REKLAMA
USA: kontrolowana dostawa MDMA doprowadziła do aresztowania dwóch mężczyzn

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa Hernando w stanie Floryda przechwycili paczkę zawierającą 201 różowych tabletek MDMA. Adresatem był do 23-letni Daniela Lucht. W Candlelight, kompleksie apartamentów gdzie mieszkał Lucht, dokonano kontrolowanej dostawy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

DeepDotWeb
C.Aliens

Odsłony

717

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa Hernando w stanie Floryda przechwycili paczkę zawierającą 201 różowych tabletek MDMA. Adresatem był do 23-letni Daniela Lucht. W Candlelight, kompleksie apartamentów gdzie mieszkał Lucht, dokonano kontrolowanej dostawy.

Współlokator Luchta, 19-letni Zachery Biliński, wrócił do domu tuż po kontrolowanym dostarczaniu paczki. Zaraz za nim zjawili się tam funkcjonariuszy policji z nakazem, na mocy którego mieszkanie zostało z miejsca gruntownie przeszukane. Przeszukanie doprowadziły do ujawnienia pakietu, który zawierał 200 pigułek MDMA w kształcie kości domina (Policja informuje o 201 sztukach w przechwyconym pakiecie i 200 znalezionych w mieszkaniu, ale nie wiadomo, czy nie jest to literówka.), trzy komputery, 93 woreczki strunowe i akcesoria do palenia marihuany.

Do zamówienia pigułek miały zostać wykorzystane wszystkie trzy komputery. Po przeszukaniu i aresztowaniu, Lucht powiedział detektywom, że nabył 200 tabletek MDMA w cenie 500 $ za pośrednictwem Internetu. Obciążył również Bilińskiego, twierdząc, że jego współlokator dołożył do zakupu 100 $. Tabletki mieli sprzedawać poniżej ustalonej ulicznej wartości, a ich motywacją do tej działalności była potrzeba zapłacenia rachunków.

Biliński przyznał także, że miał udział w zakupie narkotyków online, a także przyznał się do ich posiadania. Obaj podejrzani twierdził, że tabletek nie sprzedawali w Hernando, ale w Tampie i Orlando, aby "prowadzić swoją działalność", odwiedzali różnego rodzaju kluby.

Biliński i Lucht zostali oskarżeni o handel MDMA, czynienie przygotowań do handlu substancją kontrolowaną i posiadania akcesoriów do zażywania takich substancji.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Kodeina
  • Tripraport

  • Dekstrometorfan
  • Odrzucone TR
  • Pozytywne przeżycie

Komenataz:
Dokument archiwalny z 2008r.  Było to moje pierwsze przeżycie z psychodelikami. Wcześniej próbowałem tylko marihuany i haszyszu. Zgodnie ze swoim postanowieniem do tej pory, pomimo upływu 3 lat, nie spróbowałem DXM po raz drugi. Skupiłem sie raczej a poznawaniu nowych substancji. Obecnie inaczej napisałbym ten trip raport, jednak zachowuje go w 100% orginalnym aby przedstawić moje młodzieńcze postrzeganie świata i rzeczywistości, które mi w tamtym okrsie towarzyszyło.

Kilka słów wstępu.

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne

Nastrój bardzo dobry, okoliczności przyrody piękne.

 

//Trip miał miejsce trzy lata temu, ale został spisany na świeżo. Łapiącym schizy nie polecam.//

 

  • LSD-25
  • Pierwszy raz

Byłem bardzo podekscytowany ale również troszkę zestresowany. Troszkę momentami pobolewał mnie brzuch, ale nie wiem czy to z głodu czy ze stresu po prostu. Jako otoczenie wybrałem mój pokój, w którym to testowałem wszystkie używki które mi przyszło wziąć. Rola Trip sittera wypadła na mojego brata. Zawsze jak coś testowałem to właśnie z nim, a dodatkowo sam parę dni później miał zarzucić trochę kwasku, więc mógł popatrzeć jak to wygląda z zewnątrz.

O LSD czytałem od naprawdę długiego czasu. Podobała mi się bardziej duchowe przeżycie tej substancji niż "rozrywkowe". Udało mi się zdobyć dzięki cebulki.
Zamówiłem 5 blotterów po 110 µg. Paczka doszła po 2 dniach. Postanowiłem na następny dzień już wziąć, ponieważ warunki mi odpowiadały - miałbym mieszkanie dla siebie i brata na najbliższe 9h.
 

Dzień brania
Godzina 4:50