REKLAMA
USA: zarzuty dla matki wcześniaka, w którego krwi wykryto metamfetaminę

Kobiecie ze wschodniego Idaho, która przedcześnie urodziła chłopca, w którego organizmie wykryto metamfetaminę, postawiony został zarzut spowodowania o u dziecka uszkodzeń ciała.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

khq.com

Odsłony

95

Kobiecie ze wschodniego Idaho, która przedcześnie urodziła chłopca, w którego organizmie wykryto metamfetaminę, postawiony został zarzut spowodowania o u dziecka uszkodzeń ciała [injury].

Times-News donosi, że 26-latka stanęła we wtorek przed Sędzią Pokoju w Cassia County.

Władze twierdzą, że pracownicy Szpitala Regionalnego powiatu Cassia w Burley zadzwonili w sobotę na policję, informując o zaistniałej sytuacji. W organizmie niemowlęcia oprócz metamfetaminy zostały wykryte również pozostałości marihuany. Przedstawiciele szpitala powiedzieli, że niemowlę zostanie wysłane do innego ośrodka w celu dalszego leczenia.

Wstępne przesłuchanie w 5. Sądzie Okręgowym zostało wyznaczone na 5 stycznia.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Baklofen
  • Heroina
  • Inne

Sam w domu, pozytywny dzisiejsza zdobycza - baclofenem.

Wracam z dobrym nastrojem z pracy, co akurat nie czesto sie zdarza.

Celem dzisiejszego dnia bedzie rozluznienie bardzo spietych miesni, oraz z braku zajecia postanowilem sie podzielic wrazeniami w czasie terazniejszym. 

Niestety od dluzszego czasu mam taki problem ze ciagle mam napiete miesnie, i musze cos z tym zrobic. Dodam ze nie mam tolerancji na zadnych z substancji.

Kiedys duzo czytalem i jak probuje nowa substancje czytam raporty - wiec postanowilem sam cos zmajstrowac :)

To zaczynajmy :) 

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana

Nastawienie początkowo mieszane, potem byłem chętny do wzięcia, trzy osoby w domku w środku lasu, w tle gra telewizor.

T+00:00
Biorę 3g grzyba (miało być 2g, ale dawkowanie na oko - nie polecam nikomu). Nastawienie mam wtedy bardzo pozytywne, liczę na dobrą zabawę. 

T+00:30
Zaczynają być widoczne pierwsze efekty, jest bardzo przyjemnie, pokój ozdiobiony światełkami świątecznymi zdaje się napełniać kolorami. Kolega, który patrzył przez drzwi wygląda jak ktoś będący w pudełku czekolady Nussbeisser (ta z okienkiem z orzechami). Pokój w którym się znajduję wydaje się zmieniać kształty, raz ściany są bliżej, a raz dalej.

  • Muchomor czerwony

Mężczyzna, 24 lata, ok 70 kg

doświadczenie: mj (regularnie od prawie dziesięciu lat), #, xtc, tramal, dxm, alprazolam, grzyby psylocybinowe, 2ce, 2ci, 4aco-dmt, salvia

Mieliśmy ok 9 kapeluszy na dwóch, ale to bardzo niepewny przelicznik, bo przecież każdy kapelusz ma inną wielkość, a nasze były bardzo rozmaite, ze dwa naprawdę dużo, dwa malutkie, reszta raczej przeciętna.

randomness