USA: kontrolowana dostawa MDMA doprowadziła do aresztowania dwóch mężczyzn

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa Hernando w stanie Floryda przechwycili paczkę zawierającą 201 różowych tabletek MDMA. Adresatem był do 23-letni Daniela Lucht. W Candlelight, kompleksie apartamentów gdzie mieszkał Lucht, dokonano kontrolowanej dostawy.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

DeepDotWeb
C.Aliens

Odsłony

762

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa Hernando w stanie Floryda przechwycili paczkę zawierającą 201 różowych tabletek MDMA. Adresatem był do 23-letni Daniela Lucht. W Candlelight, kompleksie apartamentów gdzie mieszkał Lucht, dokonano kontrolowanej dostawy.

Współlokator Luchta, 19-letni Zachery Biliński, wrócił do domu tuż po kontrolowanym dostarczaniu paczki. Zaraz za nim zjawili się tam funkcjonariuszy policji z nakazem, na mocy którego mieszkanie zostało z miejsca gruntownie przeszukane. Przeszukanie doprowadziły do ujawnienia pakietu, który zawierał 200 pigułek MDMA w kształcie kości domina (Policja informuje o 201 sztukach w przechwyconym pakiecie i 200 znalezionych w mieszkaniu, ale nie wiadomo, czy nie jest to literówka.), trzy komputery, 93 woreczki strunowe i akcesoria do palenia marihuany.

Do zamówienia pigułek miały zostać wykorzystane wszystkie trzy komputery. Po przeszukaniu i aresztowaniu, Lucht powiedział detektywom, że nabył 200 tabletek MDMA w cenie 500 $ za pośrednictwem Internetu. Obciążył również Bilińskiego, twierdząc, że jego współlokator dołożył do zakupu 100 $. Tabletki mieli sprzedawać poniżej ustalonej ulicznej wartości, a ich motywacją do tej działalności była potrzeba zapłacenia rachunków.

Biliński przyznał także, że miał udział w zakupie narkotyków online, a także przyznał się do ich posiadania. Obaj podejrzani twierdził, że tabletek nie sprzedawali w Hernando, ale w Tampie i Orlando, aby "prowadzić swoją działalność", odwiedzali różnego rodzaju kluby.

Biliński i Lucht zostali oskarżeni o handel MDMA, czynienie przygotowań do handlu substancją kontrolowaną i posiadania akcesoriów do zażywania takich substancji.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

Ten faq jest zbiorem moich doświadczeń z dxm oraz informacji znalezionych w internecie.
  • Zolpidem


nazwa substancji: Stilnox (2 tabletki) + afobam (chyba 2mg, nie pamietam

pamiec siadla) + Imovane (jendna tabsa)No wiec juz pare razy wczesniej probowalem "slawnego" stilnoxu, ale w

dawkach 1 tabsa co godzine. dochodzilo nawet do 5 tablet dziennie ale

zadnych wyraznych efektow poza uspokojeniem i sennoscia.


  • Grzyby halucynogenne

  • Nazwa substancji: Grzyby

  • Poziom doswiadczenia: Marihuana, Haszysz, Extasy, Amfetamina, Lsd, Dxm, Pseudoefedryna, Efedryna, Benzydamina, Gałka, Metylofenidat, Zolpidem.


  • Grzyby halucynogenne
  • Pierwszy raz

Nastawienie pozytywne, podekscytowanie. Przyjaciel, który był moim opiekunem od samego początku nastawiał mnie bardzo pozytywnie, nawet osoby, którym o tym mówiłam, a nie miały nigdy styczności z grzybkami nastawiały mnie pozytywnie. Spożycie na łonie natury na piaszczystej plaży, nieopodal las. Tripowi towarzyszył przyjaciel, opiekun. 28 wrzesień 2012, słoneczna niedziela. Start ok. 14-20. Celem było poznanie dogłębniej siebie i ciekawość w jaki sposób owa podróż wpłynie na odbieranie i tworzenie prze zemnie sztuki. Jeden z ważniejszych i piękniejszych dni w moim życiu.

W starej chatce w środku lasu, nad rozżarzoną kulą kucały cztery czarownice.  Śliczne, młode, kolorowe. Dłońmi i paluszkami przebierały, zaczarowane mikstury w rondelku, który stał obok. Szykowały. Falowały, etnicznie  wirowały, radośnie się śmiały. Wrzucały różne składniki: trawę, grzyby, magiczne psychodeliki i inne matki natury  riki tiki.  Mieszały, dookoła wywaru się przemieszczały, nad ziemią fruwały. „Kosteczkę czekolady” kosztowały. Dymki z ust do ust sobie wpuszczały, po czym radośnie się śmiały.