Trzy kilogramy amfetaminy i 25 litrów BMK przechwycono w Ożarowie

Trzy kilogramy amfetaminy i 25 litrów BMK (benzylo-metylo-ketonu), komponentu, z którego można było wyprodukować ok. 20 kolejnych kilogramów tego narkotyku, przechwycili w nocy z wtorku na środę funkcjonariusze warszawskiego CBŚ na posesji w Ożarowie.

Anonim

Kategorie

Źródło

PAP

Odsłony

3227

Jak poinformował w środę PAP nadkom. Zbigniew Matwiej z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji, policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 56-latka, który zajmował się produkcją narkotyku i jest jednocześnie właścicielem posesji, gdzie znajdowało się nielegalne laboratorium, a także 50-letniego mieszkańca Pruszkowa.

Trwa ustalanie, gdzie miał trafić wytwarzany w ożarowskim laboratorium narkotyk.

To kolejna wytwórnia amfetaminy zlikwidowana w tym roku na w Mazowieckiem. Pod koniec lutego policjanci odkryli dwie takie wytwórnie w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. W czasie jednego cyklu produkcyjnego można było tam wyprodukować nawet 50 kilogramów narkotyku. W sprawie tej zatrzymano wówczas osiem osób.

W kwietniu zlikwidowano wytwórnię amfetaminy w piwnicy jednego z warszawskich bloków. W nielegalnym laboratorium znajdowały się 3,5 kg amfetaminy, 10,5 litra tego narkotyku w płynie oraz 10 litrów BMK.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • alfa-PVP
  • Katastrofa

noc po ciężkiej tułaczce i śnie na ławce, zmęczenie, chęć jak najprędszego powrotu do domu i doprowadzenia się do porządku, jedno wielkie nieporozumienie po prostu

Maj 2015, istna tragedia. Dostałam od jakiegoś gościa na bilet do domu, ale kierowca w autobusie nie miał jak wydać, więc musiałam kupić dwa, w związku z czym znowu mi brakowało tych 2zł na pociąg. W kieszeni paczka z ostatnim papierosem, zapalę sobie pod dworcem i poszukam wzrokiem ofiary, która byłaby chętna dorzucić mi się do tego nieszczęsnego biletu. Łowy przerwała mi jakaś starsza pani chcąca się dowiedzieć co nieco o historii miasta, w którym się znajdowałyśmy, ale niestety nie mogłam jej w tym pomóc, bo nasza wiedza na ten temat była raczej zbliżona do siebie.

  • MDMA (Ecstasy)

1. Extasy


Sprawdzone wcześniej piguły.

2. Poziom Doświadczenia - było już troche tego...

3. Dawka 1,5 pixy popite tonikiem :-)

4. Set&Settings


Byłem bardzo zmęczony, dwa dni w trasie bez snu.


Chciałem jak zawsze super się pobawić i wyluzować.

5. Efekty:

  • Metkatynon
  • Przeżycie mistyczne

Za pozwoleniem autora wrzucam po delikatnej korekcie opis ostatnich wydarzeń:

Postaram się tu opisać w kolejności zdarzenia, o których po wytrzeźwieniu wiem, że to już była psychoza. Wcześniej były halucynacje itd. ale tylko po injekcji stima.