Takiej metody policja jeszcze nie znała. Karton zaimpregnowany kokainą

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

345

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

Hiszpańska policja przez rok śledziła każdy trop międzynarodowego gangu, który z Ameryki Południowej szmuglował do Europy narkotyki. I w końcu udało się przerwać ten nielegalny łańcuch dostaw. Kokaina trafiająca do Europy z Kolumbii ukryta była w kartonowych pudłach pełnych ananasów i limonek. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że narkotyki nie znajdowały się w środku pudeł, ale w samym kartonie. Jak to możliwe? Przemytnicy znaleźli sposób, by impregnować narkotyki w karton.

Śledztwo rozpoczęło się, gdy policja zaczęła przyglądać się nielegalnej działalności człowieka o imieniu „Chirurg” - lekarza aresztowanego wcześniej za handel narkotykami, który kiedyś leczył piłkarza Diego Maradona. Funkcjonariusze zauważyli, że „chirurg” wykorzystuje swoją klinikę i inne miejsca do kontaktu z osobami zajmującymi się handlem narkotyków. I tak po nitce do kłębka docierali do kolejnych osób.

Okazało się, że aby zmylić policję, przestępcy znaleźli sposób, jak przemycić kokainę, by była wręcz niewidzialna. Kartony do legalnej wysyłki ananasów i limonek z Kolumbii były impregnowane kokainą między warstwami papieru podczas produkcji pudeł. „Małe ilości narkotyku - nigdy nie więcej niż 100 g - zostały umieszczone w każdym pudełku, a następnie wyekstrahowane przez skomplikowane procesy chemiczne we własnych laboratoriach gangu- wyjaśniła hiszpańska policja. Oprócz tony kokainy skonfiskowanej w Bułgarii władze holenderskie skonfiskowały ponad 1,2 tony prasowanej tektury i ponad 1000 litrów chemikaliów użytych do ekstrakcji kokainy. W sumie zatrzymano 18 osób. To obywatele Hiszpanii, Bułgarii, Niderlandów i Kolumbii.

Oceń treść:

Average: 10 (1 vote)
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan
  • Odrzucone TR
  • Przeżycie mistyczne

Ciekawość z powodu zażycia całej paczki pierwszy raz.

Jest wieczór.Przyjechał do mnie mój kuzyn(S), który rózwnież tak jak ja lubi coś zarzucić. Nie mieliśmy zbyt wiele kasy,więc wpadliśmy na pomysł że zarzucimy po 450 mg DXM na głowę.
Udaliśmy się więc do apteki,następnie wróciliśmy i od razu spożyliśmy całą porcje naraz.
Efektu jak zwykle spodziewałam sie po ok.1,5 godz ale tym razem zaskoczyła nas ta faza , znienacka po pół godz.zaczęło działać. Trzymałam długopis, który momentalnie usunął mi się z rąk i totalnie mnie zamroczyło,już poczułam że to będzie coś konkretnego...

  • Inne
  • Problemy zdrowotne

Trip raport ten nie opisuje działania żadnej z substancji psychoaktywnych a stany, które występują u mnie naturalnie przy mocno podwyższonej temperaturze ciała.

Pragnę jednak podkreślić, że delirium, które występuje przy podwyższonej temperaturze
jest niemal identyczne z tym, którego doświadczyłem kiedyś w skutek przedawkowania alkoholu.
Z takim wyjątkiem, że w drugim z przypadków były dodatkowe objawy jak: wymioty, bóle brzucha, drgawki.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Nastawienie pozytywne, otoczenie 3 kumpli. Oczekiwania: Wejście na plateau 2

Wstęp: 

Wracając do domu po szkole stwierdziłem, że dawno nie brałem sobie ukochanego acodinu więc szybkim krokiem poszedłem do szafki, w której miałem przechowany acodin na "czarną godzine". Wyciągnołem go otwierając z bananem na twarzy pomyślałem, że wejdę sobie na max plateau 2 przejdę się do sklepu po liquid do e-papierosa i jak wrócę po chilluje sobie, i posłucham muzyki na luzie aczkolwiek nie spodziewałem się tak silnego działania.

1.30 pm

  • Grzyby halucynogenne


Grzyby (05.10.02r) - a zaczelo sie tak:

randomness