REKLAMA
Takiej metody policja jeszcze nie znała. Karton zaimpregnowany kokainą

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

277

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

Hiszpańska policja przez rok śledziła każdy trop międzynarodowego gangu, który z Ameryki Południowej szmuglował do Europy narkotyki. I w końcu udało się przerwać ten nielegalny łańcuch dostaw. Kokaina trafiająca do Europy z Kolumbii ukryta była w kartonowych pudłach pełnych ananasów i limonek. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że narkotyki nie znajdowały się w środku pudeł, ale w samym kartonie. Jak to możliwe? Przemytnicy znaleźli sposób, by impregnować narkotyki w karton.

Śledztwo rozpoczęło się, gdy policja zaczęła przyglądać się nielegalnej działalności człowieka o imieniu „Chirurg” - lekarza aresztowanego wcześniej za handel narkotykami, który kiedyś leczył piłkarza Diego Maradona. Funkcjonariusze zauważyli, że „chirurg” wykorzystuje swoją klinikę i inne miejsca do kontaktu z osobami zajmującymi się handlem narkotyków. I tak po nitce do kłębka docierali do kolejnych osób.

Okazało się, że aby zmylić policję, przestępcy znaleźli sposób, jak przemycić kokainę, by była wręcz niewidzialna. Kartony do legalnej wysyłki ananasów i limonek z Kolumbii były impregnowane kokainą między warstwami papieru podczas produkcji pudeł. „Małe ilości narkotyku - nigdy nie więcej niż 100 g - zostały umieszczone w każdym pudełku, a następnie wyekstrahowane przez skomplikowane procesy chemiczne we własnych laboratoriach gangu- wyjaśniła hiszpańska policja. Oprócz tony kokainy skonfiskowanej w Bułgarii władze holenderskie skonfiskowały ponad 1,2 tony prasowanej tektury i ponad 1000 litrów chemikaliów użytych do ekstrakcji kokainy. W sumie zatrzymano 18 osób. To obywatele Hiszpanii, Bułgarii, Niderlandów i Kolumbii.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Echinopsis Peruviana
  • Marihuana
  • Przeżycie mistyczne

: Ja i mój zaufany towarzysz tripa. Wolne mieszkanie , przytulny i ciepły pokoik. Muzyka Psybient/Psychill dłuuuuga playlista.

GŁĘBOKA PODROŻ DO WNĘTRZA Z „PERUVIAN TORCH”- Heavy trip!

 Raport ten był pierwotnie mailem do przyjaciela , ale podrasowałem troszku i mam nadzieje ze nie będzie trudny w obiorze.

  • Tramadol

Z narkotykami mam już do czynienia od dłuższego czasu – zioło, feta, tabsy...jednak zawsze korciło mnie, żeby spróbować czegoś mocniejszego – najlepiej z opiatów – jak morfina czy heroina. Kiedy tylko okazało się że kumpel ma butelkę morfiny pozostałą po nieżyjącej już babce nie zastanawiałam się dłużej. Tego dnia wybrałyśmy się wraz z koleżankami do niego koło godziny 12, ponieważ jego ojca nie było wtedy już w domu. Po drodze zaopatrzyłyśmy się w pięciomililitrowe strzykawki.

  • LSD-25
  • Pozytywne przeżycie

W sumie była to dosyć spontaniczna akcja, ale nastawienie miałem jak zawsze pozytywne. Miejsce przyjmowania to dom na wsi w pięknej okolicy na małej domówce ze znajomymi. Nie bałem się niczego, chciałem przeżyć coś niesamowitego.

Wprowadzenie

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Ciag metoksetaminowoDXMowokodeinowobenzodiazepinowy, nastroj tak dobry, jak dobry mozna miec spedzajac swieta z tesciowa w jednym mieszkaniu. :)

Trip mial miejsce jakis czas temu, podczas swiat w Polsce. Bylismy nieco zmeczeni wycieczka, w dobrych nastrojach, nieco sentymentalnie - byla to nasza ostatnia dawka metoksetaminy z tego sortu. Miala byc to nasza czwarta (?) dawka tego dnia. Zamknelismy sie w malym pokoju, zapalilismy swieczki (raczej w celu praktycznym, niz nastrojowym) i uwazylismy dawke. Iniekcja poszla gladko jak zwykle, nawet to lubie, mam mile skojarzenia zapachowe (przez odkazanie miejsca wkucia perfumami), ktore rzutuja na trip i odruch pawlowa na widok strzykawki.

randomness