W lesie porzucił plecak, w którym było 2,5 kilograma marihuany. Wpadł, kiedy sam zgłosił się na pol

Mężczyzna spacerował w lesie z plecakiem, w którym znajdowało się 2,5 kilograma marihuany. Na widok leśniczego porzucił pakunek z narkotykami i zaczął uciekać. Wpadł, kiedy sam zgłosił się na policję, aby odebrać samochód, który również został w lesie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni
Patryk Osadnik
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.Pozdrawiamy!

Odsłony

210

Mężczyzna spacerował w lesie z plecakiem, w którym znajdowało się 2,5 kilograma marihuany. Na widok leśniczego porzucił pakunek z narkotykami i zaczął uciekać. Wpadł, kiedy sam zgłosił się na policję, aby odebrać samochód, który również został w lesie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Na terenie Cisownicy (pow. cieszyński), nieopodal granicy z Czechami, leśniczy podczas służby wypatrzył młodego mężczyznę, który spacerował w lesi. Ten na widok człowieka w mundurze zaczął uciekać i porzucił plecak.

- Okazało się, że w środku było prawie 2,5 kilograma marihuany. Informację o narkotykach przekazał policjantom, którzy patrolowali rejon przejścia granicznego z Czechami - informuje asp. Krzysztof Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Leśniczy na własną rękę próbował jeszcze odnaleźć właściciela plecaka, jednak to się nie udało.

Sprawę przejęli kryminalni z Komisariatu Policji w Ustroniu, którzy wpadli na trop podejrzanego. Znaleźli i zabezpieczyli m.in. samochód, którym mężczyzna przyjechał do lasu, a który w czasie ucieczki porzucił podobnie jak plecak z narkotykami. Auto trafiło na policyjny parking.

Zdarzenie maiło miejsce na początku kwietnia. Poszukiwany przez pewien czas ukrywał się przed organami ścigania, jednak po kilku dniach sam zgłosił się na policję. Dlaczego? Chciał odebrać swój samochód.

- Twierdził, że narkotyki znalazł w lesie. Został zatrzymany. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania, znaleziono jeszcze niewielką ilość narkotyków - dodaje asp. Pawlik.

W tłumaczenie 28-latka nie uwierzył sąd, który na wniosek Prokuratury Rejonowej w Cieszynie aresztował go na trzy miesiące. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Oceń treść:

Average: 3.7 (3 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Gałka muszkatołowa

Stan, warunki etc.: Generalnie nastrój ani specjalnie zły, ani dobry. Siedzę w domu, sierpień. Lekki ból głowy. Zaciekawienie ralacjami o gałce, na które przypadkiem wpadłem na hyperreal.Doświadczenie: to było dawno i nieprawda ;) A co do gałki, lata temu zjadłem półtorej i nic, uznałem wtedy pogłoski o jej tajemniczej mocy za jakąś miejską legendę ;)


  • MDMA (Ecstasy)

  • Kodeina
  • Pierwszy raz

Dobre nastawienie, delikatny stres, ciekawość, zmęczenie po całym dniu, oczekiwania: chill

Mało tu ostatnio tych tajemniczych "pierwszych razów", które wszyscy ciągle wspominamy. Może zatem pora na mój?

Chciałbym w życiu spróbować wszystkiego, jestem ciekawym świata małym kujonkiem szykującym się na olimpiadę z chemii zatem i substancje psychoaktywne przykuły moją uwagę. Niesamowitym dla mnie jest, że można tak łatwo zmienić postrzeganie, percepcję, odkrywać nowe, zwiedzać nieznane... wrócmy może do meritum.

  • MDMA (Ecstasy)


Pewnego pięknego dnia :) kupiliśmy sobie z J. motorole, mieliśmy je

rozłożone na 2 dni.Pierwszego wieczoru drops nie mógł mi się

załadować (a nie była to moja pierwsza piguła) i cały czas

chodziłam i marudziłam.

randomness