REKLAMA
USA: kontrolowana dostawa MDMA doprowadziła do aresztowania dwóch mężczyzn

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa Hernando w stanie Floryda przechwycili paczkę zawierającą 201 różowych tabletek MDMA. Adresatem był do 23-letni Daniela Lucht. W Candlelight, kompleksie apartamentów gdzie mieszkał Lucht, dokonano kontrolowanej dostawy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

DeepDotWeb
C.Aliens

Odsłony

674

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa Hernando w stanie Floryda przechwycili paczkę zawierającą 201 różowych tabletek MDMA. Adresatem był do 23-letni Daniela Lucht. W Candlelight, kompleksie apartamentów gdzie mieszkał Lucht, dokonano kontrolowanej dostawy.

Współlokator Luchta, 19-letni Zachery Biliński, wrócił do domu tuż po kontrolowanym dostarczaniu paczki. Zaraz za nim zjawili się tam funkcjonariuszy policji z nakazem, na mocy którego mieszkanie zostało z miejsca gruntownie przeszukane. Przeszukanie doprowadziły do ujawnienia pakietu, który zawierał 200 pigułek MDMA w kształcie kości domina (Policja informuje o 201 sztukach w przechwyconym pakiecie i 200 znalezionych w mieszkaniu, ale nie wiadomo, czy nie jest to literówka.), trzy komputery, 93 woreczki strunowe i akcesoria do palenia marihuany.

Do zamówienia pigułek miały zostać wykorzystane wszystkie trzy komputery. Po przeszukaniu i aresztowaniu, Lucht powiedział detektywom, że nabył 200 tabletek MDMA w cenie 500 $ za pośrednictwem Internetu. Obciążył również Bilińskiego, twierdząc, że jego współlokator dołożył do zakupu 100 $. Tabletki mieli sprzedawać poniżej ustalonej ulicznej wartości, a ich motywacją do tej działalności była potrzeba zapłacenia rachunków.

Biliński przyznał także, że miał udział w zakupie narkotyków online, a także przyznał się do ich posiadania. Obaj podejrzani twierdził, że tabletek nie sprzedawali w Hernando, ale w Tampie i Orlando, aby "prowadzić swoją działalność", odwiedzali różnego rodzaju kluby.

Biliński i Lucht zostali oskarżeni o handel MDMA, czynienie przygotowań do handlu substancją kontrolowaną i posiadania akcesoriów do zażywania takich substancji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • 4-ACO-DMT
  • Dekstrometorfan
  • Miks

Lekkie zmęczenie fizyczne jak i emocjonalne. Przez trzy dni gościliśmy u siebie ojca Kosmo i jego partnerkę. A, że goście to byli zabawowi to i lały się oporowe ilości browarów, a Akodin z Thiokodinem sypały się garściami. Mój organizm przyjął to nadzwyczaj dobrze, a nawet tego wyczekiwał, hehe. Nie mam swobodnego dostępu do ww. substancji. I bogu dzięki. Jedynymi efektami ubocznymi nadmiernego, bądź co bądź, eksploatowania organizmu, była lekka zgaga i niewyspanie, z powodu dzwięków wydawanych przez mojego teścia, kiedy śpi. Przypominają pracujacy kombajn. Decyzja o wrzuceniu tryptaminy była spontaniczna. Reasumując: stan fizyczny: 7 na 10, psychiczny: 9 na 10. Czułam kompletny luz i świadomość, że nic nie ciąży mi nad głową i pierwszy raz od jakiegoś czasu wszystko układa się po mojemu, nawet bez mojej ingerencji.

  Opisywany trip miał miejsce wczoraj, czyli trzeciego maja. Cały dzień (właściwie to tydzień) obfitował w dosyć intensywne przeżycia. Do tego w ostatnim miesiącu pobijam rekordy w częstotliwości jedzenia DXM w dawkach antydepresyjnych. A jak wielu z Was zdaje sobie sprawę, poprzeczkę zawiesiłam sobie wysoko. Ostatnim psychodelikiem jaki przyjmowałam było 2c-t-4 tydzień wcześniej, co w moim przypadku nie powinno mieć wpływu. Poprzednim razem przyjęłam 25 mg 4-aco-dmt i 300 mg DXM.

  • MDMA (Ecstasy)

MDMA (3,4-methylenedioxymethamphetamine)

jest głównym (przynajmniej powinna) składnikiem narkotyku zwanego "ecstasy".

Sprzedawana w postaci tabletek z wyrytym logiem jest przysmakiem niedzielnego

ćpuna. Koszt jednej tabletki waha się w granicach 15-35 zł co zależne jest od

marki, czy też ilości kupowanych dropsów.


Opatentowana dawno temu bo w 1913 roku przez niemiecką firmę farmaceutyczną

  • Benzydamina
  • Tripraport

nastawienie pozytywne, jednak nieznajomość terenu zmieniła trip w raczej negatywny

We wrześniu bierzącego roku, wraz z kumplem spróbowaliśmy po raz pierwszy benzydiaminy. Był to nawet udany trip ale zdecydowałem

się opisać nasz drugi (stwierdziłem że więcej da się z niego wyciągnąć), który odbył się jeszcze ciepłej nocy październikowej,

tym razem z dwoma kumplami. Będę ich opisywał jako S i T.

 

Ja i S po naszym pierwszym spotkaniu z benzydiaminą mieliśmy jej serdecznie dość lecz jednak nas coś podkusiło...

Zaplanowaliśmy wszystko idealnie, mimo to mogło stać się wiele złego o czym przekonacie się w dalszej częsci TR'a.

 

  • MDMA (Ecstasy)


"Nie pozna ten, kto nie spróbował"We wrześniu 2003 roku rozmawiałem ze swoją dziewczyną o spróbowaniu tabletki XTC. Chcielismy wziąć je na nadchodzącej imprezie technicznej dosyć dużego formatu. Ostatecznie jednak nie wzięliśmy gdyż moja dziewczyna nie chciała (mieliśmy układ-albo jemy razem albo wogóle).Życie szło dalej. Z dziewczyną sie rozstałem.