Tarnowskie Góry: automat z dopalaczami w centrum miasta

Policjanci z Tarnowskich Gór zabezpieczyli automat z dopalaczami. Elektroniczne urządzenie, które po wrzuceniu gotówki wydawało syntetyczne narkotyki, zamontowane było na ścianie jednego ze sklepów w centrum miasta.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Onet Śląsk
Paweł Pawlik

Odsłony

490

Policjanci z Tarnowskich Gór zabezpieczyli automat z dopalaczami. Elektroniczne urządzenie, które po wrzuceniu gotówki wydawało syntetyczne narkotyki, zamontowane było na ścianie jednego ze sklepów w centrum miasta.

Na automat z dopalaczami tarnogórscy policjanci z wydziału antynarkotykowego natknęli się podczas wspólnej z sanepidem kontroli miejsca, gdzie według informacji miały być sprzedawane niebezpieczne substancje.

W jednym ze sklepów w centrum miasta kryminalni przejęli 40 sztuk opakowań substancji psychoaktywnych, które sprzedawane były zza lady. Jednak uwagę mundurowych zwrócił wiszący na ścianie elektroniczny automat. Jak się okazało, urządzenie po wrzuceniu gotówki wydawało dopalacze.

- Przejęte środki zostaną poddane szczegółowej analizie laboratoryjnej. Od jej wyników będzie zależało dalsze postępowanie w tej sprawie. Funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę z utargu - informuje sierż.szt. Damian Ciecierski, rzecznik komendy powiatowej w Tarnowskich Górach.

Podobne działania policji i sanepidu były prowadzone w ostatnim czasie w całym województwie. W Katowicach przeprowadzono w poniedziałek kontrolę miejsc, gdzie już wcześniej dochodziło do handlu dopalaczami. W jednym ze sklepów również w centrum miasta, policjanci znaleźli 141 opakowań nielegalnych produktów o różnych nazwach.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

Kostrzyn, Woodstock, pole namiotowe w lesie, odgłosy ze sceny. Podróż z przyjacielem.

NINIEJSZY TEKST ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU

NINIEJSZY TEKST, NIE MA NA CELU OBRAŻANIE OSÓB TRZECICH, LECZ JEST JEDYNIE SPISEM WYDARZEŃ W ODMIENNYM STANIE ŚWIADOMOŚCI.

Niniejszy raport, to opis przeżycia na LSD. Niestety samo zdarzenie nie było nagrywane, więc opis nie będzie dokładny oraz sam raport nie tak długi jakbym chciał.

Jednak postanowiłem go napisać i tu umieścić ZAPRASZAM DO CZYTANIA, KRYTYCZNEGO KOMENTOWANIA, DYSKUSJI.

  • Artemisia absinthium (absynt, piołun)

ABSYNT - Czar zielonego trunku

JAKOB HEIN, Die Welta

  • 2C-P
  • Bad trip
  • Etanol (alkohol)

  • Bad trip
  • Marihuana
  • Marihuana

Set: radosny humor, setting: lasek w okolicy miasteczka oraz część misteczka.

../

randomness