Takiej metody policja jeszcze nie znała. Karton zaimpregnowany kokainą

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Super Express
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

389

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.

Hiszpańska policja przez rok śledziła każdy trop międzynarodowego gangu, który z Ameryki Południowej szmuglował do Europy narkotyki. I w końcu udało się przerwać ten nielegalny łańcuch dostaw. Kokaina trafiająca do Europy z Kolumbii ukryta była w kartonowych pudłach pełnych ananasów i limonek. I może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że narkotyki nie znajdowały się w środku pudeł, ale w samym kartonie. Jak to możliwe? Przemytnicy znaleźli sposób, by impregnować narkotyki w karton.

Śledztwo rozpoczęło się, gdy policja zaczęła przyglądać się nielegalnej działalności człowieka o imieniu „Chirurg” - lekarza aresztowanego wcześniej za handel narkotykami, który kiedyś leczył piłkarza Diego Maradona. Funkcjonariusze zauważyli, że „chirurg” wykorzystuje swoją klinikę i inne miejsca do kontaktu z osobami zajmującymi się handlem narkotyków. I tak po nitce do kłębka docierali do kolejnych osób.

Okazało się, że aby zmylić policję, przestępcy znaleźli sposób, jak przemycić kokainę, by była wręcz niewidzialna. Kartony do legalnej wysyłki ananasów i limonek z Kolumbii były impregnowane kokainą między warstwami papieru podczas produkcji pudeł. „Małe ilości narkotyku - nigdy nie więcej niż 100 g - zostały umieszczone w każdym pudełku, a następnie wyekstrahowane przez skomplikowane procesy chemiczne we własnych laboratoriach gangu- wyjaśniła hiszpańska policja. Oprócz tony kokainy skonfiskowanej w Bułgarii władze holenderskie skonfiskowały ponad 1,2 tony prasowanej tektury i ponad 1000 litrów chemikaliów użytych do ekstrakcji kokainy. W sumie zatrzymano 18 osób. To obywatele Hiszpanii, Bułgarii, Niderlandów i Kolumbii.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove

GHB

  • GHB

Ok, jako ze duzo ludzi pyta o G to moze ja odpowiem cos o tym jako, ze GHB uzywalem od 4

lat, a obecnie zrobilem sobie przerwe jako, ze zaczely pojawiac mi sie negatywne skutki

chodz niekoniecznie jestem pewien czy od tego.

W Polsce nie spotkalem nikogo kto by to bral, ale chodza jakies sluchy ze ludzie probuje.

Wiekszosc ludzie jednak u nas pije prekursory BDO lub GBL ktore w zeladku zamienija sie

w GHB. W wiekszosci to gowno bo te prekursory sa slabej czystosci bo po co w przemysle

  • Metoksetamina
  • Pozytywne przeżycie

Spontan na mieście z dawno niewidzianym ziomkiem, potem na jego osiedlu, jego dom, potem mój, a później galaktyka kurwix.

Na wstępie słów kilka.  

   Po ostatnich przygodach ( 10 dniowy ciąg na mxe), zauważyłem u siebie dziwny efekt. Po małych dawkach rzędu 50 - 60 mg dziennie, miewałem zaburzenia osobowości, nawet rozdwojenie jazni. Jazdy na mxe nieco mnie odrealniły. Jednak mimo to nadal prowadziłem w miare normalne życie.

Częśc pierwsza.

  • Marihuana
  • Mefedron
  • Pozytywne przeżycie

Bardzo dobry, spotkanie ze znajomym z myślą o fajnym wieczorze.

Jest to mój pierwszy TR więc jak będą jakieś błędy proszę o info :D

A więc tak, był to grudniowy wieczór. Czekałem na znajomego(w raporcie opisany literą A) aż przyjedzie pociągiem, w planach mieliśmy zapalić buszka, posłuchać muzyki i pograć w jakieś gierki, jednak znajomy przywiózł niespodziankę :D

 

T +0