedzieli, że nowy plan przewiduje nie tylko nakładanie wysokich kar na dilerów i użytkowników narkotyków oraz przerwanie łańcuchów dostaw ok. 2000 gangów narkotykowych. To także przejmowanie aktywów gangów narkotykowych oraz zapewnienie światowej klasy leczenia i regeneracji osób uzależnionych.

Twórcy planu stawiają sobie za cel osiągnięcie najniższego od 30 lat poziomu użytkowania narkotyków w Zjednoczonym Królestwie. Zakładane cele mają zostać osiągnięte poprzez:

- zapewnienie pomocy hrabstwom w Anglii i Walii, w których dochodzi do wyzysku i przemocy na tle handlu narkotykami;
- zainwestowanie kolejnych 780 milionów funtów w odbudowę usług leczenia uzależnień;
- rozbudowanie profilaktyki i zniechęcanie do zażywania narkotyków - wpłynięcie na zmianę zachowania konsumentów oraz zapobieganie rozpoczynaniu konsumpcji - wiązać ma się to m.in. z zaostrzeniem kar za sprzedaż i zażywanie narkotyków.

W ciągu 3 lat finansowanie planu ma osiągnąć 3 miliardy funtów.

Oceń treść:

Average: 1 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
 • Marihuana
 • Pozytywne przeżycie

późny wieczór, godzina 22 po kinie wraz z drugą połówką, wyluzowanie ale podekscytowanie przed paleniem

Trip może być opisany nieskładnie i czasem niezrozumiale, nigdy nie miałem styczności z pisaniem tripów.

 • Bad trip
 • LSD-25

Spokojny letni wieczór i kwasobranie z bratem.

Witam. Przypominam, iż treść raportu jest moim wymysłem, jakby co;-)

 • Marihuana


 • nazwa substancji : Marry Jane

 • poziom doświadczenia użytkownika : Tylko Ganja i Alkohol - nie raz, nie dwa, nie trzy... Hehe

 • dawka : 0,15g + blant z ok. 0,5g na 2 osoby - ja i kumpel

 • metoda zażycia : No spaliliśmy oczywiście :-)

 • czy dane doświadczenie zmieniło Cię w jakiś sposob : Raczej nie, poza jednym małym wyjątkiem - już nigdy nie pójde do lasu w nocy :]
 • 1P-LSD
 • Marihuana
 • Pierwszy raz

Set: Długo napalałem się na na ten karton, zwłaszcza po poprzedniej próbiej z ETH-LAD. Miałem nadzieję na solidny trip. Setting: Mała wioska w kraju legalnej trawki; dom przyjaciół w którym nie raz już tripowaliśmy. Ja i ich dwoje (On i Ona).

Witam, to nie będzie standardowy trip raport. Pisałem "na bieżąco" ale w szaleństwie które się odbywało niewiele zdziałałem.

 

Może najpierw mały wstęp:

Ja i dwoje przyjaciół (On i Ona) tripujemy wspólnie od kilku lat pomimo dzielącej nas różnicy lat. Jedliśmy razem wielokrotnie MDMA i trufle, teraz przyszła pora na cięższy kaliber. Karton miał 125 mcg jak dobrze pamiętam a cała akcja działa się wiosną tego roku. Pogoda niezbyt dopisywała, ale zarzuciliśmy i poszliśmy się przejść.

 

Ahoj!