Takiej metody policja jeszcze nie znała. Karton zaimpregnowany kokainą

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

380

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

Hiszpańska policja przez rok śledziła każdy trop międzynarodowego gangu, który z Ameryki Południowej szmuglował do Europy narkotyki. I w końcu udało się przerwać ten nielegalny łańcuch dostaw. Kokaina trafiająca do Europy z Kolumbii ukryta była w kartonowych pudłach pełnych ananasów i limonek. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że narkotyki nie znajdowały się w środku pudeł, ale w samym kartonie. Jak to możliwe? Przemytnicy znaleźli sposób, by impregnować narkotyki w karton.

Śledztwo rozpoczęło się, gdy policja zaczęła przyglądać się nielegalnej działalności człowieka o imieniu „Chirurg” - lekarza aresztowanego wcześniej za handel narkotykami, który kiedyś leczył piłkarza Diego Maradona. Funkcjonariusze zauważyli, że „chirurg” wykorzystuje swoją klinikę i inne miejsca do kontaktu z osobami zajmującymi się handlem narkotyków. I tak po nitce do kłębka docierali do kolejnych osób.

Okazało się, że aby zmylić policję, przestępcy znaleźli sposób, jak przemycić kokainę, by była wręcz niewidzialna. Kartony do legalnej wysyłki ananasów i limonek z Kolumbii były impregnowane kokainą między warstwami papieru podczas produkcji pudeł. „Małe ilości narkotyku - nigdy nie więcej niż 100 g - zostały umieszczone w każdym pudełku, a następnie wyekstrahowane przez skomplikowane procesy chemiczne we własnych laboratoriach gangu- wyjaśniła hiszpańska policja. Oprócz tony kokainy skonfiskowanej w Bułgarii władze holenderskie skonfiskowały ponad 1,2 tony prasowanej tektury i ponad 1000 litrów chemikaliów użytych do ekstrakcji kokainy. W sumie zatrzymano 18 osób. To obywatele Hiszpanii, Bułgarii, Niderlandów i Kolumbii.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • 2C-E
  • Damiana
  • Heimia salicifolia

mój pokój, chat na forum dopalacze, muzyka, słuchawki i ogólnie pozytywne nastawienie, później własny świat

Trip pisany od początku do końca na fazie, teraz jest godzina 12:40, zarzuciłem 25mg 2C-E doustnie, rozmawiam na chacie na forum oraz słucham muzyczki (trance i jakiś pop póki co). Raport będzie stale aktualizowany

13:12 – Pierwsze przyjemne efekty, mordka się cieszy i muzyczka tak pięknie gra, wyczuwalne słabe pobudzenie, ogólnie czuję że będzie konkretna faza. Jest fajnie i sympatycznie, czuję ciepło.

  • Marihuana
Cała akcja miała miejsce w lato, bodajże 2 lata temu. Poszliśmy

z kolegami nad rzekę w takie fajne miejsce, gdzie spotykała się

punkowa młodzież. Wielu rzeczy nie pamietam z racji tego ze to

bylo dawno temu. Wzieliśmy ze sobą mary jane. Wtedy paliłem

jeszcze rzadko, więc po każdym upaleniu miałem...super stan:) Tego

dnia mialem jednak trip życia:} Pamietam że jakiś czas po

spaleniu zioła, zrobiło mi sie trochę słabo. Postanowiłem więc

  • Dekstrometorfan
  • Pozytywne przeżycie

pozytywny nastrój chęć wzięcia DXM poraz pierwszy samemu. Mieszkanie, własny pokój.

Jest godzina 02:08 14 lutego 2019 roku, czwartek.

Jestem dalej pod wpływem mojego drugiego razu z "DXM".

Powoli ustępuje lecz wzrok dalej płata figle, focus ma errory.

Chciałbym opisać swój drugi raz z DXM, jako że jest to mój pierwszy raz samemu(prawie, jest na mieszkaniu współlokator, nazwijmy go W).

 

[Środa]

[Godzina 10]

Wyszedłem z ostatniego egzaminu na który nie przygotowałem się jakoś super, wykładowca wziął sobie zadania z kosmosu,

  • Kodeina
  • Problemy zdrowotne

pozytywne nastawienie,liceum ze znajomymi a następnie samotne doświadczenie w domu

12:00

Wspólnie ze znajomymi po zwolnieniu z kilku ostatnich lekcji zachaczamy o aptekę zaopatrując się w buteleczkę Thiocodinu.Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z kodeiną i z powodu nerwicy lękowej na którą cierpię od przedawkowania speedu mam pewne obawy co do całego doświadczenia.

12:15