Uderz memem w dopalacze!

Weź udział w konkursie „Memem w dopalacze”, który Młodzieżowa Rada Miejska gminy Dzierzgoń przygotowała w ramach projektu “Kultura i sztuka - zapobieganie i walka z dopalaczami wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Dzierzgoń”. Forma konkursu jest bardzo prosta - stwórz mema i wyślij.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

sztum.naszemiasto.pl
Jowita Machcińska

Odsłony

206

Weź udział w konkursie „Memem w dopalacze”, który Młodzieżowa Rada Miejska gminy Dzierzgoń przygotowała w ramach projektu “Kultura i sztuka - zapobieganie i walka z dopalaczami wśród dzieci i młodzieży na terenie gminy Dzierzgoń”. Forma konkursu jest bardzo prosta - stwórz mema i wyślij.

Projekty memów nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich. Wprawdzie memy opierają się na satyrze i ironii, jednak należy pamiętać o zachowaniu ogólnie przyjętych granic i „dobrego smaku”. Dotyczy to wykorzystanych zdjęć oraz języka hasła.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie klas VI, VII szkoły podstawowej, uczniowie klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy uczęszczają do szkół na terenie gminy Dzierzgoń, oraz ci którzy uczą się poza granicami gminy, ale zamieszkują jej teren.

Projekty można wysyłać do 3 grudnia br. na adres mailowy: konkursnamema2017@gmail.com.

W treści wiadomości mailowej uczestnik wpisuje swoje dane (imię, nazwisko, wiek, szkoła, klasa), a projekt dodaje w formie załącznika w formacie JPEG. Jeden uczestnik może zgłosić kilka projektów.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 grudnia w Szkole Podstawowej w Dzierzgoniu podczas happeningu podsumowującego projekt. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego, a dla pozostałych uczestników przyznane zostaną nagrody niespodzianki.

Oceń treść:

Average: 9 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Powój hawajski

Subst: LSA (LA-111) - Ipomoea tricolorDawka: 170 nasion

Kupiliśmy z kumplem w sklepie 17 paczek nasion Ipomoei. Na następny dzień mieliśmy odbyć psychedeliczną podróż. Dwa dni wcześniej sprawdziłem na sobie dawkę - 80 nasion. Miałem lekkie efekty, ale ważniejsze było to, że nasiona okazały się nietoksyczne tj. bez fungicydów, herbicydów, insektycydow i innych chemikaliów, którymi zwykle pokrywane są nasiona przez producentów. To bardzo ważne - sprawdzić w jakiś sposób, czy nasiona nie są zatrute.

  • Efedryna

  • Marihuana

Nazwa substancji: MarihuanaPoziom doświadczenia użytkownika: doświadczony (amfa na studiach - 100 lat temu, LSD - fantastyczny trip, marycha - lekkie fazy),Dawka, metoda zażycia: ot, w końcówce fifki.Set & setting: własne mieszkanie, dobry humor, ścieżka dźwiękowa "The Crow" / Diana KrallCo było inaczej: wcześniej po MJ miałem tylko efekty przyjemnego odprężenia.

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Spontan na mieście z dawno niewidzianym ziomkiem, potem na jego osiedlu, jego dom, potem mój, a później galaktyka kurwix.

Na wstępie słów kilka.  

   Po ostatnich przygodach ( 10 dniowy ciąg na mxe), zauważyłem u siebie dziwny efekt. Po małych dawkach rzędu 50 - 60 mg dziennie, miewałem zaburzenia osobowości, nawet rozdwojenie jazni. Jazdy na mxe nieco mnie odrealniły. Jednak mimo to nadal prowadziłem w miare normalne życie.

Częśc pierwsza.